Kozmela.com

Weleda Skin Food Nemlendirici Krem

Weleda Skin Food Serisi 1926 yılından beri aynı orijinal formülü ile değişmeden günümüze kadar gelmiştir. Skin Food özel karışımı; saf bitkisel yağlar, calendula çiçeği özleri, yatıştırıcı papatya ve yumuşatıcı alaca menekşenin eşsiz bir karışımından oluşur ve Weleda’nın diğer ürünleri gibi organiktir.

Weleda Skin Food Nem Bakım Serisi

Weleda Skin Food Serisi, 4 nemlendirici bakım ürününden oluşmaktadır. Organik nemlendirici krem çeşitleri arasında yer alan Skin Food ürünleri, bitki özlerinden elde edilen formüllerle geliştirilmektedir.

Weleda Skin Food Ürünleri Nelerdir?

Weleda Skin Food Orijinal; çok kuru ve kuru cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Skin Food Light, kuru ve normal cilt tiplerinin kullanımına uygun olup, makyaj öncesinde de baz olarak kullanılabilir.

Dudak ve vücut bakımı için de geliştirilmiş iki ürün bulunmaktadır. Weleda Skin Food Body Butter Nemlendirici Vücut Kremi, cilt tarafından anında emilir ve cildi nemlendirir. Weleda Skin Food Lip Butter ise, kuruyan ve çatlayan dudaklar için geliştirilmiştir.

Organik nemlendirici krem kullananlardansanız, bu seri ile cildinizi güvenle nemlendirebilirsiniz.

Weleda Krem Ne İşe Yarar?

Weleda Skin Food Krem, çok amaçlı bir üründür. Yüz, vücut, ayak, dirsek ve vücut bakımı için kullanıma uygundur. İçeriğindeki organik bitki özleri sayesinde yüksek nemlendirme özelliğine sahiptir ve hoş doğal bir kokusu bulunur.

Weleda El Kremi

Weleda Skin Food kremlerini, el kremi olarak da kullanabilirsiniz. Çok amaçlı nemlendirici krem, ellerinizi nemlendirir ve uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur.

Ürünlerin içerisinde Paraben, SLS, Fitalat, Silikon, sentetik parfüm ve boya bulunmaz. Üstelik Weleda ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez.

Natrue sertifikası ile %100 organik olduğu sertifikalandırılmıştır.

Weleda nemlendirici krem çeşitlerini web sitemiz üzerinden inceleyerek Kozmela.com güvencesiyle tek tıkla satın alabilirsiniz.

Weleda Skin Food Cilt Bakım Serisi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun