Kozmela.com

ZDRAVE

ZDRAVE markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

ZDRAVE

Cilt bakım rutininin olmazsa olmazı kremler içeriğine göre birbirinden ayrılır. Her krem hedefe yönelik bakım sağlamaya yardımcı olur. Önemli olan cilt tipinin iyi bilinmesi ve cilt sorununa uygun ürünü kullanmasıdır. Pek çok cilt bakım ürünü markası olmakla beraber hemen her cilt tipi ya da sorununa uygun bir ürün marka serileri içerisinde yer alabilmektedir. Zdrave de bunlardan bir tanesidir. Zdrave markası ürünleri cilt bakımında etkili sonuçları ile bilinmektedir. 

Zdrave krem hangi ülkenin?

Markanın sunduğu cilt bakım kremi Bulgaristan menşeilidir. Bulgaristan’da yıllardır kullanılan bu krem özellikle ortaya çıkarttığı başarılı sonuçlar neticesinde insanların tercihi olmuştur. Bir Bulgar kremi olan Zdrave krem hemen hemen her Bulgar vatandaşının evinde bulundurduğu bir krem özelliğini taşımaktadır. Hassas ciltler için özel olrak geliştirilmiş bir krem olmakla beraber yoğun bileşenleri ile hızlı etki göstermesi sebebi ile tercih sebebi olmaktadır. 

Zdrave neye iyi gelir?

Kremler hedefe yönelik olarak üretilmektedir. Kuru ciltler için nemlendirmeye yardımcı, yağlı ciltler için ise sebum dengeleyici özellikleri ile öne çıkarlar. Zdrave kremin ise tek bir değil pek çok faydası bulunuyor. Cildi destekleyen ve cildi korumaya yardımcı olan bir formülü bulunuyor. Özellikle cildin kendini yenileme sürecine etkili bir şekilde destek sağlıyor. Cilt üzerinde ortaya çıkan akne ve sivilce gibi oluşumların cilt üzerinde bıraktığı izleri gidermeye yardımcı oluyor. Bu anlamda ciltte daha pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlamaya destek verir.

Zdrave krem sivilcelerin ortaya çıkarttığı izleri gidermeye yardımcıdır. Bu izler çoğu zaman can sıkıcıdır. Kozmetik anlamda kötü bir görünüm ortaya çıkarırlar ve kişiyi rahatsız ederler. Cilt üzerinde ton değişimine neden olan faktörlerin etkilerini en aza indirmeyi hedefler. Krem içeriğinde çinko içermekte olup sivilce görünümünü en aza indirmeyi hedeflemektedir. Düzenli, aksatılmadan kullanıldığında izleri yok edebilmekle beraber yeni oluşumların da önüne geçme adına etkili bir destek olabilmektedir.

Sivilcelerin kısa sürede sönmesi, cildin sakinleşmesi için Zdrave krem etkili bir yardımcı olabilir. Yatmadan önce her gece yüz bölgesine sürülerek sivilce oluşumunu en aza indirmek mümkün olabilir. Düzenli olarak 3-4 gün boyunca kullanıldığında etkileri görülebilir. Bu krem aynı zamanda makyaj altına baz olarak da kullanılabilen bir niteliktedir.

Kremin dudak çevresi için de olumlu etkilerinden söz etmek mümkündür. Dudak çevresi bakımında cildi destekleyici bir etkisi bulunan krem cilt görünümünü düzenlemeye yardımcı olur. Dudak çevresindeki potansiyel oluşabilecek olumsuz etkileri en aza indirmeyi hedefler. Kremin cildin yenilenme sürecine verdiği katkı da bilinmektedir. Herhangi bir nedenden ötürü cilt üzerinde oluşabilecek ton dengesizliklerini ve düzensizlikleri gidermeye, homojen bir görünüm sağlamaya yardımcı olabilir. Üstelik olumlu etkilerini düzenli kullanımda kısa bir süre zarfında gösterebilmektedir.   
Zdrave kremi bizzat kendiniz kullanarak etkilerine tanık olabilirsiniz. Zdrave cilt bakım kremini sitemizden dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun