Kozmela.com

VOONKA

Voonka markasında 39 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Voonka

Bir takviye gıda markası olan Voonka Eczacıbaşı Topluluğuna aittir. Eczacıbaşı Topluluğu temelleri 1942 senesinde Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından atılmış olup ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik yapı ve sağlık alanlarında faaliyet göstermektedir. 1952 senesinde ilk defa sanayi alanında faaliyete başlayan firma ülkemizin ilk modern ilaç fabrikasında üretimlerini gerçekleştirmiştir. Günümüzde dünyanın tek bir merkez altında toplanmış en önemli seramik sağlık gereçleri tesisine sahiptir. Tüm bunlarla beraber firma temizlik kâğıt pazarında da lider konumdadır. 

Voonka kimin markası?

Eczacıbaşı Topluluğu biri yabancı ortaklı toplamda 44 kuruluşu aynı çatı altında toplamaktadır. Bununla beraber işletmelerinde çalışan sayısı 11 bin 400 üzerindedir. Eczacıbaşı Topluluğu sektörde sunduğu ürün ve hizmetlerle kaliteli, çağdaş, sağlıklı bir yaşamın öncüsü olmayı hedeflemektedir. Bu hedefinde de emin adımlarla ilerlemektedir. Topluluk, bunlarla beraber eğitim, bilim, spor, sanat gibi konulardaki hizmetleriyle sosya gelişmeleri de desteklemektedir.    

Bu köklü topluluk; eğitim, sanat, bilim ve spor gibi önemli toplumsak hizmetleri desteklemekte ve sürdürülebilir kalkınma ilkesini insan ve çevre üzerinde şekillendirmektedir. Voonka markası, ilk kurulduğu 2012 senesinden beri insanların daha natural ve sağlıklı bir hayat sürmesine destek vermek istemektedir. Esinlenmesini tamamen doğallıktan alan marka kullanıcıların en iyi sonucu almasını arzu etmektedir.

Tüketicileri sağlıklı yaşam ortağı olarak gören marka besin takviyeleri ile doğanın bahşettiklerinden faydalanmak istemektedir. Marka Natural hayatı ve kaynaklarını temel almakta ve bu temel doğrultusunda vizyonunu oluşturmaktadır. Voonka gıda takviyeleri içeriğindeki vitamin ve minerallerle kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Kullanıcıların günlük yaşamlarında daha zinde, sağlıklı ve enerjik hissetmelerini sağlamayı hedefleyen gıda takviye çeşitleri tavsiye edilen günlük alıma uygun kullanıldığında etkisini gösterebilmektedir. 

Voonka gıda takviyeleri bitkisel özlerin yanı sıra aromalı tatları ile kolay tüketim sağlamaktadır. Bunun yanında markanın gıda takviyeleri doğaya zararlı olabilecek herhangi bir madde içermemektedir. Tabletler içerisinde B5, B6, E ve C gibi pek çok zengin vitamin desteği bulmak mümkündür. Omega 3, E vitamini desteği sunan suda eriyen tablet formları da yine markanın ürünleri arasındadır. 

D vitamini gibi güneşin faydalı ışınlarından alınabilecek değerli bileşenlerin yetersiz olduğu durumlarda D vitamini takviyesi sağlayan takviye gıda alınabilir. D vitamini hem bebeklerin hem de çocukların kemik gelişimi açısından oldukça önemli bir vitamindir. D vitamini ayrıca diş sağlığı açısından da önemlidir. D vitamininin yetersiz geldiği durumlarda tüketicilere özel sunulan takviye gıdalar kas zayıflıklarına karşı yardımcı bir destek olabilmektedir.        

Hormonların sağlıklı bir şekilde çalışması için de birtakım bileşenlerin alınması zorunludur. Voonka takviye gıdaları hormonların düzenli bir şekilde çalışmasına da bir katkı sağlayabilmektedir. Kısacası Voonka takviye gıdaları ilaç olmamakla beraber normal gıdaların iyi bir destekleyicisidir. Hem cildin hem de bünyenin ihtiyaç duyabileceği pek çok vitamin ve mineralleri BİR DESTEK OLARAK sağlayabilmektedir.  

Markanın çocuklara uygun destek gıda çeşitleri de bulunuyor. Bunlar doktor önerisi ile çocuklara bir destek olarak verilebilmektedir. Voonka takviye gıdaları çeşitli vitamin ve mineralleri bir destek olarak sağlamaktadır. Ancak bu takviye gıdalar mutlaka normal beslenmenin yanında alınmalıdır. Çünkü bu takviye gıdalar normal gıdaların yerini tutmamaktadır. Bu sebeple takviye gıda alımlarında önce doktora başvurmak gerekir. 

Voonka Kolajen Fiyatları

Voonka takviye gıda çeşitleri diğer tüm ürünlerde olduğu gibi farklı fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır. Çünkü her takviye gıdanın farklı bir içeriği farklı gramajları söz konusudur. Gıda takviyeleri içeriği bakımından 30 saşe, 102 kapsül, 32 kapsül, sprey damla, 52 kapsül, 62 çiğneme tableti gibi birbirinden ayrılmaktadır. Bu sebeple fiyat farklarının olması da doğal olmaktadır. Multivitamin, Omega 3, Günseng, Collagen, Vitamin C ve benzeri pek çok destek içeriğine sahip ürün bulunmaktadır. Bunlar doktor tavsiyesi ile hedefe yönelik kullanıldığında bir destek olarak fayda sağlayabilmektedir.

Çocuklara için özel olarak sunulan Voonka takviye gıdalarının tüketimi oldukça rahattır. Bu nedenle ebeveynler ihtiyaç dahilinde rahatlıkla çocukları için doktor tavsiyesi ile bu takviye gıdaları kullanabilmektedirler. Bunun yanında yetişkinler için karpuz, çilek, yeşil elma, ananas gibi lezzetli aromalara sahip takviye gıda çeşitleri de bulunmaktadır. Vitamin D, Vitamin B12 gibi vitaminler dışarıdan alınan vitaminler olsa da bazı durumlarda yeterli miktarlarda bünyeye alınamayabiliyor. Bu gibi durumlarda bir takviye gıda olarak bu destek ürünlerden faydalanmak mümkündür. 

Eczacıbaşı Topluluğu yılların verdiği deneyim ile sektörde saygın bir konumdadır. Üretmiş olduğu ve tüketicilere sunmuş olduğu takviye gıda çeşitleri ile insanlara ihtiyaç duydukları desteği yıllardır sağlamaktadır. İnsan bünyesini desteklemeyi ve bu anlamda yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Voonka takviye gıda çeşitlerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Hem yetişkin hem de çocuklara özel takviye gıda çeşitlerinden dilediğinizi tek bir tıklama ile dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.
 

Voonka
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun