Kozmela.com

Vitabiotics

Vitabiotics, 18 yıl boyunca dünyaca ünlü bilim adamı Profesör Arnold Beckett tarafından yönetildi. Profesör Beckett, Vitabiotics’in kişilerin özel ihtiyaçları ve yaşlarına göre yenilikçi formüller geliştirmesinin önünü açtı; aynı zamanda sinerjik formülasyonlar içinde uygun dozlarda besin maddeleri kullanma felsefesini de başlattı.
Profesör Beckett, 25 sene boyunca Kings College’deki (Londra) Eczacılık Fakültesi’ni yönetti. 465 araştırma yayımladı ve ünlü uluslararası Medicinal Chemistry (Tıbbi Kimya) dergisinin de kurucu editörlüğünü üstlendi. Kraliyet İlaç Derneği’nin ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi Tıp Komisyonu’nun başkanlığını yürüttü.
Profesör Beckett’in kuvvetli bir şekilde savunduğu ve Vitabiotics’in hâlâ devam ettirdiği şirket felsefesinin bir parçası da şirketin mikrobesin maddeleri hususunda yalnızca yayımlanmış, hakemli dergilerde çıkan verilerle yetinmeyip aynı zamanda kendi ürünlerinin etkinliğini de klinik çalışmalarla test etmesidir. Vitabiotics, bu zamana kadar tüm dünya kendi ürünlerinin formüllerinin etkinliğini gösteren 20’den fazla çalışmayı desteklemiştir. Halihazırda yayımlanma aşamasında ve yayımlanmayı bekleyen klinik çalışmaları mevcuttur ve İngiltere’de bu denli yüksek kalitede klinik çalışma yapan ilk nutrasötik şirketlerinden biridir.

Vitabiotics
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun