BEPANTHOL

Bepanthol

Cildiniz için özel olarak geliştirilmiş Bepanthol’ün kremlerini Kozmela’da bulabilir, güvenle kullanabileceğiniz ürünlerini hemen inceleyebilirsiniz.

Bepanthol 1994 yılında tüketicilerin beğenisine sunularak  formüllerini geliştirmeye devam etmiştir. Cildin ihtiyacına göre farklı çeşitlere sahip ürün içerikleri Pro-vitamin B5 (dekspantenol) ile güçlendirilmiştir.  Her aile bireyinin kullanabileceği özellikte olan Bepanthol krem cildinizi çevresel faktörlere karşı koruyarak nemlendirmeye yardımcı olur. Cilt bariyerini güçlendirerek daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Bebeğinizin cildi için özel olarak geliştirilen Bepanthol pişik kremi sayesinde bebeğinizi pişik oluşumuna karşı koruyabilirsiniz. İçeriğindeki provitamin B5,  zeytin yağı, ve lanolin bebeğinizin cildini nemlendirerek pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur.  Şeffaf ve ince yapısı cildin nefes almasını sağlar. Bebeğiniz pişik oluşumuna karşı kendini gün boyu güvende hisseder.

Parfüm ve paraben içermeyen kremleri sayesinde Bepanthol’ü, kendinize ve bebeğinize güvenle kullanabilirsiniz.

Siz de Bepanthol’ün yüz kremi, cilt bakım kremi, merhem ve daha fazla ürün seçeneğini Kozmela’da bulabilir, online alışveriş kolaylığıyla hemen sahip olabilirsiniz.
 

Bepanthol
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun