Kozmela.com

TÜY DÖKÜCÜ KREM

Tüy Dökücü Krem kategorisinde 34 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Bioder Tüy Dökücü Krem 2x100ml Bioder Tüy Dökücü Krem 2x100ml 194,90 TL 155,92 TL %20
İNDİRİM
Sepete Ekle
Distribütör Garantili

Tüy Dökücü Krem Çeşitleri

Hem kadınlar için hem de erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmak bir problem haline gelebilmektedir. Tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemi ise hiç şüphesiz tüy dökücü krem çeşitleridir. Tüy dökücü krem çeşitleri günümüzde pratik kullanımı sebebiyle tercih sebebidir. Tüy dökücü kremeler sadece krem formunda değildir. Losyon, sprey, sünger, köpük gibi farklı formları da bulunur. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın ağda ya da jilet gibi yöntemleri de vardır. Ancak bu yöntemlere karşı cilt hassasiyet yaşayabilir. Ayrıca tüy dökücü kremler acısız bir yöntem olması sebebi ile de tercih sebebidir. 

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır

Tüy dökücü krem kullanmak oldukça basittir. Sadece epilasyon yapılması istenen bölgeye uygulamak yeterli olacaktır. Sadece birkaç dakika içerisinde tüylerin yok olup gittiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Ulaşması en zor en kısa tüylerden en yoğun bölgelere kadar istenmeyen tüyleri anında temizlemeye yardımcı bu kremler farklı markalarla tüketicilere sunulmaktadır. Hiç can acıtmadan kolayca istenmeyen tüylerden kurtulmak bu kadar basittir. 

Bu krem çeşitleri her cilt tipi için üretilmektedir. En hassas ciltlerde bile kullanıma uygun tüy dökücü krem çeşitleri bulmak mümkündür. Tüy dökücü sprey ise tüy dökücü krem çeşitleri arasında farklı bir form ve kullanış sunar. 15 cm mesafeden cilde sıkmak yeterli olmaktadır. Genellikle tüy dökücü ürünlerin yanında spatula verilmektedir. Bu spatula ile cildi temizlemek mümkündür. 

Tüy dökücü krem çeşitleri cilde herhangi olumsuz bir etki bırakmaması yanı sıra cilde pürüzsüz, yumuşak bir form kazandırmaya yardımcı olur. İpeksi bir yumuşaklığın keyfini sürersiniz. Üstelik epilasyon cihazlarının ya da aletlerine oranla tüy dökücü kremler sayesinde tüylerin tekrar çıkma süresi de uzayacaktır. Tüy dökücü köpük ise istenmeyen tüylerden kurtulmanın bir diğer yöntemidir. Tüy dökücü köpük bildiğiniz tıraş köpüğüne benzer bir yapıdadır. Köpük formunun avantajı yumuşak bir etki ile zahmetsiz bir şekilde tüyleri almaya yardımcı olmasıdır. Ulaşılması en zor bölgelere bile bu tüy dökücü köpük sayesinde rahatlıkla ulaşabilir istenmeyen tüylerden anında kurtulabilirsiniz. 

Tüy dökücü ürünler her cilt ve kıl tipi için üretilmektedir. Bu sayede en zorlu, sert kılları bile rahat bir şekilde almaya imkân sağlar. Kremin amacı kıl köklerini yumuşatarak ve zayıflatarak tüylerin rahat bir şekilde kopmasını sağlamaktır. Yeniden çıkma süresi ise diğer ürünlere oranla daha uzun olacaktır. Bu sayede pürüzsüz bir cildin keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz. 

Bir diğer tüy dökücü ürün tüy dökücü süngerdir. Cildi tahriş etmeden, zorlamadan rahat bir temizlik imkânı sağlar. Tüy dökücü sünger ufak dokunuşlarla tüylerinizi rahat bir şekilde almanıza yardımcı olur. Bu tip pratik kullanıma sahip tüy dökücü ürünler özellikle yaz aylarında büyük avantaj sağlar. Mayo ya da bikini giymek isteyenler için hızlı bir çözüm sunar. Ayrıca cilde herhangi tahriş edici bir etkide bulunmadığı için kozmetik anlamda bir problem de oluşturmaz. 

Tüy dökücü krem çeşitleri ile acısız, rahat, konforlu bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Tüy dökücü krem çeşitlerinin nemlendirici özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde cildi pürüzsüzleştirmenin yanı sıra cildi nemlendirmeye, yumuşaklık sağlamaya da yardımcı olur. Tüy dökücü kremin uygulandığı alanlar genellikle koltuk altı, bacak, kol, bikini bölgesi gibi alanlardır. Bazı bölgeler için ise farklı içerikli ürünler üretilmektedir. Hassas bölgeleri almak isterseniz hassas bölgelere özel tüy dökücü krem çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 

Köpük formdaki tüy dökücü ürünler de diğer ürünler gibi kullanılır. Belirli bir mesafeden tüylerin olduğu bölgeye sıkmak yeterlidir. Tüy dökücü ürünler epilasyon gibi vaktinizi çok alacak işlemlere gerek duymadan istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı olur. Çok kısa bir süre zarfında istenmeyen tüylerden anında kurtulabilirsiniz. 

Tüy dökücü losyon çeşitleri ise tüyleri azaltmanın yanı sıra cilde bakım sağlamaya yardımcı olur. Losyonlar su kullanmaya gerek kalmadan rahatlıkla cilde uygulanabilmektedir. Spatula ile ürünü uygulayabilir ve bir ağda bezi yardımı ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. İstenmeyen tüylerden kurtulmak kadınlar kadar erkekler için de zor ve acı verici olabilir. Kıl kökleri sert olduğundan jilet kullanımı kişinin canını acıtabilmektedir. Erkekler de istenmeyen tüylerden kurtulmak için tüy dökücü ürünlerden kullana bilir. 

Tüy Dökücü Krem Erkek

Erkek tüy dökücü krem çeşitleri de farklı markalar tarafından üretilmekte ve tüketicilere sunulmaktadır. Erkekler için özel olarak üretilen tüy dökücü kremler kadınlar için üretilen ürünlerden farklı yapıdadır. Bu ürünler yeni koku teknolojisi ile geliştirildiğinden cilde aynı zamanda hoş bir koku bırakır. En sert ve inatçı kıl, tüylerde bile etkisini en iyi şekilde gösterir ve pürüzsüzlük kazandırmaya yardımcı olur. 

İstenmeyen tüylere karşı kullanabileceğiniz bir diğer ürün tüy sarartıcı ürün çeşitleridir. Bu ürünler herhangi bir işleme gerek duymadan tüylerin rengini açar ve görünmemesini sağlar. Bu ürünler genellikle tüylerini almak istemeyenler için idealdir. Tüy sarartıcı ürünler tüylerin görünmesini engeller ve bu sayede ciltte temiz bir görünüm ortaya çıkar. 

Tüyler genetik olarak çok koyu renkte ve sert olabilir. Özellikle yüz bölgesinde de bu tarz tüylerle karşılaşmak mümkündür. Özellikle favori dediğimiz kısımlar kadınlar için büyük problem haline gelebilmektedir. Hiçbir işlem yapmadan tüyleri sarartıcı kremlerden kullanarak tüy görünümünü ortadan kaldırmanız mümkündür. Ürün tüyleri sarartırken tüyler üzerinde besleyici ya da artırıcı etkide bulunmadığı için kullanmakta sorun yoktur.  

Tüy dökücü ürünler vücudun hemen her yeri için özel olarak üretilir. Bacak, kol, koltuk altı, bikini bölgesi için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Genital bölgeyi temizlemeye yardımcı tüy dökücü ürünler de bulunmaktadır. Bunlar için özellikle genital bölge için kullanıma uygundur ibaresinin aranması gerekir. Genital bölge çok hassas olduğundan kullanılacak ürün de bu hassasiyete uygun içeriklere sahip olmalıdır. 

Hassas ya da alerjiye müsait bir cilt söz konusu ise tüy dökücü krem çeşitleri oldukça avantajlı olacaktır. Özel bilge için üretilen tüy dökücü ürünler çok kısa tüyleri bile rahatlıkla söküp atmaya yardımcı olacaktır. Kullanım yönünden de oldukça pratiktir. Tüylerin giderilmesi istenen bölgeye uygulamanız ve kullanım talimatında belirtildiği süre kadar bekleyip temizlemeniz yeterlidir. Aynı şekilde erkeklere için üretilmiş genital bölgeye özel tüy dökücü ürünler de bulunmaktadır. Bu bölgeler çok hassas olduğundan hassas bölgelere uygun bir tüy dökücü ürün kullanmak yerinde olacaktır. 

Tüy dökücü krem ve diğer formdaki tüy dökücü ürünleri sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

Tüy Dökücü Krem
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun