Kozmela.com

ARİFOĞLU

Arifoğlu markasında 63 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Arifoğlu Yağ ve Bakım Ürünleri

Arifoğlu, 76 yıl önce baharatlarla Mısır Çarşısı’nda başladığı yolculuğuna organik ve doğal kozmetik ürünleri de dahil ederek devam etmektedir. 76 yıldır değişmeyen marka bugün de sizlere en iyi hizmeti vermek için devam ettirilmektedir. Ürün çeşitleri arasında başta baharat ve bitki çayları olmak üzere propolis, doğal sabun, doğal bitki yağları gibi pek çok doğal ve organik ürün seçeneği bulunmaktadır. Giderek artan doğal ve organik kullanımı ile cildiniz için ihtiyacınız olabilecek tüm doğal ürünleri Arifoğlu ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı

Kaş kirpik bakım yağı, en çok tercih edilen kaş kirpik bakım yağlarından bir tanesidir. Seyrelen ve dökülen kaş ve kirpikleriniz için tercih edebileceğiniz ürün, besleyici özelliğe sahiptir. Kaş ve kirpiklerinizin uzamasına ve seyrelen bölgelerdeki tüylerin beslenmesine yardımcı olur. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanarak kullanılmaktadır.  Maskara ucu yapısındaki fırçasıyla kolay kullanım imkanı sunan ürün, pratik bir şekilde uygulama imkanı sunmaktadır. Sabah ve akşam cilt bakım rutininize dahil edebileceğiniz uygulama ile seyrelen kaş ve kirpiklerinizi de besleyerek daha sağlıklı bir görünüm elde etmeye yardımcı olabilirsiniz.

Özellikle kaşlarda yaşanan seyrelme ve kaş eşitsizlikleri için kadınların tercih ettiği ürün, kaşlarınızın güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Kirpiklerinizde de dökülme problemi yaşıyorsanız, kirpiklerinizi beslemek ve güçlendirmek için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Arifoğlu Baharat

Arifoğlu ürünleri arasında en çok satanlar arasında baharatlar yer almaktadır. Zerdeçal, patates baharatı gibi ürünler ile mutfağınızda doğal ve sağlıklı yemekler yapabilirsiniz. Patates Baharatı, patates yemeklerinde çok sık kullanılan bir diğer adı ile Cajun Çeşni en sevilen baharat çeşitlerinden bir tanesidir.

Arifoğlu Propolis

Propolis arıların çiçeklerden topladığı birtakım maddeleri baş bölgesinde bulunan salgı bezinden salgılanan enzimlerle işleme süreci ile ürettikleri reçineye benzer bir maddedir. Antimikrobiyal bu madde arılar tarafından kendi kovanlarını korumak üzere üretilmektedir. Tarih boyunca enfeksiyonal bazı rahatsızlıkların tedavi sürecine destek olan bu reçine soğuk algınlığı, grip, yanık, diş ağrısı gibi durumları tedavilerinde de destek olarak kullanılabilmektedir.

Bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkileri gözlemlenen propolis; krem, toz, şurup, sprey, tablet, damla formlarında bulunmaktadır. Arifoğlu propolis toz formunda bala karıştırma sureti ile tüketilir. Sıvı formunda ise içeceklere ya da yoğurda katılarak tüketilebilmektedir.

Arifoğlu Papatya Suyu

Arifoğlu ürünleri arasında en çok satanlardan bir tanesi olan papatya suyu, saç rengini açmada doğal ve kadınların sık sık kullandığı yöntemlerinden bir tanesidir. Özellikle boya yaptırmak istemeyen kadınlar ve genç kızlar yaz aylarından papatya suyunu saçlarına uygulayarak güneşte saç rengini açmaya çalışmaktadırlar. Doğal bir saç görünümü elde etmenize yardımcı olur.

Yaz aylarında sizde saçlarınızda doğal bir etki yakalamak istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Güneşin etkisi ile saçlarınızda doğal bir renk açma uygulaması elde etmenize yardımcı olur. Çok koyu bir saç renginiz var ise saçlarınızın rengini açmaya yardımcı olmayabilir. Çok koyu, siyah, kahverengi gibi saç renklerinde, renk açma işlemi uygulanması gerekmektedir.

Arifoğlu Doğal Sabun

Doğal sabunlar ile cilt bakımı yapmayı sevenler için geliştirilen pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Zerdeçal Sabunu, en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Propolis sabunu, aynı sefa özlü sabun gibi pek çok doğal sabun çeşidini Arifoğlu markasında bulabilirsiniz. Bitki özleri ile hazırlanan sabunların cilt problemleri için özel olarak geliştirilmektedir. Cilt ve vücut bakımınız için sabun çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü Kozmela’dan kolayca seçebilirsiniz.

Arifoğlu Yağları

Arifoğlu ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden diğerleri ise doğal bitki ve çiçek yağlarıdır. Cilt, saç ve vücut bakımında kullanılan doğal yağlar, birbirleri ile karıştırılarak kullanılabileceği gibi, tek başına kullanılan bakım yağları da bulunmaktadır.

Arifoğlu Lavanta Yağı

Uçucu yağ çeşitlerinden biri olan lavanta yağı, lavanta çiçeklerinden distilasyon yöntemi ile elde edilmektedir. Aromaterapide çok sık kullanılan lavanta yağını, sabit yağlarla karıştırarak kullanabilirsiniz. Lavantanın hoş kokusu sakinleştirici ve dinlendirici bir etki sağlar.

Arifoğlu Hindistan Cevizi Yağı

Arifoğlu Hindistan cevizi yağını, kozmetik ürünü olarak kullanabileceğiniz gibi mutfağınızda sağlıklı yemekler ve içecekler için de kullanabilirsiniz. Markanın Hindistan Cevizi Yağı, organik ürün sertifikasına sahiptir ve soğuk pres yöntemi ile üretilmektedir.

Kuruyan cildinizi nemlendirmek için tercih edebileceğiniz gibi, saç bakımında da çok sık kullanılan bir üründür. Saçlarınızı güçlendirmek, nemlendirmek için maske olarak uygulama yaparak kullanabilirsiniz.

Arifoğlu Kuşburnu Çekirdeği Yağı

Bitkisel sabit yağlardan bir tanesi olan Kuşburnu Çekirdeği Yağı, soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmektedir. Seyreltilerek cilt bakımında kullanılabilir.

Arifoğlu Badem Yağı

Arifoğlu yağları arasında en çok tercih edilenlerden bir diğeri olan badem yağı, sabit bakım yağlarından bir tanesidir. Aromaterapi yağlarını karıştırmak için sabit ve uçucu yağlar kullanılmaktadır. Uçucu yağlar, hava ile temas halinde uçarak, yok olduğu için sabit yağlarla karıştırılarak kokusu ve etkisini koruması beklenmektedir. Badem yağı içerisinde, E vitamini, kalsiyum, fosfor bulunur. Tüm cilt ve saç tiplerinin kullanımına uygundur.

Doğal yağ çeşitleri arasında bulunan ve en çok tercih edilenlerden diğerleri ise; Üzüm Çekirdeği Yağı, Ylang Ylang Yağı, Limon Yağı, Okaliptüs Yağıdır.

Arifoğlu Doğal Yağ Fiyatları

Arifoğlu doğal yağları, gramajına göre ve ürün çeşidine göre farklı fiyat aralığına sahiptir. 26,50TL’den başlayan fiyatlar satışa sunulan markanın ürünlerini indirimli ve avantajlı fiyatlarla Kozmela.com’dan satın alabilirsiniz.

Arifoğlu Online

Arifoğlu online satış noktalarından bir tanesi olan Kozmela.com’dan en çok tercih edilen Arifoğlu ürün çeşitlerini yakından inceleyebilir, tek tıkla kolayca sipariş verebilirsiniz.  

SIK SORULAN SORULAR

Arifoğlu nerenin markası?

Tarihi Mısır Çarşısında 1944 senesinde ürünlerini insanlarla buluşturmaya başlayan Arifoğlu yerli bir markadır. Bugün faaliyetlerini hız kesmeden İstanbul Avcılar merkez ile Gaziantep Nurdağı tesislerinde devam ettirmektedir.

Arifoğlu yağları güvenilir mi?

Marka, 1944 yılından beri birçok ürün çeşidini piyasaya sunmaktadır. Doğal yağ çeşitlerini güvenle kullanabilirsiniz. Doğal yağ çeşitlerinin yanı sıra organik yağ çeşitleri de bulunmaktadır.

Arifoğlu Kaş Kirpik Yağı İçindekiler Nelerdir?

Arifoğlu Kaş Kirpik yağı içerisinde, Argan yağı, Tatlı badem yağı, Hint yağı, Buğday yağı, Susam Yağı, Keten Tohumu yağı, Jojoba yağı ve Kayısı Çekirdeği yağı bulunmaktadır.

Arifoğlu
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun