Dentac

2001 yılında Diş Hekimliği Malzemeleri sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulan Dental günümüzde kaliteli ürünlerini insanlarla buluşturmaya devam etmektedir. Her geçen gün büyüyen yapısında ticaretine aracılık ettiği ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Ürün seçimlerinde ise diş hekimlerinin çalışma hayatlarını kolaylaştırmaya ve başarılarını artırmaya yönelik ürünler olmasına dikkat etmektedir. Firma, ürün seçimlerinde kaliteden taviz vermemektedir. Bu anlamda kalite standartları ve inceleme raporlarını göz önünde bulundurmaktadır. 

Firma ürünleri kadar verdiği hizmetle ön plana çıkma arzusuyla çalışmalarını tüm hızıyla yürütmektedir. Bu anlamda sürekli bir gelişim içerisindedir. Personel eğitimlerini de belirli periyotlarla gerçekleştiren firma gelecekte sektör içerisinde hizmetlerin artarak devam etmesi için azimle yoluna devam etmektedir. Bununla beraber içerisinde bulunduğu organizasyonlarına da yatırımlarını sürdürmektedir.

Dentac T-Mask

Firma tıbbi malzeme ve yardımcı ürünler konusunda kaliteden taviz vermemekte olup günümüzün sadece alanının uzmanları tarafından değil hemen herkesin kullandığı maskelerde de bu kalitesini gözler önüne sermektedir. Cerrahi maske olarak adlandırılan maskeler normalde ameliyathanelerde ya da benzeri sağlık kuruluşlarında tıbbi ortamlarda işlem esnasında enfeksiyon riskine karşı tedbir amaçlı kullanılır. Bu kaliteli maskeler personelden hastaya ya da hastadan personele herhangi bir hastalık bulaşmaması adına bir tedbir olmaktadır.

Cerrahi maskeler kâğıt ya da kumaştan üretilmiş olup tek kullanımlıktır. Bu maskeleri sterilize etmek doğru olmayacaktır. Tek kullanımlık olarak üretilmiş olan maskeler tek kullanım dahilinde bir tedbir almaya yardımcı olur.  Dentac maskeler %98 filtrasyon sağlamaktadır. Filtreli 3 katlı koruma özelliği vardır. Su geçirmez iç katmana sahiptir. Ayrıca yumuşak kulak bandı ile rahatsızlık vermez. Hassas ciltlerin de kullanımına uygun yumuşak bir tabakası vardır. El değmeden üretilmiş olup güvenlidir. Ayrıca bu maskeler ISO, CE ve FDA onaylıdır.

Dentac yüz maskelerinin kullanımı ise oldukça kolaydır. Yüksek filtre performansı sunduğundan ötürü güvenlidir. Hem kendiniz hem de aileniz için aldığınız Dentac maskeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Maskeler üst seviyede bir konfor ve koruma sağlamaya yardımcı olur. Çevresel faktörlerden korunması için dış katmanı Water-repellent Non-Woven (PP) kumaştan üretilmiştir. Orta katmanda kullanılan Meltblown (Filtre) kumaş ise yüksek filtre performansı elde edebilmek için idealdir.

Kaliteli Dentac maskeleri uygun fiyatı ile de dikkat çekmektedir. Yüksek kalite ve performans sunan maskeler uygun fiyatı ile herkesin rahatlıkla alabileceği düzeylerdedir. Bu anlamda hem kendinize hem de ailenize dilediğiniz adetlerde maskeyi en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Özellikle kumaş kalitesi ve koruyucu özelliği düşünüldüğünde Dentac marka maskelerin ne denli uygun fiyatlı olduğu görülebilir.

Hava yolu ile bulaşan ve sağlığı tehdit eden mikrop ve organizmalardan korunmak için maske kullanımı şarttır. Dentac ise kaliteli maskelerini en uygun fiyatlarla insanlara sunarak bu riske karşı etkili bir önlem almaya yardımcı olmaktadır. Herkesin günlük olarak rahatlıkla kullanabileceği maske çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlarla sizlere sunulan Dentac maske çeşitlerini bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun