Kozmela.com

BİONNEX

Bionnex markasında 14 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bionnex Saç ve Cilt Bakım

Saç ve cilt bakım ürünleri ile bilinen Bionnex Carex Bitkisel Ürünler ve Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki bir markadır. 2010 senesinde kurulmuş olan firmanın üç ana merkezi bulunmaktadır. Bunlar Türkiye, İsveç ve Cezayir’dir. Marka, hem cilt hem de saçlarda hedefe yönelik en iyi sonucu almaya yardımcı olmak üzere ürünler çıkartmaktadır. Sağlıklı saç ve cilt görünümü için gereken bakımı sağlamayı hedefleyen marka birbirinden özenli içeriklerle oluşturulmuş ürünlerini insanların beğenisine sunmaktadır. 

Herkes güzel görünen, canlı bir cildin hayalini kurar. Ancak doğru ürün kullanılmadığı takdirde ciltte her daim aynı verimi almak mümkün olmayabilir. Bionnnex cilt bakım kremi ve serumları cilt üzerindeki olumlu etkileri ile biliniyor. Öyle ki her cilt tipi ve her cilt sorununa uygun şekilde ürettiği ürünleri insanlar tarafından beğeni ile karşılanıyor. 

Bionnex serum ve kremleri içeriğinde cilt için faydalı pek çok vitamin ve mineral barındırıyor. Hedefe yönelik doğru bir şekilde ürün tercihi yapıldığında Bionnex krem ve serumdan tam verim almak mümkün olacaktır. Örneğin eğer ciltte bir ton dengesizliği var ise özellikle bu sorunu gidermeye yardımcı Bionnex krem ve serum tercih edilebilir.

Bionnex Güneş Kremi

Bionnex güneş kremleri ise cildi güneşin zararlı UVA/UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur. Her ne kadar güneş D vitamini sağlasa da fazlası cilt için zararlıdır. Bu noktada etkili bir koruma gerekir. Bionnexx güneş kremi çeşitleri hem yetişkinlere hem de çocuklara özel olarak farklı üretilmiştir. Bazı güneş krem çeşitleri yoğun koruma sağlarken bazıları daha standart bir koruma sağlar. Güneşte geçirilecek zamana ve cilt tipine uygun güneş kremi tercih edildiğinde tam performans almak da mümkün olmaktadır. 

Bionnex yüz bakım kremi yüz bölgesindeki erken yaşlanma belirtilerini en aza indirmeyi hedefler. İçeriğindeki avokado yağı cildin beslenmesine destek verir. Cildin yatışmasına yardımcı olurken ince çizgi gibi yaşlılık belirtilerini en aza indirmeye de yardımcı olur. Cildin daha parlak, canlı ve dolgun görünmesine katkı sağlar. 

Bionnex Ayak Kremi

Bionnex ayak kremi ise ayaklardaki sertleşmeyi azaltarak daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Özellikle topuk bölgesindeki sertlik ve kuruluğu gidermeye yardımcı olur. Ayaklardaki konforu sağlamaya yardımcı Bionnex ayak kremi gün boyunca yorulmuş olan ayakları rahatlatmaya ve yumuşatmaya yardımcıdır. 

Bionnex saç kremi ise saç kayıpları yaşayanlar için iyi bir destektir. Özel formülü sayesinde saç kayıplarını en aza indirmeyi hedefler. Bunun yanı sıra yeni saç oluşumunu da yine etkili bir şekilde destekler. Özellikle içeriğindeki yoğun bileşenler saçların çok daha yumuşak, dolgun ve canlı olmasına yardımcı olur. Ayrıca kullanım sonrasında yumuşayan saçların çok daha rahat taranmasına da olanak sağlar. 

Bionnex markasının hem cilt bakım ürünlerini hem de saç bakım ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Cilt ve saç tipinize göre en iyi sonucu alabileceğiniz ürünleri tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun