Kozmela.com

BEPANTHOL

Bepanthol markasında 26 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bepanthol

Boya satıcısı Friedrich Bayer ve usta boyacı Johann Friedrich Weskott 1800’lü yıllarda temelini attığı Bayer firması günümüzde zengin ürün çeşidi ile bilinmektedir. Bayer 150 yılı aşkın süredir sağlık ve beslenme alanlarında uzmanlaşmış bir marka olup yenilikçi ürünleri ile insanların bazı önemli ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktadır. 

Bayer, Türkiye’de Pharmaceuticals, Consumer Health, Crop Science olmak üzere üç bölümle faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan firmanın ülkenin pek çok farklı ilinde de bölge ofisleri bulunmaktadır. Firmanın en çok ilgi gören ve yıllardır insanların kullandığı ürünlerinden bir tanesi de Bepanthol kremdir.

Bepanthol krem neye iyi gelir?

Bayer firması tarafından üretilmekte olan Bepanthol krem pek çok farklı özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle cilt bakımı denildiğinde Bepanthol krem hemen her evde kendisine yer bulmaktadır. Bepanthol yüz bakım, cilt bakım kremleri, vücut losyonu, gece bakım kremi, yüz temizleme jeli gibi pek çok ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin her biri hedefe yönelik bakım sağlamak için geliştirilmiştir. Özel formüllere sahip bu ürünler ile cilt bakımını doğru bir şekilde yapmak mümkün olabilmektedir. 

Bepanthol ürünleri içeriğindeki yoğun bileşenler ile cilt yapısını güçlendirmeye yardımcı olurken onarım sürecine de destek vermektedir. Ürünlerinde herhangi bir katkı maddesi bulunmadığından da insanlar tarafından güvenle tercih edilmektedir. Cilt ile uyumlu yapısı, hızlı emilen formülü ile oldukça rahat bir kullanım sunar. Cildi çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden, güneşin zararlı ışınlarından ya da farklı cilt travmalarından korumaya yardımcı destek ürünleri bulunmaktadır. 

Özellikle cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya yardımcı pek çok ürünü bulunmaktadır. Günlük olarak kullanılabilecek el ve yüz için bölgesel nemlendirme sağlayan ürünleri kullanılmaktadır. Cilt tipi ne olursa olsun her cilt neme ihtiyaç duyar. Bu nemi sağlamak için ise doğru bir bakım kremi kullanılmalıdır. Bepanthol nemlendirici bakım kremleri her yaş grubuna ve cilt tipine uygundur. Kremler ciltteki nemsizliğin yanı sıra, sertlik, kuruluk gibi durumların da giderilmesine yardımcı olmaktadır. 

Bepanthol cilt bakım ürünleri farklı hedeflere yönelik üretilmektedir. Örneğin bebek cildine uygun, bebek cildini güçlendirmeye yardımcı pişik gibi durumları önlemeye yardımcı krem çeşitleri bulunuyor. Bebek pişik kremlerinde Provitamin B5 bebek cildini en iyi şekilde korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Bepanthol cilt bakım ürünleri içerisinde koruyucu madde bulunmamaktadır. Ayrıca geçirgen bir yapıya sahiptir ve bu sayede cildin nefes almasına olanak sağlar. 

Markanın cilt bakım ürünleri kortizon içermemekte olup ayrıca klinik olarak testlerden de geçmiştir. Bepanthol cilt bakım ürünleri içerisinde bulunan doğal yağlar cildin beslenmesine ve yumuşamasına olanak sağlar. Cilde uyumlu bir yapıdadır ve ciltte yapışkan bir his bırakmamakta, kişiyi rahatsız etmemektedir. 

Bepanthol içeriğindeki Provitamin B5 (Pantelon) sayesinde cildin onarılma sürecine en iyi şekilde destek verir. Ayrıca cildin doğal bariyerini güçlendirmeye de katkı sağlar. Cildin nemlenmesine yardımcı olan Bepanthol kremler cilde daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya da katkı sağlar. Bu anlamda düzenli kullanıldığında cildi dış etkenlere karşı da en iyi şekilde korumaya yardımcı olur. Hem yetişkin hem de çocuklar için özel olarak formüle edilen krem, jel ve losyonlar içerisinde zararlı kimyasal maddeler içermez. 

Bepanthol Cilt Bakım Kremi fiyatı

Bepanthol cilt bakım ürünleri çeşidi ve ebadına göre fiyatlandırılmaktadır. Ürünlerin farklı ebatları olduğundan tercih edilecek ürüne göre de fiyatlar değişebilmektedir. Ancak markanın ürünleri içeriği ve etkisi düşünüldüğünde uygun fiyatlarla insanlara sunulmaktadır. Markanın zengin bir ürün yelpazesi olduğundan her bütçeye uygun bir Bepanthol ürünü bulmak mümkündür. Cilt bakım ürünü denildiğinde ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Bepanthol bu anlamda her cildin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor.

Bepanthol ürünlerini sitemiz üzerinden yakından inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı kargo avantajı ile Bepanthol ürünlerini sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Bepanthol
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun