Kozmela.com

WEE BABY

Wee Baby markasında 102 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Wee Baby

Wee Baby, dünya standartlarını ürünlerinde yakalamış olan başarılı yerli bir markadır. 1998 yılında kurulmuş olan marka kurulduğu günden bu yana annelere ve en değerli varlıkları olan bebeklere her türlü sağlık ve kalite standardını sağlayan ürünlerle hizmet vermektedir. Wee Baby, Türkiye’de ilklere imza atan markalardan bir tanesidir.

Marka ilk TSE belgesi ile birlikte Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı üretim izni olan bir markadır. Wee Baby yıllar içerisinde en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olmuş ve sektörde lider konumuna yükselmiş bir markadır. Tüketicinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek ürün yelpazesi ile günümüzde faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Hem kaliteli oluşu hem de uygun fiyatlara sahip olması nedeniyle markanın ürünleri sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Yaklaşık 35 senedir sektörde kaliteli ürünleri ile yer alan Wee Baby yeni doğan bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olmaktadır. Hem anneler hem de babalar bebekleri için daima en iyisini istemektedirler. Wee Baby ise ebeveynlerin bu haklı arzularını yerine getirerek kaliteli ürünler sunmaktadır. Wee Baby temel olarak en sağlıklı, kullanışlı ve doğal ürünler sunmaktadır.

Ürün çeşitliliği ile bilinen marka ayrıca ürünlerinde kullanılabilirliği ön planda tutmakta ve bu ürünlerden en iyi şekilde faydalanılmasını hedeflemektedir. Bu anlamda üretim teknolojilerine de son derece önem vermektedir. Üretim aşamasında her türlü denetlemelere tabi olan ve bu süreçleri en iyi ve güvenilir şekilde yöneten Wee Baby bu anlamda ebeveynlerin de güvenini kazanmaktadır.   

Wee Baby ürün çeşitleri içerisinde biberon, çıngırak, ateş ölçer, tırnak makası, emzik gibi bebeğin en temel ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler yer almaktadır. Wee Baby ateş ölçer çeşitleri özellikle bebeğin huzursuz olduğu zamanlarda tedbir amaçlı kullanılabilir. Ateş yükselmesi gibi bir durumda ateş ölçer bebeğin son durumunu gözlemlemek adına oldukça kullanışlıdır. Temassız bir şekilde çalışan ateş ölçer bu anlamda sağlıklı bir kullanım sunar. Bebek bulunan hemen her evde bir ateş ölçer bulundurulmalıdır. Dijital termometre ile anneler bebekleri için etkili bir tedbir alabilmektedirler.

Markanın merkezinde hem anne hem de bebeğin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak vardır. Kaliteli ürünler sunan Wee Baby bu anlamda annelerin de uzun yıllar boyunca bebekleri için kullanabileceği ürünlerle insanları tanıştırmaktadır. Bebeklerin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden bir tanesi suluk ve biberonlardır. Sıvı besinleri ancak bu gibi araçlarla tüketmeleri mümkün olmaktadır. Wee Baby biberon ve suluk çeşitleri kaliteli ve sağlığı olumsuz yönde etkilemeyecek malzemelerden üretilmektedir.   

Biberonlar bebeklerin gün içerisinde en çok temas ettikleri ürünlerdir. Bu sebeple biberonun üretildiği hammaddesi ve özellikleri son derece önemlidir. Sağlığı hiçbir şekilde tehdit etmemelidir. Wee Baby biberon modelleri kaliteli malzemeleri ile dayanıklı ve sağlamdırlar. Biberon son derece önemli olduğundan annelerin en çok dikkat ettikleri konulardan bir tanesidir. Isıya duyarlı cam malzemeleri ile biberonlar son derece sağlıklı ve dayanıklıdır. Bu anlamda anneler bebekleri için rahatlıkla alıp kullanabilmektedirler.  

Wee Baby Emzik

Bebeğin günlük olarak en çok kullandığı aksesuarlardan bir tanesi emziklerdir. Emzik seçimi bu anlamda çok önemlidir. Bebekler ilk andan itibaren emziklere ihtiyaç duyarlar. Çünkü emme içgüdüsü bebeklerde baskındır. Bu ihtiyacı karşılamak için mutlaka uygun yumuşaklıkta ve kalitede emzik seçmek gerekmektedir. Bebeğin emdiği kısmın doğal ve zararsız malzemeden yapılmış olması büyük önem arz etmektedir. Wee Baby markasının sunduğu emzik çeşitleri yüksek kalitedeki hammaddeleri ve kullanışlı tasarımları ile çıkmaktadır.

Markanın sunduğu emzik çeşitleri farklı renk ve tasarımlara sahiptir. Bu anlamda bebeklerin ilgisini çekebilecek renkli emzik çeşitleri uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Emzik modelleri bebeğin ağız yapısına uygun olmalıdır. Bebeğin oral gelişimini destekleyen emzik çeşitleri markanın ürün yelpazesinde bulunmaktadır.

Markanın emzikle beraber emzik kabı çeşitleri de bulunmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan emzik kapları emzikleri en iyi şekilde muhafaza etmeye yardımcı olur. Saklama kabının yanındaki kordonu ise emzik kabının kaybolmaması için bir önlem olarak düşünülebilir. Bu sayede emzikler kaybolmadan hijyenik bir şekilde saklanabilmekte ve ihtiyaç dahilinde pratik kabından çıkarılarak kullanılabilmektedir. 

Emziklerin kaybolmaması için kullanılabilecek ürünlerden bir tanesi de emzik bantlarıdır. Markanın emzik bantları kolay açılıp kapanan tasarımlara sahiptir. Emziğin hem kaybolmasını hem de yere düşüp kirlenmesini önlemeye yardımcı ürünlerdir. Klips sistemi ile çok kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Tasarlandığı kumaş malzeme çok rahat bir şekilde temizlenebilmektedir. Sert ve keskin köşesi olmadığından ötürü markanın emzik bantları bebeğe karşı herhangi bir tehlike oluşturmaz.  

Bebeğin bardağa geçiş sürecinde kullandığı alıştırma bardakları ve suluklar ise son derece kullanışlıdır. Bebekler gün içerisinde en çok sıvı tüketmektedirler. Bu sebeple sıvı konulacak ürünün de son derece kaliteli olması beklenmelidir. Wee Baby markasının pipetli bardak çeşitleri bebeklerin bardağa geçiş sürecinde büyük yardımcı olmaktadır. Organik hammaddeler ile üretilen alıştırma bardakları bebeğin bardak alışkanlığını geliştirmekle beraber bebeğin sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez. Wee Baby pipetli bardak çeşitleri bebeklerin gün içerisinde rahat bir şekilde sıvıları tüketmesine olanak sağlamaktadır.

Markanın pipetli suluk çeşitleri de farklı renk ve desenlerle sunulmaktadır. Farklı ve canlı renkleri bebeklerin ilgisini çekmekte ve bardağa olan ilgisini de artırmaktadır. Markanın bardak, biberon ve suluk çeşitleri farklı ebatlarda sunulduğundan ihtiyaca en uygun boyuttaki bardak ya da suluk alınabilir. Böylelikle bebeğin gelişim sürecine ayrıca katkıda bulunulabilir. 

Bebeklerin gelişim sürecinde beslenme son derece önemlidir. Özellikle meyveler içeriğindeki vitaminler ile bebek gelişiminin en önemli destekçilerinden bir tanesidir. Anneler meyveleri püre şekline getirip bebeklerine çok daha rahat bir şekilde yedirebilmektedirler. Wee Baby meyve süzgeci meyveleri bebeklere rahat bir şekilde yedirmek için en kullanışlı ürünlerden bir tanesidir. Bu ürün meyvelerin ezilmesi, süzülmesi için kullanılır. Bu ürün ile arzu edilen her meyve rahat bir şekilde püre formuna getirilebilir. Ürün kullanışlı olduğu kadar tasarımı ile gözlere de hitap etmektedir. İç kısmında delikli silikon süzgeç bulunmaktadır. Bu süzgeç meyvelerin arta kalan posalarını en iyi şekilde toplar. Bu incelikli süzgeç ile bebeklere hiçbir posa kalıntısı olmadan taze meyveleri rahat bir şekilde tüketebilirler. 

Wee Baby Biberon

Wee Baby markasının sağlıklı cam biberonları ise yine kullanışlı bir diğer ürün grubudur. Markanın cam biberonları özellikle ısıya dayanıklı tasarımları ile dikkatleri çeker. Camın verdiği doğallık, sağlık ve kullanışlılık annelerin tercihi olmaktadır. Isıya dayanıklı yapısı ile sıcaklığı ne olursa olsun sıvı gıdalar rahatlıkla biberona konabilmektedir. Camdan yapılmış dayanıklı biberonlar ile her türlü sıvı gıdayı bebeklere vermek kolaydır. Dış yapısı ergonomik olduğundan biberonlar bir süre sonra bebeklerin kendi kendilerine kullanabilmesine de olanak sağlamaktadır. Bebek eline uygun tasarıma sahip olduğundan bebekler biberonu rahat bir şekilde kavrayabilmektedirler.

Bebeklerin beslenmesi için pek çok yardımcı araç bulunuyor. Tabak, kaşık, bardak gibi bebeklerin kullanımına uygun tasarıma sahip ürünler bulunuyor. Bebeklerin mama rutinlerini kolaylaştıran bu ürünler Wee Baby kalitesi ile sunuluyor. Markanın sunmuş olduğu mama kaşıkları bebeklerin beslenme saatlerinde oldukça kullanışlı olmaktadır.

Bebekler kendi kendilerine bir şeyler yapmayı çok severler. Mama kaşıkları bebeklerin motor becerilerini geliştirmek için oldukça kullanışlıdır. Zarar vermeyen sağlıklı malzemeden üretilmiş olan mama kaşıkları bebeklerin minik ellerine de uyum sağlar. Gerek sap kısmı olsun gerek uç kısmı olsun yumuşak ve zararsız malzemelerden üretildiği için bebeklere güvenle verilebilir. Silikon uçlara sahip kaşıklar bebeklerin dudak ve damaklarına zarar vermeyecek niteliktedir.   

Markanın mama kaşıkları canlı ve parlak renklere sahiptir. Bu anlamda bebeğin de ilgisini çekecek tasarımlara sahiptir. Bebeğin kendi başına yemek yemesi ve özgüvenini kazanması için bu kaşıklar oldukça idealdir. Kaşığı tutma becerisi, düşürmeme kabiliyeti bu süreçte geliştiğinden bu kaşıklar bebeğin ilgi odağı olacaktır.

Markanın biberon çeşitleri hem cam hem de plastikten olabilir. Biberonların uç kısımları ise bebekler için özel olarak ekstra yumuşak geliştirilmiştir. Biberon uçları yedek uçlarla da değiştirilebilir niteliktedir. Bu anlamda ilerdeki süreçte uç kısmı değiştirilmek istenirse yedek uçlarla değiştirmek mümkündür. Wee Baby biberon çeşitleri farklı şekillerde tasarlanmış olup bebeklerin emme pozisyonlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Silikon yapısı hem sağlıklı olmakla beraber bebeğe doğal gelmektedir. Bu nedenle bebekler çok daha istekli bir şekilde emmektedirler. Biberon ucu modelleri ile bebekler günlük olarak ihtiyaç duyduğu tüm sıvı gıdaları rahatlıkla emebilir ve beslenebilirler. 

Damaklı emzik çeşitleri emzik modelleri arasında belirli bir aya kadar kullanılan ürünlerdir. Bu emzikler bebeğin ağzına tam olarak oturmakta, yerleşmektedir. Bu sayede bebekte hiçbir şekilde huzursuzluk yaratmamaktadır. Bebekler tarafından kullanımı da son derece kolaydır. Wee Baby damaklı emzik çeşitleri farklı renk ve desenlere sahiptir. Bu anlamda bebeğin ilgisini çekebilmekte ve bebeğin alışkanlık kazanmasında etkili olabilmektedir. 

Damaklı emzikler hem mat hem de şeffaf gövdeli tasarımda olabilirler. Ayrıca silikon gövdeli modeller de seri içerisinde yer almaktadır. Silikon gövdeli emzik modelleri de yine marka altında sunulmaktadır. Emziklerin silikon uçları son derece yumuşak ve bebek ağzına uyumlu olmakla beraber sağlamlığı ile uzun süre ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır. Yumuşak uçlarını bebekler keyifle emmektedirler.

Wee Baby ürün çeşitleri içerisinde setler de bulunmaktadır. Bu setler bebek gereksinimini karşılamaya yardımcı pek çok ürünü içerisinde barındırmaktadır. Setler anneler için de büyük kolaylık sağlamaktadır. Bir kerede bebeğin temel ihtiyacı olan ürünleri alabilmektedirler. Set fiyatları ise uygun şekilde olduğundan ebeveynler için daha cazip hale gelebilmektedir. Her bir set farklı kullanım içindir ve bu sayede farklı ihtiyaçları bir kerede gidermek mümkün olabilmektedir.

Bebekler için sıklıkla kullanılan ürünlerden bir tanesi de burun temizleyicilerdir. Wee Baby burun temizleme aletleri bebeklerin hassas burun yapısına uygun şekilde tasarlanmaktadır. Bu sebeple de kullanımları oldukça rahattır. Rahat nefes alamayan bebekler her daim huzursuz olurlar. Wee Baby burun aspiratörleri özellikle bebeklerin rahat nefes alabilmeleri için oldukça kullanışlıdır. Bebeklerin hem uyurken hem de uyanıkken rahat nefes almasına olanak sağlayan aspiratörler bebeklerin sağlıklı gelişimini de bu anlamda desteklerler. Bebekler uykularını alırlar ve bölünme yaşamazlar. Bu da bebeğin gelişimi açısından son derece önemlidir. 

Bebeklerin kişisel bakımında kullanılan ürünlerden bir tanesi de tırnak makaslarıdır. Wee baby markasının bebeklerin minik ellerine uygun tasarıma sahip tırnak makasları bulunmaktadır. Yetişkin tırnak makasları bebeklerin nazik elleri için uygun değildir. Marka bu sebeple bebeklerin minik ellerine uygun, nazikçe tırnakları kesmeye yardımcı tırnak makasları üretmektedir. Bu makaslar yuvarlak ve kavisli uçları ile hassas el ve tırnak bakımı imkânı sunar. Yine kavisli yapısı sayesinde bebek tırnaklarını keserken ellerine herhangi bir zarar gelmesinin de önüne geçmiş olurlar.  

Bebeklerin temizlenmesi için ise bebeklerin hassas cildine uygun bebek süngeri ve bebek sabunu çeşitleri vardır. Markanın bebeklerin cildine uygun olarak üretmiş olduğu banyo süngerleri yumuşak yapısı ile bebek cildini nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Hızlıca kuruduğundan ötürü hijyenik yapıdadır. Bebeğin banyo rutininde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. 

Bebeklerde diş kaşınması ise bilinen bir şeydir ve bebekleri rahatsız eden bir durumdur. Markanın bebekler için özel olarak tasarladığı diş kaşıyıcılar bulunmaktadır. Sağlığa herhangi bir zarar vermeden bebeğin dişlerini kaşımaya yardımcı olan diş kaşıyıcılar oldukça pratik bir kullanım sağlıyor. Bebeğin minik ellerinin kavrayabileceği nitelikte üretilen diş kaşıyıcılar tırtıklı kısımları ile bebeğin ihtiyacını karşılıyor ve rahatlamasına yardımcı oluyor. 

Bebeklerin en önemli ihtiyaçlarından bir tanesi de saçlarını bakımıdır. Doğumuyla beraber bebeklerin saçları da uzamaya başlar. Bebeklerin saçları için kullanılacak taraklar da bebeklerin hassas saçlarına uygun olmalıdır. Wee Baby saç fırçaları ve taraklar bebeklerin hassas cildine uygun olarak üretilmektedir. Bebek taraklarının özel ve yumuşak dişleri bulunmaktadır. Bunlar bebeğin saç tellerine zarar vermemektedir. 

Bebeklerin nazik kulaklarını temizlemek için ise markanın özel üretim kulak temizleme çubukları bulunmaktadır. Bunlar bebeğin ufak kulak deliklerine uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Anneler bebeklerinin kulaklarını bu kulak çubukları ile rahat bir şekilde temizleyebilmektedirler. Böylelikle kulaklarındaki kirlerden bebeği arındırmış olurlar. 

Bebeklerin ilgisini çeken eşyalardan bir tanesi de hiç şüphesiz çıngıraklardır. Saplı bebek çıngırakları bebeklerin ilgisini çeken sesleri ile onlara iyi vakit geçirten oyuncaklardır. Renkli olmaları, üzerinde bebeklerin ilgisini çekebilecek figürler olmaları ile çıngıraklar ailelerin bebeklerine aldıkları ilk oyuncaklardan bir tanesidir. Bu çıngıraklar sadece bebeğin ilgisini çekmekle kalmaz aynı zamanda onların dokunma, işitme, görme gibi becerilerine de katkı sağlar. Bebek çıngırağı bebeklerin minik ellerine uyumlu şekilde tasarlanmaktadır. Bu anlamda bebekler rahat bir şekilde kavrayabildikleri çıngırak ile güzel zaman geçirirken motor becerileri de aynı zamanda gelişmektedir. 

Bebeklerin beslenmeleri için özel olarak tasarlanmış Wee Baby mama kapları yine markanın ürünleri içerisinde yer almaktadır. Hem mavi hem de pembe renkte üretilen mama kapları iki hazneli kapaklı yapısı ile farklı yemek çeşitlerini aynı anda koymaya olanak sağlamaktadır. Mama kaplarının kapakları kolay bir şekilde açılmakta olup iki farklı yemek koyulabilmektedir. Aynı anda iki yemek çeşidi konduğundan annelerin de işini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. 

Wee Baby markasının bebekler kadar anneler için de ürettiği pratik kullanıma sahip ürünleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de anne sütü saklama poşetleridir. 25 adet, 200 ml şeklinde sunulan saklama poşetleri steril ambalajlardır. Çift kilit sistemi sayesinde sızdırma yapmaz. Anne sütünün uzun süre saklanmasına ve bebeğin ihtiyacı doğrultusunda pratik şekilde çıkarılmasına yardımcı olur. Saklanan anne sütü tazeliğini korurken bebeğin ihtiyaç duyduğu her an açılıp bebeğe verilebilmektedir. 

Yine annelerin kullanımına uygun olan Wee Baby göğüs pedleri ise içerisindeki süper emici jelleri sayesinde sütün hızlı bir şekilde emilmesine ve göğsün kuru kalmasına yardımcı olan oldukça kullanışlı ürünlerdir. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan göğüs pedleri yumuşak dokusu ile konforlu bir kullanım sunmaktadır. Üstelik kıyafetlerin üzerinden de hiçbir şekilde belli olmaz. İç çamaşırına özel yapışkanları sayesinde tam anlamı ile yapışır. 

Wee Baby fiyat listesi

Wee Baby markası hem bebeklerin hem de annelerin hayatını kolaylaştıracak geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu anlamda anneler bebekleri için güvenli ve kaliteli ürünler alıp kullanabilmektedirler. Banyodan yemeğe, oyuncaktan biberon ve emziğe kadar bebeğin gelişim sürecinde olmaz olmaz pek çok ürünü marka altında bulmak mümkündür. 

Wee Baby ürünleri ise uygun fiyatlarla sunulduğundan hemen her bütçeye hitap etmektedir. Uygun fiyatlarla, cazip ödeme koşulları ile markanın ürünlerine sahip olmak mümkündür. Wee Baby bebek ve anne ürün çeşitleri ve fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Hem bebek hem de anneler için en uygun Wee Baby ürünleri Kozmela’da sizleri bekliyor.

Wee Baby
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun