Kozmela.com

Uvela

Bebek ve anne ürünleri ile öne çıkan marka Uvela bu konuda yıllardır yaptığı etkin çalışmalar ve bu çalışmalar neticesinde ortaya koyduğu ürünler ile biliniyor. Bilimin yardımı ile ortaya çıkan bitkisel içerikli ürünler hipoalerjenik formüle sahiptir. Hassas bebek cildi bakımının ne denli önemli olduğunun farkında olan marka bu konuda özenli çalışmalar yapmaktadır. İçeriğindeki doğal bileşenlerle hazırlanan ürünler bebeğin hassas cildini ilk andan itibaren korumayı hedefler. Hassas ve özenle formüle edilmiş ürünleri ile annenin hamilelik süreci ve sonrasında gerekli bakımı sağlamaya yardımcı olur. Bu dönemde vücut yenilenmesini de destekler.

Markanın doğal içerikli inovatif ürünleri İsviçre Farcoderm klinik çalışmalarıyla onaylanmıştır. Bu anlamda güvenliği kanıtlanmış olan Uvela ürünleri hem annelere hem de bebeklere bitkisel bir destek sunmaktadır.

Uvela Krem

Uvela’nın geliştirilmiş özel formüller cilde derinlemesine bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Uvela’nın her cilt tipine uygun bir ürünü bulunmaktadır. Bu anlamda geniş bir ürün yelpazesinden söz etmek mümkündür. Yüksek dermokozmetik standartlara uygun geliştirdiği ürünler; kuru, normal, yağlı, karma demeden her tür cilt tipinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olur. İçeriği doğal bileşenlerle geliştirilmiş olan bu ürünler cildin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.

Uvela krem annelerin en büyük sorunlarından bir tanesi olan derideki çatlak görünümünü en aza indirmeyi hedefler. Cildin rahatlamasına yardımcı olur. Markanın üretmiş olduğu bir diğer ürün olan şampuan ise saç derisini rahatlatmaya, saçtaki fazla sebumu almaya ve yoğun bir bakım sağlamaya yardımcı olur. Anneler için özel olarak üretilmiş bu şampuanın yanı sıra bebeklerin hassas cildine ve nazik saçına bakım sağlayan şampuanları da bulunuyor.

Uvela Nursing Balm ise emziren annelerin göğüs ucuna bakım sağlamaya yardımcı kremdir. Bunun yanı sıra çocuklar için pişik kremi, bebek bakım yağı, güneş koruyucu sprey, göğüs ucu bakım kremi, bebek şampuanı gibi daha pek çok ürün Uvela’nın ürün yelpazesinde kendisine yer bulmaktadır. Yılların tecrübeli markası Uvela hem anne hem de bebeklerin cilt ve saç bakımı için en iyiyi hedeflemektedir. Uvaela markasının tüm ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun