Kozmela.com

DERMOKİL

Dermokil markasında 188 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dermokil Ürünleri

Dermokil 2006 senesinde Ünal Karaca tarafından kurulan bir markadır. Dermokil, Ezel Kozmetik İthalat ve İhracat Tic. ve San. A.Ş. bünyesindeki bir markadır. Marka ürünleri içerisinde makyaj, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri yer almaktadır. Cilt, saç ve vücut bakımında ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaya yardımcı ürünler sunan marka özellikle bakım ürünlerinde doğal içeriği tercih etmek isteyenler için idealdir.

Türkiye’nin önde gelen doğal kaynaklarından bir tanesi olan kil, markanın içeriklerinde kendisine sıklıkla yer bulmaktadır. Kil içerikli cilt bakım ürünleri, güneş ürünler, saç kremleri, şampuan, kil maske ve çeşitleri ile diş macunu gibi ürünler marka tarafından sunuluyor.

Kilin gücünü ürünlerinde en iyi şekilde kullanan Dermokil insanların cilt üzerindeki şikâyetlerini en aza indirmeye yardımcı olmaktadır. Kurulduğu günden bugüne ürün çeşitliliğini sürekli artıran Dermokil cilt üzerinde yaşanan hemen her sorun için doğal içerikli çözümler bulmayı hedefleyerek yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Dermokil kil

Yüzyıllardır pek çok medeniyet cilt bakımında kilden faydalanmıştır. Kil cildin yanı sıra saça sağladığı faydalarla da bilinmektedir. Kilin mucizevi etkileri hem ciltte hem de saçta kendisini göstermektedir. Kilin pek çok önemli özelliği bulunuyor. Kil, toprakta saf olarak bulunur. Faydaları arasında şunları sıralayabiliriz;

  • Ciltteki ortaya çıkan yaşlanma belirtilerini gidermeye katkı sağlar.
  • Gözeneklerin açılmasına ve cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur.
  • Cildi fazla yağı arındırarak sebum dengesini korumaya yardımcı olur.
  • Ciltteki ton dengesizliklerini gidererek homojen ve sağlıklı bir görünüm sağlamaya yardımcıdır.

Kilin cilt üzerinde bilinen en önemli etkileri bunlardır. Dermokil markası bu mucizevi kilden yararlanmaktadır. Kil ile birlikte farklı vitamin ve minerallere yer verdiği formülü ile etkili cilt bakım ürünleri ortaya çıkartmaktadır. Kil içerikli özel formülünü Dermokil maske, şampuan, cilt temizleyici gibi ürünlerde kullanmaktadır.

Dermokil markasının ürünlerinin her biri dermatolojik testlerden geçmiş ve onaylanmıştır. Doğada saf olarak bulunan kil uzmanlar tarafından geliştirilmiş formülle beraber cilt bakım ürünlerinde ve maskelerinde yer almaktadır. Toprakta bulunan faydalı mineraller Dermokil cilt bakım ürünleri ile cilde en iyi şekilde nüfuz ediyor ve olumlu etkilerini gösteriyor.

Genç yaşlı demeden günümüzün en öne çıkan cilt sorunlarından bir tanesi sivilce ve aknelerdir. Sivilce ve akne oluşumunu tetikleyen pek çok unsur vardır. Stres, yanlış beslenme, çevresel faktörler bunlar arasındadır. Cilt üzerindeki akne ve sivilceler kozmetik anlamda olumsuz bir görünüm oluştururken cilt sağlığını da tehlikeye atar. Genellikle ciltteki yağ dengesizlikleri akne ve sivilce oluşumunu tetiklemektedir. Kil, ciltteki fazla yağı dengeleme adına etkili bir maddedir.

Dermokil markasının maske çeşitleri içeriğindeki farklı formlar ile hedefe yönelik bakım sağlar. Eğer ciltte sivilce ya da akne gibi bir durum söz konusu ise ciltteki sebumu dengeleyerek ve cildi temizleyerek bu sorunun en aza indirmeye yardımcı olur.

Dermokil kâğıt, krem ve toz maskeleri cilt tipine uygun olarak kullanıldığında etkisini en iyi şekilde göstermektedir. Cilt krem ve maskeleri hızlı emilim gösterdiğinden cilt problemlerinin üzerine gelmede hızlı bir etki sağlar. Krem ve maskelerin amacı cildi pürüzsüz, taze, aydınlık bir görünüm sağlamaktır.

Dermokil krem ve maske çeşitleri her cilt tipine uygun olarak ayrı ayrı geliştirilmiştir. Bu anlamda cilt tipine uygun ürün alındığı ve doğru bir şekilde düzenli kullanıldığında etkisini en hızlı şekilde göstermektedir. İçeriğinde kil ile birlikte farklı doğal özler de barındıran bu ürünler kadın erkek demeden farklı cilt tiplerine uygun çözümler sağlamayı hedeflemektedir. Önemli olan kişinin cilt tipini iyi tanıması, cilt sorununu iyi bilmesi ve ona yönelik doğru Dermokil ürününü kullanmasıdır.

Dermokil Maske

Dermokil cilt maskeleri farklı cilt ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilerek geliştirilmiştir. Kil maskesi çeşitleri içerisinde ciltteki ton dengesizliğini gidermeye yardımcı çeşitler bulunuyor. Bunun yanında cilde etkili bir şekilde nem desteği veren, cildin yağ dengesini korumaya yardımcı, siyah nokta, akne gibi sorunların üstesinden gelmeye katkı sağlayan Dermokil maske çeşitleri bulunuyor. Ciltteki yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye katkı sağlayan Dermokil maske çeşitleri cildi tazelemeye ve genç bir görünüm sağlamaya destek olmaktadır.

Soyulabilir nitelikteki Dermokil altın maske ya da siyah maske çeşitleri yine hedefe yönelik sağladığı bakım ile öne çıkmaktadır. Markanın sunduğu altın maske çeşitleri altın elementinin cilt üzerindeki olumlu etkilerini göstermektedir. Maske adını sadece altın rengine benzediği için almıştır ancak altının cilde sağladığı faydaları yansıtıyor.

Dermokil siyah maske çeşitleri ise kil içeriği ile birlikte farklı özler içeriyor. İçeriğindeki havyar özü cildi ölü deri kalıntılarından arındırmaya yardımcı olur. Ayrıca cildin yenilenme sürecine de destek veriyor. Cildi toparlamaya yardımcı özelliği ile daha sıkı ve daha genç bir görünüm ortaya çıkartmaya katkı sağlıyor. Yeşil kil içerikli maskeler cildi ferahlatmaya, canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı oluyor. Bazı maskelerin içerisinde bulunan doğal granüller cildi pürüzlerden, ölü deri kalıntılarından temizlemeye katkı sağlar.

Her cilt tipi birbirinden farklıdır ancak cilt sorunları birbirine benzer. Erkek ya da kadın cilt tiplerinde farklı problemler ortaya çıkabilir. Cilt problemleri mevsimsel gelişebildiği gibi kalıtsal da olabiliyor. Problem nereden kaynaklanıyor olursa olsun kilin etkili gücü ciltte en iyi şekilde kendisini gösteriyor. Cilt sorunlarına değinmek gerekirse, en yaygın cilt problemleri arasında; sivilce, siyah nokta, akne, ton dengesizliği, kırışık görünüm, sıkılık kaybı sayılabilir. Dermokil cilt bakım ürünleri bu tip sorunların önüne geçmeye ve cildi bu risklere karşı korumaya yardımcı olmaktadır.

Dermokil kremler farklı cilt sorunlarına cevap verecek şekilde formüle edilmiştir. Ancak en önemli ortak noktası kil içerikli olmasıdır. El ve vücut kremi, anti-aging kremler cilt ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. Dermokil leke kremi ise cilt yüzeyindeki ton dengesizliklerini ve kararmaları engellemeye yardımcıdır. Güneşin cilt üzerinde pek çok olumsuz etkisi bulunuyor. Özellikle güneş ışınlarının neden olduğu ton dengesizliklerini giderme için güneşe karşı özel bakım sağlayan kremler kullanılabilmektedir. Güneş ışınları ayrıca cildin nemini kaybetmesine ve kurumasına neden olmaktadır.

Güneş ışınları ciltte kırışıklık ve erken olgunlaşma belirtileri ortaya çıkarabilir. Erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için cildin iyi bir şekilde beslenmesi gerekir. İnce çizgi oluşumunu en aza indirmek için cildin nemlenmesi, cildin ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminlerin sağlanması gerekmektedir. Yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı Dermokil kremler genellikle gece ve gündüz bakım kremleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Gece bakımı cildin dinlenmesine ve yorgunluğu atmasına yardımcı olur. Dermokil gündüz kremleri ise gündüz güneşin olumsuz etkilerini en aza indirmeye ve cilde enerji vermeye yardımcı olan kremlerdir.

Kil mucizesi cildin her alanında etkisini göstermektedir. Yaşlanma belirtilerinin en çok kendisini gösterdiği yerlerden birisi de göz çevresidir. Göz çevresindeki deri çok incedir. Bu sebeple yaşlanma belirtileri de kendisini burada hızlı bir şekilde belli eder. İnce çizgi oluşumu yani kaz ayağı dediğimiz oluşum gözlerin hemen yanında belirir. Bu bölgenin nemli tutulması, destek sağlanması bu görünümü en aza indirme adına önemlidir. Dermokil markasının sunduğu göz çevresi bakım kremi göz çevresindeki hassas deriyi nemlendirir, çevresel faktörlerin olumsuz etkisinden korumaya yardımcı olur. Daha aydınlık, taze ve canlı bir görünümü destekler.

Dermokil marka cilt bakım ürünleri genel itibarı ile hayvansal içerik kullanmamayı prensip edinmiştir. Vegan olarak nitelendirebileceğimiz Dermokil cilt bakım ürünleri hayvanlar üzerinde hiçbir şekilde test yapılmadan geliştirilmiştir. Bu anlamda Dermokil ürünleri vegan ürün kullanmayı tercih edenlerin de favorilerinden bir tanesi olmaktadır.

Dermokil kil maskesi, cilt maskesi, kâğıt maske, peeling, soyulabilir maske, vücut peelingi, akne ve sivilce ürünlerinin tamamına sitemiz üzerinden ulaşılabilirsiniz. Cilt bakım ürünlerinde kil mucizesinden yararlanan ve bu anlamda insanların yıllardır tercihi olan Dermokil markasının ürünlerini en uygun ödeme koşulları ile anında sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Dermokil
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun