Kozmela.com

Wellcare Vitamin Çeşitleri

Wellcare, ‘Sağlıkla Yaşama Sanatı’ ilkesi çerçevesinde yürüttüğü faaliyetlerinde bütünsel etik ve sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden bir firma olarak bilinmektedir. Wellcare tüketicilerine güvenli, kaliteli ve etkin ürünler sunmayı taahhüt etmektedir. Wellcare bilimselliğe verdiği değeri her daim ortaya koyar ve klinik çalışma ve araştırmalarla bunu destekler. Ürünlerinde kullandığı hammaddelerin testlerle etkinliği ve güvenilirliği ortaya konmuştur.

Wellcare ürünlerinde kullanılan bitkisel ve bitkisel kökenli ürünlerde herhangi bir kimyasal işlem söz konusu olmaz. En saf hali ile kullanılmaktadır. Wellcare’in farmasötik maddeleri Avrupa ve Amerikan Farmakope standartlarındadır. Wellcare ürünleri, bilgi, deneyim ve uzman işgücü ile tesislerinde güvenilirlikten asla ödün vermeyen kalite standartlarına sahiptir. Bütün ürünleri İyi Üretim Uygulamaları (GMP), İyi Laboratuvar Uygulamaları (GLP), HACCP, ISO 13485, ISO 90001, ISO 14001 sertifikalı üretim tesislerinde, son teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

İnovatif yaklaşımları ile firma tüm iş süreçlerinde bu noktaya dikkat etmektedir. Bu sebeple uluslararası inovasyon merkezlerinin yanı sıra kendi Ar-Ge Merkezi’nde de çalışmalarını yürütmektedir. Bu çalışmaları her biri farklı alanlarda uzman bilim adamları eksenin yürütmektedir. Klinik ve laboratuvar testleri ile maksimumda fayda ve güvenlik sağlamak amacıyla kendi araştırma merkezinde çalışmalarını yürütür.

Şirket vizyonu olarak sürdürülebilirlik son derece önemlidir. Hammadde üretiminden ürünlerin tüketici ile buluşturulmasına kadar ilerleyen sürecin her aşamasında karbon ayak izini azaltma adına azami şekilde gayret göstermektedir. Hayvanlara ve doğaya karşı saygı değerlerini korur ve bu değerlere sahip çıkar. Wellcare şeffaflık ilkesini benimsemiş bir markadır. Bu ilke doğrultusunda ürünleri içerik ve değerleri ile ilgili bilgiyi kulanım talimatlarını açık ve net bir şekilde vermektedir.

Wellcare D Vitamini

Vücudun direncini artırma ve sağlıklı bir bünyeye sahip olmak için birtakım vitaminlerin dışarıdan alınması gerekir. Bunlardan bir tanesi de D vitaminidir. Normal beslenmenin yanında kullanılabilecek Wellcare D Vitamini destek gıdaları sprey formu ile ağız yolu ile alınmaktadır. Ağız içine püskürtülerek kullanılır. D Vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını sürdürme açısından önemlidir. Bunun yanında normal kemik korunmasına destek verir. Çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimi adına önemli bir vitamindir.

Wellcare B12

Bir diğer önemli vitamin olan B12 de yine sprey formunda ağız yolu ile alınabilmektedir. Dil altına püskürtmek yeterlidir. B12, D vitamini gibi kişinin bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını sürdürmesi açısından önemlidir. B12 vitamini hücre bölünmesinde önemli rol oynamaktadır. Bununla beraber vitamin normal kırmızı kan hücre oluşumunu destekler. Enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlar. B12 vitamini normal homosistein metabolizmasına katkıda bulunur.

Wellcare gıda takviye çeşitlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıdayı tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun