DUNLOP

Dunlop markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dunlop Parfümleri

Kişisel bakımda önemli bir yeri bulunan parfüm ve deodorantlar hem erkek hem de kadınların geçmişten günümüze en sık kullandığı kozmetik ürünlerdir. Spor ekipmanları konusunda dünyanın en tanınmış markalarından bir tanesi olan Dunlup parfüm ve deodorant çeşitleri ile de insanların favorisidir. Parfüm çeşitleri içerisinde karakteristik kokularıyla öne çıkan ürünler bulunuyor. Markanın geçmişi 1888’e kadar dayanmaktadır. Bu anlamda markanın sektördeki deneyimi tartışılmayacak düzeydedir. 

Geçmişten günümüze sürekli ürün çeşitliliğini artırarak yolunda devam eden Dunlop genç yaşlı demeden herkesin enerjisini en iyi şekilde öne çıkartacak parfümler sunmaktadır. Parfüm çeşitlerinin içeriği birbirinden ayrılmakla beraber her zevke hitap edebilecek esanslar söz konusudur. Bu esansların kalıcılık düzeyi ise yüksektir. Odunsu, misk, amber, narenciye gibi notalarla üretilen parfüm çeşitleri gün boyunca etkisini tende gösterir.

Sabah duş sonrası tene uygulanacak olan Dunlop deodorantlar ise ciltte büyük bir ferahlama sağlar. Günlük kullanıma uygun olan deodorantlar günün temposunda kişiyi rahatlatmaya yardımcı olurken etrafa da büyüleyici bir etki bırakır. Sadece kişinin kendisini değil çevresini de hoş kokusuyla sarmaktadır. Deodorant ve parfüm çeşitleri Dunlop kalitesi ile erkeklerin vazgeçilmezlerinden oluyor.  

Erkekler özellikle çekiciliği ön plana çıkardığı için Dunlup markası parfümleri sık bir şekilde tercih ediyorlar. Zengin bir stile sahip olan Dunlop farklı notalarla ürettiği kokuları tüm dünya erkekleri tarafından tercih ediliyor. Sportif karakteristik bir koku sunan markanın parfüm çeşitleri özellikle günü yoğun yaşayan enerjik erkekler tarafından beğeni ile karşılanıyor. Markanın parfüm çeşitleri arasında fujerin, narenciye, misk ve amber gibi notalar kendisine yer bulur. Dunlop parfümleri içeriği ile sanki bir portakal bahçesindeymişçesine tonlar bırakır. Maskülen erkek tarzını en iyi şekilde ortaya çıkarmaya yardımcı olurken sportif yanını da en iyi şekilde göstermektedir.

Parfüm notaları parfümün esanslarının uçuculuklarına göre birbirlerinden ayrılırlar. Çok farklı notalar mevcuttur. Bu notalar parfümün gücünü, kalıcılığını ve aromasını ifade ettiği için kişiden kişiye farklı tercihler söz konusu olabilir. Parfümün esansı bir yana kalıcılığını da artırmak önemlidir. Parfümün kalıcılığı ise temiz tene uygulamadan geçer. Temiz cilde uygulanacak parfüm çok daha uzun süre etkisini gösterebilir. Ayrıca parfümün saklanma şekli de önemlidir. Parfüm kullanıldıktan sonra sıkıca kapağı kapatılmalı ve gün ışığından uzak tutulmalıdır.  

Dunlop Parfüm Çeşitleri

Sportif ve çekici parfümler sunan marka farklı tarzları yansıtacak pek çok alternatif sunmaktadır. Gündelik yaşamın hareketli yapısına uygun olan parfüm çeşitleri aynı zamanda şişeleri ile de o enerjikliği yansıtmaktadır. Özellikle kokuları hafızalardan çıkmayacak niteliktedir. Her yere rahatlıkla götürülebilecek Dunlop parfümler her an cilt ile bütünleşerek ortaya benzersiz bir deneyim sunmaktadır. 

Dunlop Summer Erkek Parfüm Turuncu, Dunlop Chic Sport Erkek Parfüm Mavi, Dunlop Klasik Erkek Parfüm Yeşil gibi çeşitleri bulunmaktadır. Mis, yeşil amber, fujer, narenciye, odunsu ve fujer notalardan oluşan klasik erkek kokusu ülkemizde de oldukça popülerdir. Kendine güvenen iddialı erkeğin duruşunu en iyi şekilde yansıtacak şekilde üretilmiştir.

Amber, misk, gül çiçekleri ve lavanta notaları ile üretilmiş olan Dunlop Chic Sport elit ve maskülen erkeğin kokusudur. Adından da anlaşılacağı üzere Dunlop Summer yaz aylarının favorisidir. Canlı, taze ve ferahlatıcı kokusu ile yaz günlerinden bir esinti sunar. Markanın ikili set çeşitleri de bulunmaktadır. Dunlop erkek parfüm setleri özellikle seyahat etmeyi seven erkeklerin yanından ayırmak istemeyeceği ürünlerdir.

Markanın hem yeşil hem de mavi setleri bulunmaktadır. Kişi kendisini ve tarzını en iyi şekilde yansıtacak olan parfümü seçecektir. Yeşil setler de mavi setler de büyüleyici kokusu ile erkeklerin favorisidir.  Dunlop Acqua Marine içeriğinde enerjisi yüksek notalar barındırmaktadır. Modern şehirli erkek kokusu ile duyulara en iyi şekilde hitap eder. Dunlop parfüm çeşitleri yoğun ve ferah içeriği ile canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Geçmişten günümüze erkeklerin her daim favorilerinden bir tanesi olmuştur. Dunlop parfüm ve deodorantları ayrı ayrı satın almak mümkündür. İki ürünü bir arada kullanmak ise kokunun kalıcılığını artırmaktadır.

Dunlop Parfüm fiyatı

Dunlop parfüm çeşitleri her tarza hitap edecek şekilde geliştirilmektedir. Her ortama uyum sağlayacak nitelikte parfüm ve deodorantlar yer almaktadır. Günün her saati aynı canlılıkta ve zindelikte kokuyu tende hissettirir. Pozitif enerjisi ile ortamda fark edilmeyi sağlar. Kendine özgü, karakteristik bir parfüm arayanlar için Dunlup parfüm ve deodorant seçenekleri oldukça caziptir. Hem mavi hem de yeşil parfüm güçlü içeriği ile şehirli erkeğin favorisi olacaktır.   

Yeşil parfüm notaları erkeğin çekiciliğini ön plana çıkarmaya yardımcı olur. Mavi parfümün notaları çok daha pozitif ve enerjiktir. Dunlop özellikle sportif şıklığı sevenlerin tercih sebebidir. Eğer sportif bir tarz benimsenmiş ise Dunlop erkek teninde son derece iyi durmaktadır. Turuncu parfüm notaları kremsi, yumuşak, naif notalarla ön plana çıkar. Baharın hafif ama etkili kokusunu cildinde taşımak isteyenler için idealdir. Ağır olmayan, etkileyici ve hafif notaları tercih etmek isteyenler için seçenekleri vardır. Dunlop erkek deodorant ve parfümleri farklı fiyat aralıkları ile sunulmaktadır. Ürün boyutu ve içeriğine göre fiyatlar değişse de genellikle ortalama bir fiyatla sunulmamaktadır. Dunlop parfümlerinin fiyatlarını ve içeriğini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz.

Dunlop parfüm ve deodorant çeşitleri ne sitemizden ulaşıp siparişinizi verebilirsiniz.

Dunlop
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun