Kozmela.com

WELLA

Wella markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Wella Professionel

1880 yılında, Almanya’da Franz Ströher tarafından kurulmuştur. Wella bünyesinde yer alan farklı birçok marka bulunmaktadır.  Kurulduğu günden bugüne başarısını ispat etmiş ve ürünlerini yenileyerek güncellemeye devam eden marka herkes tarafından sevilen ve takip edilen markaların başında gelmektedir.
 
Wella Saç Bakım Ürünleri
 
Wella saç boyaları ile çıktığı yolda elde ettiği tecrübeler ile farklı pek çok ürün gamı oluşturmuştur. Wella Koleston saç boyaları, saçlarınızı evinizde istediğiniz zaman kolayca boyamanıza olanak sağlar. Birbirinden güzel ve canlı renk seçenekleri ile hazırlanan Wella saç boyaları arasından zevkinize ve saçlarınıza uygun tonu seçerek saçlarınızı renklendirebilirsiniz.
Saçlarınızı şekillendirmek için özenle hazırlanmış marka ve ürün serisi de bulunmaktadır. Saçların kişisel görünümdeki önemi kadınlar tarafından oldukça önemlidir. Şekillendirdiğiniz saçlarınızı uzun süre bozulmadan kullanmak için saç spreylerini tercih edebilirsiniz. Şekillendirme öncesi kullanacağınız saç bakım ürünleri ise saçlarınızı şekillendirmeye ve ısıl işlemlere hazırlayarak korunmasına destek sağlar. Wella’ nın saç bakım ürünlerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilirsiniz.
 
Wella saç bakım ürünlerini Kozmela.com üzerinden inceleyin, hızlı kargo ve uygun fiyat avantajı ile alışverişinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 

Wella
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun