Kozmela.com

Uni Baby Islak Mendil

Uni Baby bebek bakım ürünlerini Kozmela’dan hemen inceleyebilirsiniz.

İlk doğdukları andan itibaren bebeklerin cildi çok hassas ve savunmasızdır. Bu sebeple bebek cildi özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Uni Baby bebek ürünleri doktorların tavsiye ettiği bakım kriterlerine uygun formüllerle üretilmektedir. Ürünlerin içeriğinde PARABEN, SLS ve SLES bulunmaz. Bu sebeple annelerin bebekleri için güvenle kullandığı markalar arasında her zaman yerini korumaktadır.

Uni Baby ıslak mendilin yanı sıra markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yenidoğan şampuan bulunmaktadır. Yenidoğan bebek cildi için özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde bebeğinizin saç ve vücudunu nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Kolay durulanabilen özelliği ile anneler için pratik uygulama sağlar. İçeriğinde SLS, SLES, PARABEN bulunmamaktadır. Siz de bebeğiniz için ilk günden itibaren Uni Baby şampuanı tercih edebilirsiniz.

Bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz Uni Baby ıslak mendil, pişik kremi, şampuan ve daha fazla ürün seçeneğine uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla Kozmela’dan tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

Uni Baby
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun