Xo

Kişisel bakım ürünleri arasında belki en kişiye özel ve önemli olan ürünlerde parfüm ve deodorantlardır. Parfüm ve deodorant markaları arasında kalitesi ve farklı notalarda egzotik kokuları ile öne çıkan Xo markası hem erkek hem de kadınlara farklı seçenekler sunuyor. Anlamı sıradışı olan Extra Ordinary’nin kısaltması olan xo cezbedici kokuları ile pazarda kendisine önemli bir yer edinmiştir. 2018 senesinde ürettiği yeni ürünler; Nice Girl, Olivia, Sweet Tropical, Aqua Joy, Ocean Fresh, Woman Pink Paradise, Black Premium ve Bella Vista ile kadın kokularında birbirinden farklı yeni seçenekler sunmuştur. Erkeklere özel üretilmiş olan Ricardo, Romantic, Dynamic, Aqua Cool, Absolute Blue parfüm çeşitleri ise farklı aromatik içerikleri ile erkekler tarafından beğeni ile kullanılmaktadır.

Xo Parfüm

Birbirinden farklı notaları ile Xo parfüm çeşitleri hemen her zevke hitap edebilmektedir. Direkt olarak duyulara hitap eden parfüm çeşitleri hem erkek hem de kadınların favorisi olmaktadır. Xo Aqua Cool Erkek Parfümü paçuli, begamot ve ada çayının benzersiz birleşimini tene taşıyor. Odunsu ve baharatlı kokuların kombine edilmesi ile eşsiz bir koku ortaya çıkarıyor. Erkeklere taze, canlandırıcı ve ilgi çekici bir deneyim kazandırıyor. Xo Black Premium Kadın Parfümü ise içeriğindeki tatlı meyve ve kahve çekirdeği özü ile etkileyici bir deneyim sunuyor. Beyaz çiçek ve yasemin kokularının kombini ile farklı ve bir o kadar dikkat çekici bir etki bırakıyor.

Xo erkek parfümleri arasında yer alan Xo Ricardo Erkek Parfümü baharatlı, tatlı ve sıcak kokusu ile tüm gün tende etkisini sürdürüyor. Girilen her ortamda dikkatleri üzerine çekmeye yardımcı olacak odunsu ve oryantal kokuları taşıyor. Xo Bella Vista Kadın Parfümü ise hem meyvemsi hem de oryantal çiçek kokuları ile öne çıkıyor. Paçuli ve iris çiçeği özleriyle güçlendirilmiş olan parfüm kadınların favorilerindendir.

Xo Deodorant

Parfüm çeşitlerinin yanı sıra Xo markası deodorant çeşitleri ile de öne çıkmaktadır. Kadınlara özel olarak üretilmiş olan Xo Bella Vista Kadın Deodorant oryantal çiçeksi ve meyvemsi özleriyle ciltte hoş bir koku bırakır. Duş sonrası uygulandığında gün boyu süren ferahlık sağlar. Bir diğer deodorant olan Xo Black Premium Kadın Deodorant tatlı meyve ve kahve çekirdeği özleriyle formüle edilmiş olup etkileyici kokusunu gün boyu muhafaza etmektedir. Hem erkek hem de kadınlar için geliştirilmiş, duyulara hitap eden Xo parfüm çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Xo
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun