Kozmela.com

Zigavus Şampuan

Zigavus, saç bakım ürünleri saçlarınızın kaybettiği bakımı geri kazandırmak için tasarlanmıştır.

2007 yılından itibaren edindiği tecrübeler ile saç ve cilt bakımında dermokozmetik alanında başarısını ispat etmiştir. Türkiye’de elde ettiği başarısını yurt dışına da taşıyarak pek çok farklı ülkede de satışa sunulmuştur. Doktor ve eczacı görüşleri ile kaliteli ürün içeriklerini geliştirmeye ve yenilemeye devam etmektedir.

Saç bakım ürünlerinin yanı sıra cilt bakım ve bebek ürünleri de bulunan marka cilt bakımınız için de özenle formüle edilmiş ürünler geliştirmektedir.

Zigavus Forte

Zigavus şampuanlar, formüllerinde bulunan birçok besleyici içerik ile saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı geri kazandırmak için tasarlanmıştır. Bitkisel içerikler ile hazırlanan ürünler arasından en çok tercih edilen şampuan kokusuz sarımsaklı şampuandır. Sarımsak ekstresi sayesinde saça canlılık ve direnç kazandırmaya yardımcı olur. pH değeri ile cildinizle uyum sağlayan formüle sahiptir. Zigavus forte şampuan kullanan kullanıcılar ürüne olan memnuniyetlerini her fırsatta dile getirmektedir.

Zigavus şampuan ve bakım ürünlerini Kozmela.com üzerinden inceleyerek, alışverişinizi hızlı kargo ve uygun fiyat avantajından yararlanarak yapabilirsiniz.

 

Zigavus
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun