Kozmela.com

VİTMİX

Vitmix markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Vitmix

2006 senesinde tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan Koç İlaç, içerisinde yer aldığı sektörde kalıcı ve güvenilir bir firma olmak üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurucularının sağlık sektöründeki tecrübeleri, ekiplerindeki uzmanlar sektörde kısa sürede öne çıkmaları adına etkili olmuştur. Ayrıca firmanın inovasyona verdiği önem, yenilikçi politikaları ilerideki atılımlarının da şekillenmesine yardımcı olmaktadır.

Koç İlaç, 5 yabancı ve 15 yerli firmaya üretim hizmeti sağlamaktadır. Yurtdışında üretim hizmeti sağladığı ülkeler arasında Irak, Kosova, Azerbaycan ve Afganistan başta olmak üzere pek çok ihracat ilişkileri bulunmaktadır. Bu anlamda ülke ekonomisine ciddi bir katkı sağlamakta olan bir üretici firmadır. Kurulum aşamasında önce insan ilkesini benimsemiş ve bu ilkesinden taviz vermeden yoluna devam eden Koç İlaç günümüzün sektördeki öne çıkan firmalarından bir tanesidir.

Sadece Türkiye’de değil, dünya genelince enerjik ekibi ile yaptığı çalışmalarla kendisini geliştirmekte olan firma yerli ve milli bir kimlik ile dünya genelinde bir örnek olmak istemektedir. 2006 senesinden beri kendi pazarında hızla ilerleyen ilaç firmaları arasında yer almayı hedefleyen firma teknolojik gelişmelerden de en iyi şekilde faydalanmakta ve personel eğitimleri ile insana en iyi şekilde faydayı sağlamayı amaçlamaktadır.

Vitmix multivitamin ne ise yarar

Koç İlaç bünyesinde üretilen takviye edici gıdalardan bir tanesi de Vitmix’tir. İnsan vücudunun günlük fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için birtakım vitamin ve mineraller önemlidir. Vitamin ve mineraller bilindiği gibi normal gıdalarla alınabilmektedir. Ancak suda çözünen bazı vitaminler insan vücudunda depolanamadığından eksikliği görülebilir. Böyle durumlarda ise takviye gıdalarla besinler desteklenebilir. Ancak takviye gıdalar normal besinin yerini tutmamaktadır. Sadece normal beslenmenin yanında bir destek olarak tüketilebilmektedir. Bu anlamda gereken vitamin ve mineralleri normal gıdalardan almak önemlidir.

Vitmix multivitamin birden fazla vitamini içerisinde taşıyan bir formülasyona sahiptir. Her bir vitaminin insan vücudu için önemli bir fonksiyonu vardır. Gıdalar ile alınan bu vitaminler bazı durumlarda yetersiz gelebilir. Böyle bir durumda Vitmix takviye gıda da yardımcı bir ürün olarak kullanılabilir. Vitmix takviye gıdalarını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıdayı tek bir tıklama ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun