Kozmela.com

Wellnax Oda Kokusu Çeşitleri

Oda, dolap, çekmece, oto kokusu gibi ürünleri ile bilinen Wellnax sektörde kısa bir sürede tanınır hale gelmiş ve ürün kalitesi ile tüketicilerin en sık tercih ettiği markalardan bir tanesi haline gelmiştir. Yeniliklere açık, atılımcı, profesyonel ekibi ile dur durak bilmeden yolunda devam eden Wellnax bugün hem evlerde hem işyeri ve kurumlarda ürünleri ile yer almaktadır. Ar-Ge çalışmaları ile dünyadaki teknolojik gelişmelere en iyi şekilde ayak uyduran firma, satış-pazarlama kanalları ile hem ülkede hem de uluslararası pazarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmanın vizyonu hem yurtiçi hem de global pazarda sektördeki önderliğini sürdürmek ve sektörde oyuncu olmak değil sektöre yön veren bir firma haline gelmektir. Bu yolda da emin adımlarla çalışmalarını sürdürmektedir. Firmanın misyonu ise ekibiyle, bir takım oyunu olarak belirlenen politikalar çerçevesinde sektörde tüketicileri yüksek kaliteli, güvenli ürünleri buluşturmaktır. 

Wellnax Dolap Kokusu

Dolap kokuları evdeki ya da iş ortamındaki dolaplarımızın daha güzel, hoş kokmasına yardımcı olan oldukça kullanışlı ürünlerdir. Dolap çekmece kokuları farklı, taze çiçek kokuları ile ortamda tüm gün hoş bir koku bırakıyor.

Wellnax dolap kokusu çeşitleri arasında manolya, lavanta, Marsilya sabunu gibi çok farklı çiçek özlerine sahip çeşitler bulunmaktadır. Bu çiçek kokuları gün boyu dolabınızdaki çamaşırlarınızı sarar. Bunun yanında çalışma araç-gereçlerinizi koyduğunuz dolaplarınız için de bu kokulardan faydalanabilirsiniz.

Dolap kokusu olsa da sadece dolaplarda değil banyo, yatak odası ve arabalarda da bu kokuları kullanabilirsiniz. Yavaş etkili dağılma özelliği olduğundan ev ya da arabayı uzun süreli hoş kokusuyla sarmaktadır.

Wellnax Oto Kokusu

Wellnax markasının oto kokuları tıpkı dolap kokularında olduğu gibi farklı hoş kokuları bulunduğunuz ortama yayıyor ve gün boyu ferahlık sağlıyor. Markanın oto kokuları aynanın olduğu kısma rahatlıkla asılabiliyor. Bu anlamda pratik bir kullanıma da sahip olduğunu söylemek mümkün. Wellnax oto kokusu çeşitleri arasında tropikal, mango, limon, vanilya, lavanta gibi hoş ve ferah kokular bulunuyor.

Taze meyve ve çiçek kokularını hem arabanızı hem de evlerinizi günün her saati sarması için Wellnax’ın koku çeşitlerinden tercih edebilirsiniz.

Markanın dolap ve oda kokusu çeşitlerinin yanı sıra ayakkabı-çanta kokuları da vardır. Koku topları olarak da bilinen bu ürünler ufak küreciklerdir ve bulunduğu yere hoş koku yayarlar. Ayakkabılığınıza ya da çantanıza atacağınız bu kürecikler gün boyu ferahlık sağlayacaktır. Wellnax bulaşık makinesi koku gidericisi ise bulaşık makinesinde ortaya çıkabilecek kötü kokuları baskılamaya yardımcı olur. Elma, limon, nane gibi fresh kokular ile bulaşık makinenizin içerisini hoş kokularla ferahlatabilirsiniz.

Welnnax tuvalet ve banyo için kokular ise ortamda sürekli hoş bir koku bırakarak kötü koku oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olur. Pisuvar için özel olarak tasarlanmış koku çeşitleri ile banyo için özel olarak tasarlanmış koku çeşitleri bulunmaktadır. Bunların hepsi oldukça kullanışlı ve uzun süreli ferahlık sağlayan kokulardır.

Nem alıcı, rutubet giderici kokular da kilerdeki ya da odadaki ağır kokuların önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. Ufak bir aparat şeklinde tüketicilere sunulan bu kokular nem ya da rutubetten dolayı ortaya çıkabilecek kokuların önlenmesine yardımcı olmaktadır. Markanın birbirinden hoş kokulu sıvı sabun çeşitleri de bulunmaktadır. Pompalı şeklinde tasarlanmış ambalajı ile rahat bir kullanım sunan bu sabunlar okyanus, lavanta ve tropikal seçenekleri ile tüketicilere sunuluyor. Banyo ve tuvaletlerin olmazsa olmazı sabunlar şimdi Wellnax ferahlığı ile evlere ve işyerlerine geliyor.  

Wellnax Dolap Kokusu nerede satılır

Markanın tüm koku ve sabun çeşitlerini online bir şekilde sipariş vermeniz mümkündür. Birbirinden farklı sayısız markanın ürünlerini sitesinde buluşturan ve tüketicilere kaliteli ve pratik alışverişin keyfini yaşatan Kozmela’da Wellnax ürünlerini bulabilirsiniz. Online olarak Wellnax koku ve sabunları dilediğiniz yerden size en uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

Wellnax
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun