Kozmela.com

Youplus Vitamin Çeşitleri

İstanbul’da 1912 yılında kurulan Abdi İbrahim ilaç markası altında yer alan Youplus kişilerin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral desteğini vermeye yardımcı ürünler sunmaktadır. Günlük beslenme rutininde insanların gıdalardan yeterli miktarda vitamin ve mineralleri almaları çoğu zaman mümkün olamayabiliyor. Bu noktada normal gıda alımının yanı sıra vücut için gerekli vitamin ve minerallerin sağlanmasında takviye edici gıdalardan faydalanmak mümkün olabiliyor. Ürün gamı içerisinde hem yetişkin hem de çocuklar için ayrı ayrı formüle edilen doğal içerikli ürünler bulunuyor.

Youplus başlıca ürünleri içerisinde omega-3, mineral, vitamin gıda takviyeleri bulunmaktadır. 13 farklı ürün ile insanların bu yöndeki ihtiyacını gidermeye yardımcı olmaktadır. Youplus insanlarla 2012 sonlarına doğru buluşmuş ve o zamandan beri takviye gıda tarafında ürün gamını genişleterek yoluna devam etmiştir. Youplus ürünlerinin kolay anlaşılabilmesi için 4 gruba ayırmıştır. Omega-3’ler mavi, vitaminler turuncu, gıda takviyeleri kırmızı ve mineraller yeşil şeklindedir.

Youplus Ne İşe Yarar?

Sağlıklı bir metabolizma için B grubu vitaminleri C vitamini, folik asit, çinko, demir, koenzim Q10 ya da selenyum gibi her biri ayrı işleve sahip besin bileşenleri alınmalıdır. Takviye gıdalar bu önemli besinlerin alınmasına yardımcı olmaktadır. Bu gibi vitamin ve minerallere ihtiyaç duyan her yaştan kullanıcı daha sağlıklı ve zinde olma adına besinlerden sağlayamayacağı besin değerlerini takviye gıdalardan sağlayabilir.

Youplus Vitamin C

Youplus vitamin C çinko ve propolis ile güçlendirilmiş bir takviye gıdadır. C vitamini son derece önemlidir çünkü vücutta depolanamamaktadır. Hem günlük enerji dengesi hem de bağışıklık sistemi için C vitamini gerekli bir vitamindir. Her yaş grubu için ayrı bir takviye gıda formu bulunuyor. Youplus tablet, 11 yaş üstü günlük vitamin, mineral ve enerji ihtiyacını karşılamaya yönelik tavsiye edilen takviye gıdadır. Propolis ise tabiatta bulunan en yoğun ve güçlü doğal antibiyotik olarak bilinmektedir. Her türlü ağrı ya da enfeksiyona karşı etki sağlar. Ürün içeriğindeki bir diğer önemli bileşen ise çinkodur. Hem cilt sağlığı hem de bağışıklık sistemi adına önem arz eder.

Youplus Balık Yağı

Youplus çinko içeriği ile göz, kemik, tırnak, saç, cilt sağlığı açısından olumlu etkiler gösterir. Youplus balık yağı omega-3 asitlerini içerir ve hem göz hem de beyin fonksiyonları açısından önemlidir. Yetişkinler için tablet formu çocuklar için ise şurup formunda sunulmaktadır. Ayrıca markanın çocuklar için multi enerji şurubu da bulunmaktadır. Youplus özellikle vücutta depolanamayan C vitamini, çinko, propolis gibi bağışıklık sistemi için son derece önemli olan maddeleri vücuda taşımaya yardımcı olur.

Takviye gıda alırken normal gıda ile alınamayan ya da vücutta depolanamayan vitamin ve minerallerin yer aldığı takviye gıdalar alınmalıdır. Youplus ürünleri insanların bünyelerine katkı sağlamak amacıyla ürünlerinde selenyum, folik asit, çinko, demir, B, C, E vitaminlerini sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar bu bileşenleri oldukça pratik ve hızlı bir şekilde alabilmekteler. Gün içeriğindeki yoğun temponun üzerinden gelebilmek adına bağışıklık sisteminin güçlü kalması son derece önemli.

Takviye gıda kullanacak kişiler ürün içeriklerini dikkatli bir şekilde araştırarak kendi vücutları için gerekli bileşenleri içeren ürünü alıp kullanmalıdırlar. Youplus bu konuda geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Hem göz hem de beyin sağlığı için alınması gereken omega 3 yağ asitlerini içeren balık yağı tablet ve şurupları her yaştan kişinin sağlığını desteklemek amacı ile üretilmektedir.

Youplus takviye gıda ürünlerinin tamamına Kozmela üzerinden ulaşabilir, inceleyebilir ve ihtiyacınıza doğrultusunda en uygun ürünü beklemeden anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun