Kozmela.com

Elnett

Makyaj, cilt bakım ve saç ürünleri ile dünya genelinde en çok bilinen ve tercih edilen markalarından bir tanesi olan Loreal Paris’in saç şekillendirici kategorisindeki alt markalarından bir tanesi olan Elnett ürünleri saçlarda arzu edilen görünümü sağlamaya yardımcı oluyor.

Günlük kişisel bakımın en önemli adımlarından bir tanesi olan saç bakımı doğru bir ürün ile yapıldığında arzu edilen sonucu vermektedir. Saçlar kişinin bir nevi tarzını yansıttığı için hem erkekler hem de kadınlar son derece önem göstermektedirler. Loreal Paris’in alt markalarından Elnett ise saç bakım ürünleri ile hem kadın hem de erkeklerin arzu ettiği saç görünümüne kavuşmalarına yardımcı oluyor.

L'oreal Elnett Saç Spreyi

Elnett’in saç ürün çeşitleri arasında güçlü tutuş saç spreyi, ekstra hacim sağlayan saç spreyi, argan yağlı güçlü tutuş sağlayan saç spreyi, dalgalı saçlar için köpük, dolgun bukleler için köpük gibi ürünler bulunuyor ve saçlarda arzu edilen şekli sağlamaya yardımcı oluyor.

Saç spreyi çeşitleri uygulandığında saçın şeklini korurken doğal bir görünüm ortaya çıkarıyor. Bunun yanında saçlara arzu edilen şekli vermeye olanak sağlıyor. Güçlü tutuş etkisi ile gün boyu bozulmadan şeklini koruyabiliyor. Saçın her bölgesine eşit oranda dağıtıldığında hafif bir fırçalama ile kaybolmakta ve kendisini belli etmeden etkisini korumaktadır.

Ekstra hacim sağlayan saç spreyi ise kuru ve yıpranmış saçları en iyi şekilde korumaya yardımcı olur. Sönük saçlara ekstra hacim kazandırmaya yardımcıdır ve saçlara istenen şekli vermeye olanak sağlar. Argan yağlı güçlü tutuş saç spreyi ise içerisindeki argan yağı sayesinde saçı hem yumuşatır aynı zamanda şekil vermeyi kolaylaştırır ve şekli muhafaza etmeye yardımcı olur. Kuru ya da yıpranmış saçları korur.

Köpük formunda üretilen saç ürünleri arasında bulunan dalgalı saçlar için köpük özellikle dalgalı bir görünüm arzu edenler için idealdir. Dalgalı bir görünüm sağlarken güçlü tutuşu ile bu görünümü gün boyunca korumaya yardımcı olur. Kremsi bir dokuya sahiptir ve saça gerekli bakımı da sağlar. Ancak kremsi bir dokuya sahip olsa da saçlarda herhangi bir ağırlık yapmaz. Ayrıca yağlı bir his bırakmaz. Hafiftir ve saçta adeta yokmuşçasına rahat bir etki bırakır.

L'Oreal Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler İçin Köpük

Saçlarda belirgin ve dolgun bukleler için ise markanın sunduğu belirgin ve dolgun bukleler için köpük tercih edilebilir. Saçlarda belirgin bukle görünümü gün boyunca kendisini bu köpük ile muhafaza eder. Güçlü bir tutuşa sahiptir. Saçta ne bir ağırlık yapar ne de yağlılık hissi bırakır.

Elnett marka saç ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun