Kozmela.com

Vaseline

Geçmişi 1800’lü yıllara dayanan Vaseline markası 140 seneyi aşkın cilt bakım ürünleri ile insanların bu alandaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Sağlıklı bir cildin en önemli koşulu yeterli derecede nemlendirilmesidir. Marka bu düşünce ile hareketle ürünlerinde cildin ihtiyaç duyduğu yoğun nemi sağlamayı amaçlamıştır. 

Vaseline Krem

Vaseline nemlendirici krem ilk etapta soğukta çalışan işçilerin elleri için üretilmiş olup daha sonra yaygın kullanım ile günlük bakım kremi şekline gelmiştir. Gün içerisinde eller çevresel faktörlerden sıklıkla etkilenirler. Bu sebeple ellerin bakımı için yoğun nemlendirici etkili krem tercih edilmektedir. Yılların güvenilir markası Vaseline ise bu konuda uzmanlığı sayesinde tercih sebebi olmaktadır.

Soğuk, yağmur, rüzgâr gibi mevsimsel koşullar sebebi ile cilt erkenden yıpranabilmektedir. Vaseline marka krem içeriğindeki yoğun bileşenler sayesinde cildi bu olumsuz etkilerden korumaya yardımcı olur. Sadece çevresel faktörler değil, stres, sağlıksız beslenme ya da hormonal dengesizlikler de cilt üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Bu anlamda cilt bakımı rutin olarak yapılmalıdır. Cilt tipleri birbirinden farklı olduğu gibi ihtiyaçları da farklılık gösterir. Bu sebeple cilt tipi ve cilt ihtiyacına uygun bakım ürününü seçmek gerekir. 

Vaseline krem çeşitleri cildin en alt katmanlarına kadar nüfuz ederek cildin nemlendirilmesine katkı sağlar. Cilde ihtiyaç duyduğu bileşenleri sağlamakla beraber enerji desteği verir. Cildi düzenli olarak nemlendirmenin en büyük avantajı erken yaşlanma belirtilerini gidermektir. İnce çizgi, kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini minimal hale getirmek için cilde gerekli nem desteği sağlanmalıdır. 

Vaseline Cocoa Butter

Cilde faydaları ile bilinen kakao yağı Vaseline kremlerinde kendisine yer bulmakta ve cilde en iyi şekilde destek vermektedir. Kakao özlü kremler mat ve kuru ciltlerin canlanmasına yardımcı olurken onarılma sürecine de destek verir. Kakao yağı cildin daha canlı ve parlak görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ayrıca cildin daha dolgun görünmesine de katkı sağlar.

Cilt bakımında ihmal edilmemesi gereken bölgelerden bir tanesi de dudaklardır. Özellikle sonbahar ve kış aylarında dudaklar çok çabuk etkilenirler. Dudaklarda çatlama, pul pul dökülme gibi durumlar kış aylarında sıklıkla görülmektedir. Vaseline yumuşatıcı krem çeşitleri dudakları soğuktan etkili bir şekilde korumaya yardımcı olur. Lip balm, kakao yağı, aloe vera yağı içeren ürün çeşitleri dudaklara yoğun şekilde bakım sağlamaya yardımcıdır. Cildin doğan nem dengesini korumasına yardımcı olan dudak kremi her mevsim kullanıma uygundur. 

Vaseline’in bebek cildine uygun ürünleri de bulunmaktadır. Özellikle pişik gibi bebeklerin en büyük cilt problemlerinden bir tanesine karşı önlem almada Vaseline markasının krem çeşitleri kullanılabilmektedir. Bebeğin bez bölgesini rahatlatmaya yardımcı krem bebeğin cildini gün boyu korumaya yardımcı olacaktır. Ayrıca içeriğindeki yoğun formülü sayesinde bebeğin cilt bariyerini güçlendirmeye de katkı sağlayacaktır. Vaseline baby ürünleri bebeğin cildinde nemi uzun süre hapseder ve bu sayede cildin doğal elastik yapısını korumaya destek verir.

Vaseline’in bebekler için ürettiği kremler bebeklerin hassas cilt yapısına uygun olarak geliştirilmektedir. Düzenli kullanımlarda krem bebeğin rahatlamasını, huzurla uyumasını olanaklı hale getirmektedir. Bu anlamda ebeveynler de rahat etmektedirler. Özellikle yolculuk zamanları bebekler huysuzlaşabilir. Yolculuklarda bebeğin bezini her daim değiştirmek mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda Vaseline Baby Fresh Scent Pişik Önleyici Krem cilde etkili bir bakım sağlar. Yolculuk esnasında bebeğin cildini uzun süre korumaya yardımcı olur. Bu nedenle bebek bakım çantalarının da olmazsa olmazlarından bir ürün olmaktadır. 

Vaseline Krem fiyat

Vaseline krem çeşitleri en küçükten en büyüğe herkesin cilt bakımını sağlamaya yardımcı oluyor. Bu anlamda cilt tipi ve cilt ihtiyacını bilmek yeterlidir. Kuru, yağlı, normal, karma cilt tipleri için geliştirilen krem çeşitleri herkese hitap etmektedir. Vaseline ürünleri tüm ailenin cilt bakım ihtiyacını en iyi şekilde korumaya yönelik geliştirilmektedir. Nemlendirici jel çeşitleri ile hem kendinizin hem de ailenizin cilt sağlığını en iyi şekilde destekleyebilirsiniz. 

Vaseline ürünleri ise farklı boy ve çeşitlerde sunulduğu için fiyat olarak da birbirinden farklılık gösterebilir. Ancak herkesin bu etkili ürünlerden faydalanabilmesi adına fiyatlar hemen her bütçeye uygun şekilde belirlenmiştir. Bu anlamda isteyen herkes farklı ödeme seçenekleri ile Vaseline marka ürünleri rahatlıkla alıp kullanabilmektedir. Vaseline marka ürünleri sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. En uygun ödeme koşulları ile sipariş verebileceğiniz Vaseline marka ürünler Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı kargo avantajı ile size ulaşmaktadır.

Vaseline
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun