Kozmela.com

DERMOES

Dermoes markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dermoes

2016 senesinde İstanbul Anadolu Yakasında faaliyetlerine başlayan ES Health Pharma İlaç Pazarlama Limited Şirketi sağlık sektöründeki deneyimleri bir çatı altında toplamayı hedeflemiş ve bu amaç doğrultusunda yoluna devam etmektedir. Sağlık sektöründe sürekli olarak değişen teknolojik gelişmeler ve üretim tekniklerini uyumlu olarak çalışmakta olan firma, sağlık ve kozmetik alanında kaliteli ürünleri tüketiciye ekonomik bir şekilde sunmaktadır.

Her geçen gün ürün yelpazesini genişleten firma sağlık sektörü ile kozmetik alanında bitkisel yağ ve kremler ile pazarda yoluna devam etmektedir. Dürüst ve ilkeli çalışma prensibi ile sektörde emin adımlarla ilerleyen firma gerek kendi markası altında gerekse ortaklığını üstlendiği firmaların ürün satışlarını gerçekleştirirken kalite ve uygun fiyattan taviz vermemektedir.  

Gıda takviyesi, kozmetik, biyosidal ürünler, tıbbi cihaz ürünleri ile geniş bir alanda hizmet veren firma ürün çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. Passiflora, vitamin pastil, multivitamin şeker, İngiliz karbonatı, bitkisel ekstre, keçi boynuzu özü, balık yağı probiyotik kapsül, probiyotik saşe gibi takviye gıda ürünleri ile insan bünyesini destekleyen ürünler sunmaktadır. Takviye gıdalar özellikle gıdaların yetersiz kaldığı durumlarda doktor tavsiyesi ile kullanılabilmektedir.

Bazen tüketilen gıdalardan yeterli derecede vitamin ve mineral sağlanması mümkün olamayabiliyor. Bazı rahatsızlıklar nedeniyle tüketilemeyen gıdalar yeterli vitamin ve mineralin alınamamasına neden olabiliyor. Takviye gıdalar ilaç olmamakla beraber normal gıdaların da yerini tutmamaktadır. Ancak normal gıdaların yanında bir destek olarak tüketilebilmektedir. İhtiyaca uygun bir şekilde tüketilecek takviye gıda ile normal gıdayı destekleyici bir etki sağlanabilir. Vücutta yetersiz olan ancak insanın normal fonksiyonlarını sürdürebilmesi adına önemli olan vitamin ve mineralleri bu şekilde takviye etmek mümkün olabilir.

Dermoes takviye gıda çeşitleri yıllardır kalite ve uygun fiyat politikasından taviz verilmeden insanlarla buluşmaktadır. Her birinin içeriği farklı olmakla beraber hedefe yönelik kullanıldığında etkili bir destek olabilmektedir. Ağız bakım üzerine de ürünleri bulunan marka ağız hijyeni konusunda etkili İngiliz karbonatı sunmaktadır. Markanın ürün çeşitliliği çok geniş olmakla beraber her ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte ürünleri bulunmaktadır. Dermoes ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun