U Green Clean

30 yıldır ev bakım ve temizlik ürünlerinde kendi sektörü içerisinde yenilikçi adımlar atması ile bilinen Uzay Kimya 2007 senesinden bu yana ürünlerinde organik ve hammadde kullanmaktadır. “ECO Garantie Sertifikası“ ile ise bu durumu tescillemiştir.

Ekolojik ürünler için uluslararası kabul görmüş bir belge olan bu sertifika ilk defa AB dışında bir ülkenin firmasına verilmiştir. Bu sebeple de ayrı bir öneme sahiptir. Marka sadece ürettiği ürünlerin hammaddesinin doğal olmasına dikkat çekmemiş aynı zamanda bu hammaddeleri işlerken doğaya ve çevreye saygılı bir ilke benimsemiştir.

Kurulduğu 1983 yılından bugüne sektörde ilklere imza atması ile bilinen firma; ilk yer cilası, ilk mobilya cilası, ilk bulaşık makinesi temizlik seti, ilk sıvı çamaşır deterjanı, ilk çamaşır makinesi jel deterjanı gibi ürünlerle sektör tarihine adını yazdırmıştır. Yıllar geçtikçe uluslararası markalarla rekabet edebilecek seviyeye gelen Uzay Kimya günümüzde faaliyetlerini aralıksız sürdürmekte ve insanları doğal ürünleri ile buluşturmaktadır.

U Green Clean Çamaşır Deterjanı

Doğal içerikli çamaşır deterjan çeşitleri ile etkili bir temizlik sunan marka ayrıca bitkisel çamaşır suyu, baby bitkisel yumuşatıcı ile bu anlamda ihtiyacı kapsamlı bir şekilde karşılamaktadır. U Green Clean çamaşır deterjan, suyu ve yumuşatıcıları dermatolojik olarak test edilmiş olup ekolojik sertifikalıdır. Bitkisel, doğal hammaddeler kullanılarak üretilmiştir. Ürünlerinin hiçbirinde hayvansal kaynaklı hammadde ya da petrol kullanılmamıştır.

Markanın çamaşır deterjanı çeşitleri çamaşırlardaki leke ve kirleri kolay bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Ayrıca bunu sağlarken çamaşırların solması gibi bir durum ortaya çıkarmaz. Hem bebeklerin hem de hassas ciltli kişilerin çamaşırlarında kullanılmaya müsait doğal, özel bir içeriğe sahiptir. Çamaşır deterjanı çeşitleri içerisinde parfüm ya da boya yoktur. Bitkisel kaynaklı olduğundan ötürü cilt üzerinde olumsuz bir etki bırakmamaktadır.

Green Clean Çamaşır Suyu

Bitkisel içeriklerle geliştirilmiş olan çamaşır suyu hem çamaşırlarda hem de silinebilir yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Güçlendirilmiş formülü sayesinde en sert sularda bile lekeleri kolay bir şekilde çıkarmaya yardımcıdır. Renkli çamaşırlarda soldurma yapmazken beyazlarda doğal bir parlaklık sağlamaya yardımcı olur. Diğer ürünlerinde olduğu gibi Green Clean çamaşır suyu içeriğinde de sentetik parfüm, SLS, SLES, klor ya da paraben yoktur.

Green Clean ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun