Kozmela.com

TRİNA

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Trina

1960 senesinde Ömer Dedemen tarafından kurulan Azimli Ticaret Ltd. Şti. 1978 yılından sonra Azimli Kırtasiye ve Itriyat Ticaret Ltd. Şti. olarak çalışmalarına devam etmiştir. 1996 senesinde ise Doğuş Kozmetik A.Ş. adını almıştır. 2000 senesinden günümüze Cashmere, Tricolor, Elly, Trina ve Nascita markalarının kişisel bakım ürünlerini Türkiye pazarındaki ulusal ve yerel marketler, parfümeri ve eczane gibi kanallarda dağıtımını gerçekleştirmektedir. 

Doğul Kozmetik A.Ş. sadece kendi markalarını değil diğer pek çok uluslararası markanın dağıtımını da gerçekleştirmektedir. Firmanın Ankara’da yer alan 15.000 m2 bir lojistik merkezi bulunmaktadır. Toplamda ise 180 kişilik bir deneyimli kadrosu bulunmaktadır.

Trina Profesyonel

Trina kişisel bakım serisi içerisinde pek çok ürün ve aksesuar yer alıyor. Bunlar arasında cımbız, törpü, saç, kulak kılı kesme makinesi, boya fırçası, ense kesme makinesi, takma kirpik, siyah nokta temizleyici, tırnak eti sıyırıcı, siyah pens, siyah tel toka gibi daha pek çok ürün bulunuyor. Trina kulak ve burun kılı makineleri hem kullanışlı hem de oldukça pratik bir deneyim sunar. Kişisel bakım ve hijyen açısından oldukça önemli olan bu cihazlar ile istenmeyen kıllardan rahat bir şekilde kurtulmak mümkündür.

Trina’nın kişisel bakım için ürettiği kullanışlı ürün çeşitlerinden bir tanesi de cımbızdır. Kaş ve istenmeyen tüylerin rahat bir şekilde alınabilmesi adına kullanılan cımbız çeşitleri ayrıca takma kirpik takarken de kullanılabilmektedir. Trina cımbız çeşitleri ağız yapısı itibarı ile en sert ve kavraması zor kılları bile almaya yardımcıdır. Törpü çeşitleri ise tırnak yüzeyindeki pürüzleri gidermeye ve düzgün bir tırnak görünümü elde etmeye yardımcı olur. Ojenin daha kolay sürülmesi ve daha güzel görünmesi için Trina törpü çeşitleri oldukça yardımcıdır.

Markanın boya fırçası çeşitleri ise boy boy, yapılacak işleme göre tercih edilebilir. Renkli sapları ve sık kılları ile saç boyasını etkili bir şekilde dağıtmaya yardımcı olur. Krepe tarak çeşitleri ise anti statik yapıya sahiptir ve saçın elektrilenmesini önlemeye yardımcı olur. Hijyenik ve dayanıklı malzemeden üretildiği için saç tarama işlemi rahat bir şekilde yapılabilir.

Trina markasının kişisel bakım adına saydığımız ürünler gibi daha pek çok kullanışlı ürünü bulunuyor. Bunların tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun