Kozmela.com

TRUKİD

Trukid markasında 19 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Trukid Ürünleri

2007 senesinde kurulan çocuklar için cilt bakım markası olan Trukid Amerikan menşelidir. Bebek bakımında kullanılan ürünlerin ne denli hassas olması gerektiğini düşünen Trukid bu anlamda titiz çalışmalar gerçekleştirerek hem Amerika’da hem de dünya genelindeki anne ve çocukların ihtiyaçlarını yüksek standartlarda karşılamaktadır. Yıllardır geniş ürün yelpazesi ile çocuk cilt bakım ve ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olan marka ülkemizde de büyük bir ilgi görmektedir. 

Trukid Nedir?

Trukid çocuk bakım ürünleri üreten dünya çapında bilinen bir markadır. Ürünlerinde hiçbir şekilde paraben, SLS, ftalat, glüten gibi içeriklere yer vermeyen marka bu anlamda aileler tarafından güvenle tercih edilmektedir. Tree Star Group, Inc. firmasına ait olan Trukid 2007’den beri sürekli yenilenen ürün çeşitleri ile yoluna hız kesmeden devam etmektedir. Trukid, bebek ve çocuk bakımında akla gelebilecek hemen her türlü ürünü üretmekte olup bunları özellikle doğal hammaddeler kullanarak tüketiciye sunmaktadır. 

Bebek ve çocukların ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit eden ve buna yönelik ürünler geliştiren Trukid markası çocuk bakımının her aşamasında ebeveynlerin imdadına koşmaktadır. Markayı kuran Jennifer Adams, çocuklarının bakım rutininde görmek istediği ürünlerden yola çıkarak çalışmalarını geliştirmiştir. Marka, organik, hassas içerikleri ile bebek cilt ve sağlığını korumayı hedeflemektedir. Trukid ürün yelpazesi içerisinde pek çok kullanışlı bebek ve çocuk bakım ürününden bahsetmek mümkündür. Trukid; saç ve vücut şampuanı, güneş kremi, bebek şampuanı, yüz kremi, el sabunu gibi ürünlerle ön plana çıkmaktadır.    

Çocukların cilt yapıları yetişkinlere göre çok daha hassas olduğunun farkında olan marka bu ürünleri üretirken doğal ve özel bileşenler kullanmaktadır. Bu sayede bebek cildine en uygun şekilde doğal bileşenlerle formüle edilen ürünleri tüketicilerine sunmaktadır. Pek çok cilt bakım ürünü içerisinde farklı kimyasallar kullanılabiliyor. Bu kimyasallar sadece cilde zarar vermekle kalmaz aynı zamanda doğayı da ciddi şekilde tehdit eder. Marka bu konuda oldukça hassas davranmakla beraber hem içeriklerinin hem de ambalajlarının zararsız olmasına özen göstermektedir.   

Tüm bunlarla beraber marka ürünlerini de hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test etmeyen marka cruelty free özelliği ile de takdir toplamaktadır. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve herhangi hayvansal bir içerik bulunmayan ürünleri ile sektör bazında da iyi bir örnek olmaktadır. Ürünleri içerisinde bebek cildini riske sokacak sentetik parfüm bulunmamaktadır. Bebek bakım ürünleri tamamen doğal ve esansiyel yağlar kullanılarak üretilmekte olup hafif kokusu ile hiçbir şekilde rahatsızlık vermez.  

Markanın güneş koruyucu gibi ürünleri ise ciltten denize geçebilecek ve deniz canlılarına zarar verebilecek herhangi bir madde içermemektedir. Bebek ve çocuklara kişisel bakım ve temizlik alışkanlığını sağlıklı bir şekilde kazandırmayı hedefleyen marka bu anlamda yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Markanın yaz aylarında bebek cildini en iyi şekilde koruyan ürünleri bulunmaktadır. Hem güneşten hem zararlı haşerelere karşı hassas bebek cildini koruyan krem ve losyonlar yaz aylarının en büyük yardımcı ürünleri olarak öne çıkmaktadır. 

Yaz aylarında yaşanan sorunlardan bir tanesi de cilt kuruluğudur. Hem bebek hem de yetişkinlerin cildi özellikle bu mevsimde çok su kaybettiği için çabuk kuruyabilir. Trukid nemlendirici çeşitleri çocukların hassas cildine uygun olarak formüle edilmiştir. Markanın bebekler için özel olarak üretilmiş yüz ve vücut losyonları bulunmaktadır. Bu yüz ve vücut losyonları yaz aylarında hem bebeğin cildini nemlendirmekte hem de cildini çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olmaktadır.  

Trukid Güneş Kremi

Güneş kremi seçerken son derece dikkatli olmak gerekir. Özellikle konu bebek ya da çocuk cildi ise bu seçimler daha bir titizlikle yapılmalıdır. Trukid markasının çocuklara özel üretilmiş olan ve içeriği organik, doğal bileşenlere sahip güneş kremi çeşitleri cildi en iyi şekilde korurken bu anlamda ebeveynlerin de içini rahatlatmaktadır. Çünkü tüm ebeveynler bebek ve çocukları için satın alacağı güneş kreminin içeriğinin doğal, zararlı maddeler içermeyen yapıda olmasını arzu eder. 

Trukid çocuk güneş kremleri ise tam ebeveynlerin istediği türdedir. SLS, paraben, ftalat gibi hiçbir kimyasal içeriğe sahip olmadığı gibi cildi besleyen ve koruyan doğal bileşenlerle formüle edilmiştir. Ayrıca güneş koruma faktör aralığı da yine bebeklerin hassas cildine uygun olarak üretilmektedir. Bebek cildine uyumlu olması nedeniyle Trukid güneş kremi çeşitleri aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Trukid First Aid Hero

Trukid markasının yaz aylarında bebek ve çocuk cildini hem sivrisinek gibi haşerelerden hem de çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden en iyi şekilde korumaya yardımcı ürünlerinden bir tanesi Trukid First Aid Hero’dur. Bu ürün ayrıca havuz ve plajlarda oynarken ortaya çıkabilecek minik sıyrık ve kesiklerin izlerini gidermeye, tahribatı hafifletmeye yardımcı olmaktadır. Özellikle hassas bebek cildi için oldukça etkili bir destek olmaktadır. 

Trukid First Aid Hero uygulaması kolay etkileri şaşırtıcıdır. Uygulama yapıldığı andan itibaren cildi yatıştırmaya ve koruma altına almaya yardımcıdır. Kimyasal madde, koku içermeyen özel formülü ile bebek cildi için doğal bir koruma desteği sunar. Çantada rahat bir şekilde taşınabilecek ebatta olduğundan nereye giderseniz gidin yanınızda rahatlıkla götürebilir ve ihtiyaç halinde anında uygulayabilirsiniz. 

Trukid markasının sizlere ve çocuklarınıza sunduğu pek çok doğal içerikli ürünü sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. Hassas bebek ve çocuk cildini en iyi şekilde korumaya yardımcı ürünler en zor anlarda büyük kurtarıcı konumundadır. Uygulaması kolay etkisi yoğun bu doğal ürünler ebeveynlerin yanından hiç ayırmak istemeyeceği niteliklerdedir. Trukid bebek ve çocuk bakım ürünlerini en uygun ödeme seçenekleri ile sitemizde görebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.   

Trukid
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun