David Beckham

Adını dünyaca ünlü futbolcu David Beckham’dan alan ve farklı esansları ile dikkat çeken parfümlere sahip marka ürünlerini tüm dünya ile birlikte ülkemiz erkeklerinin zevkine de sunuyor. Her biri farklı özlere ve esanslara sahip parfüm çeşitleri geniş bir yelpazede sunuluyor. Bu anlamda ürün çeşitliliği her erkeğin zevkine hitap edecek zenginlikte öne çıkıyor. David Beckham parfüm çeşitleri yoğun konsantre özleri ile tene değdikten sonra uzun süre etkisini sürdürüyor. Belirli bir süre sonra ise ten ile adeta bütünleşerek doğal bir koku haline gelmektedir.

Parfümde egzotik kokular arayanlar için David Beckham’ın farklı çeşitleri bulunmaktadır. Her bir esans molekülünün farklı tonları ve tatları bulunmaktadır. Bunlar parfümde nota olarak adlandırılır. Üst nota, orta (kalp) nota ve alt nota olarak adlandırılan bu katmanlar parfümün niteliğini belirtir. Esanslar, üst nota ve alt notada aynı anda etkiyi gösteren özellikte olduğunda daha yoğun olmakla beraber etkisi kolay kolay geçmemektedir. Parfümlerdeki aromalar zevke bağlı olarak farklı formülasyonlarla ortaya çıkartılmaktadır. Bu aromalar uyarıcı etkileri ile çevrede dikkat çekmeyi sağlar.

David Beckham Parfüm ve Deodorant Çeşitleri

Parfümler kişisel bakımın en önemli adımlarından bir tanesi haline gelmiş olup kişinin sadece hoş kokmasını sağlamakla kalmaz kişinin kimliğini de yansıtır. Bu sebeple kişinin parfümde seçeceği notalar onun zevkini ve duruşunu da belli etmektedir. David Beckham markasının farklı öz ve aromalara sahip parfüm çeşitleri herkese hitap edebilmektedir. İçeriğine göre kışkırtıcı, doğal, cezbedici özellikleri bulunur. Bu anlamda karşı tarafa iyi bir etki vermektedir. David Beckham parfüm çeşitleri tende yumuşak bir his bırakmakta olup gün boyu ferah etkisini göstermektedir.

Kullanılacak parfüm erkeğin tarzını tamamlarken kişiliğini de öne çıkartmaktadır. Özel aromatik içeriği her ortamda kişinin fark edilmesini sağlamaktadır. David Beckham markasının farklı fiyat aralıkları ile sunulan parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca uygun ödeme koşulları ile arzu edilen deodorant ya da parfüme rahatlıkla ulaşmak mümkündür. David Beckham’ın karizmasından ilham alınarak ortaya çıkarılan ürünlerin tamamını Kozmela’da bulabilir, inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun