Kozmela.com

CHARLOTTE MEENTZEN

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Charlotte Meentzen

Alman kozmetik markası olan Charlotte Meentzen Avrupa genelinde organik ve doğal pazarda kendisine hızla yer bulmuştur. Kendi alanının öncülerinden bir tanesi olarak kabul edilen marka ayrıca güzellik uzmanları için adeta bir eğitim sistemine sahip okul da kurmuştur. 1931 senesinde Charlotte Meentzen kurumsal konseptini genişleterek bitkisel malzemeleri kullanarak yeni fikirler ortaya çıkarmak adına Doğal Kozmetik Okulunu kurmuştur. Markanın kurucusu Charlotte Meentzen bu konsept ile Almanya’da ortaya çıkan ilk doğal ürün üreticilerindendir. 

Charlotte Meentzen kurduğu okullar sayesinde güzellik uzmanlarının doğanın iyileştirici gücünden faydalanmalarına, doğal kozmetikleri kullanmayı öğrenmelerine olanak sağlamıştır. Marka, yüz masajları için kendi tedavi konseptini geliştiren öncü markalardandır. Sonrasında Charlotte Meentzen sistemi yüz masajında bütünsel bir konsept bulmuş ve bunu hayat geçirmiştir. Marka, bitkisel içeriklere dayanan cilt bakım vizyonunu ortaya koyan ilk Alman güzellik uzmanları ve doğal ürün üreticilerinden olmuştur. 

Markanın cilt bakım ürünleri arasında serum, krem, anti aging, nemlendirici gibi içeriği tamamen doğal özlerle formüle edilmiş ürünler bulunmaktadır. Her cilt tipi ve cilt sorununa uygun ürettiği ürünlerle bugün dünyada en dikkat çekici markalardan bir tanesi olan Charlotte Meentzen ürünlerini Kozmela’da yakından inceleyebilir ve cildinize en uygun ürünü anında sipariş verebilirsiniz. 
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun