Kozmela.com

Collection Natural Saç Boyası

2020 senesinde Hasan Kılıç tarafından kurulmuş olan Global Collection şirketi Türkiye’deki renkli saç boyası üretimi yapan 3 firmadan bir tanesidir. Firma motto olarak “önce kaliteyi” benimsemiş ve ürünlerini bu ilke doğrultusunda üretmektedir. Hasan Kılıç sektördeki 21 yıllık deneyimini kendi markasına taşımış ve uzun AR-GE, Pazar araştırmalarından sonra su bazlı saçı besleyen saç boyası Collection Natural ürünlerini insanların beğenisine sunmuştur. 

İlk yola çıktığında 200 metrekarelik bir alanda çalışmalarına başlayan firma 2021 senesi itibarı ile 800 metrekare alan üzerine kurulmuş olan tam donanımlı üretim tesisi ve depolarıyla yoluna devam etmektedir. Tesisleri modern, çevreye duyarlı bir şekilde inşa edilmiştir. Firma her biri alanında uzman teknik kadroya sahiptir. Modern üretim tesisleri otomasyon sistemine dayalıdır. Üretim kazanları, üstün kalite kontrol ekipmanları ve full otomatik dolum makineleri ile sektörde fark yaratmaya devam etmektedir. 

Collection Natural üstün teknolojik altyapısı sayesinde tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak kalitede ürünlerdir. Firma büyük bütçeler ayırarak laboratuvar alanını genişletmiş olup AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Firma şu anda Türkiye pazarında önemli bir yere sahiptir. Bunda ürünlerinin kalitesi ve tüketici güveninin etkisi büyüktür. Üretim olarak yıllık 8000 ton saç boyası dolum kapasitesine sahip olan firma saç boyası pazarında lider markalardan bir tanesi olmuştur. Firma saç boyası pazarında her gün daha da güçlenerek yoluna devam etmektedir.   

Collection Natural Saç Boyası

Collection Natural Amerika’da Avrupa’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya dünyanın pek çok ülkesinde insanların beğenisine sunulmaktadır. Collection Natural ürünlerinin tüm pazarlama faaliyetleri Global Collection tarafından gerçekleştirilmektedir.

Global Collection teknolojik gelişmelerin ışığında donanımlı IT altyapısı ile takip-kontrol sistemi oluşturmuştur. Bu anlamda üretimden depolamaya, pazarlamadan dağıtım faaliyetlerine kadar her bir aşamayı hızlı ve etkin bir şekilde takip etmektedir. Tüm bu organizasyon müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak yürütülmektedir.

Collection Natural teknolojik altyapı ve üretimi firmanın yönetim anlayışı bağlamında bütünsel olarak ele almaktadır. Firma Hasan Kılıç yönetiminde genç ve dinamik bir kadroya sahiptir. Zamanı yakalayan, sürekli yenilenen teknik altyapısı ve müşteri odaklı satış deneyimi ile firma ulusal ve uluslararası pazarda başarılını sürdürmektedir. 

Collection Natural Saç Boyası Çeşitleri

Collection Natural saç boyası çeşitleri içerisinde her zevkin ihtiyacını karşılayabilecek renkte tonlar bulunmaktadır. Daha canlı tonlar olabildiği gibi daha koyu tonlar da yine saç boyası çeşitleri içerisinde bulunuyor. Markanın pompalı kullanışlı saç boyaları herkesin rahatlıkla arzu ettiği rengi saçına uygulamasına olanak sağlıyor. Klasik renklerin yanı sıra markanın saç boya çeşitleri içerisinde daha marjinal renkler de yer almaktadır. Bu anlamda geniş bir renk seçeneğinden bahsetmek mümkündür.

Saç boyalarının her biri belirli kalite standartları altında üretilmektedir. Testlerden geçerek kullanıcı deneyimine ulaşan saç boyaları uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Kaliteli içeriği ile uzun süre kalıcılığını koruyan saç boyalarını sitemizde yakından inceleyebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun