Kozmela.com

4711

4711 markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

4711 Parfüm Çeşitleri

1845 yılında Michael Maurer ve Andreas August Wirtz tarafından kurulan Maurer & Wirtz Gmbh & Co. KG bünyesindeki deterjanlar, sabun ürünleri, parfümler ve kozmetik ürünler markasıdır. Dünya çapında 135 ülkede faaliyet göstermektedir. 1990 yılından beri Maurer & Wirtz Gmbh & Co. KG, Almanya merkezli Dalli-Werke GmbH & Co. KG’nin bir yan kuruluşudur.

Markanın hem erkek hem de kadınların kullanabileceği sofistike kokulara sahip parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Özel tasarım şişesi ile gözlere de hitap eden 4711 parfüm çeşitleri hem günlük kullanıma özel gecelere ve davetlere uygun olarak üretilmektedir. Jasmine Çiçek Koleksiyonu ailesinden gelen özleri ile parfüm hem erkek hem de kadınların duyularına en iyi şekilde hitap etmektedir. 

İçeriğindeki farklı çiçek aromaları ve özleri ile parfümde farklı bir çizgi benimsemiş olan marka gül, yasemin, leylak gibi farklı çiçekleri bir araya getirerek değişik bir karışım, konsept yaratmayı hedeflemiştir. 4711 parfüm çeşitlerinin özelliği pek çok farklı deneyimi bir arada sunmasıdır. Kokuyu sadece gündelik bir ihtiyaç olarak değil kişinin karakteristiğini yansıtan bir araç olarak sunmaktadır. Bu anlamda da hem kadın hem de erkek tüketiciler için bir parfümden çok daha fazlası olmaktadır. 

Markanın geçmişi yüzyıl öncesine dayandığından nesilden nesle geçen büyüleyici bir alışkanlık denebilir. İki yüz yıl boyunca hem erkek hem de kadınların favorisi olmuş olan parfüm 1882 senesinde tasarlanmış olan orijinal şişesi ile tüketicilere sunulmaktadır. Limon, biberiye, lavanta ve neroli gibi doğal notaları bir araya getiren parfüm farklı bir sinerji oluşturuyor ve çekiciliği tüm ihtişamı ile cilde taşıyor. 

4711 parfüm çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz parfümü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun