Kozmela.com

Vatika Saç Bakım Ürünleri

Özellikle saç bakım ürünlerinde doğal içerikleri ile fark yaratmış bir marka olan Vatika ilk olarak 1884 senesinde Dabur şirketi altında kurulmuş bir markadır. Burman tarafından kurulmuş olan marka köklü geçmişinden gelen deneyimle bugün sektörde dünya genelinde bilinen ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Markanın bilinen saç bakım ürünlerinden bir tanesi sarımsak yağıdır. Bilindiği gibi sarımsak doğal antibiyotiktir ve saçlarda etkisi oldukça güçlüdür. Özellikle kepeklenme yaşayan kişiler için Vatika sarımsak yağı oldukça etkilidir.

Markanın şampuan çeşitleri saç kırılmalarından yavaş uzamasına, yıpranmış görünümden yağlı görünüme kadar her türlü saç probleminin önüne geçmek adına geliştirilmiştir. Vatika şampuan çeşitleri farklı doğal bitkisel özler barındırır. Bu sebeple saçlardaki problemlere doğal bir çözüm sağlamayı hedefler. Saçlarda anında ışıltı ve canlılık sağlamaya yardımcı olur. Kullanımı da kolaydır. Saçlarda hoş bir koku bırakır ve gün boyu saçların dolgun canlı görünmesine katkı sağlar. 

Vatika saç serumları ise farklı hedeflere yönelik geliştirilmiştir. Bir tanesi saçları ısıya karşı koruma amacıyla geliştirilmiştir. Saç serumu içerisinde yer alan argan yağı, susam ve papatya saçlarda yüksek ısının etkilerini en aza indirecek, saçları koruyacak ve yumuşak kalmasına destek olacaktır. Özellikle sık sık maşa ya da düzleştirici kullananlar Vatika’nın bu serumunu mutlaka denemelidirler. 

Markanın bir diğer serumu ise özellikle kıvırcık saçlı kişilerin karşılaştığı sorunları gidermeyi hedefler. Saç kabarması yaşayan ve saçlarını dizginlemekte zorluk çeken kişiler Vatika saç serumu ile bu durumdan kurtulabilirler. Saç kabarmasını engellerken aynı zamanda doğal özleri ile saçların beslenmesine de olanak sağlar. Bir diğer saç serumu ise siyah tohum, sarımsak ve kastor içerir ve saçların hem bakımına hem de onarımına destek olur. 

Vatika markasının saç bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü online olarak anında sipariş verebilirsiniz. 

Vatika
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun