Kozmela.com

Toppik

Toppik saç bakım ürünleri, saçlarında seyrelme ve dökülme yaşayanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Kendi saçınızda bulunan organik keratin proteininin aynısından geliştirilen mikrolifli saçlardan oluşan bir bileşiktir. Benzersiz yapısı ile lifler kendi saçınızla aynı yapıyı oluşturarak mevcut saçlarınızla birleşik bir görünüm elde etmenize yardımcı olur ve yoğun bir görünüm sağlar.
Toppik ürünleri kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. 8 renk tonu bulunan yapılandırma lifleri arasından size uygun rengi seçerek saçlarınıza uygulama yapabilirsiniz.
Kolay uygulama avantajı ile kısa sürede saçlarınıza uygulama yapabileceğiniz ürünler ile saçlarınızda istediğiniz dolgun görünümü yakalayabilirsiniz.
Toppik Keratin Sprey
Saç renklerine göre hazırlanan keratin spreyler ile kolay uygulama yaparak saçlarınızda doğal, dolgun bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Saç renginize uyumlu rengi seçerek saç derisindeki açık alanları anında doldurabilirsiniz.
Toppik saç ürünlerinin yanı sıra kaş dolgunlaştırıcı ürünler ile kaşlarınızda da istediğiniz dolgunluğu yakalayabilirsiniz.
Toppik saç ürünlerini Kozmela.com üzerinden uygun fiyat ve aynı gün kargo avantajı ile kolayca sipariş oluşturarak satın alabilirsiniz.

Toppik
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun