ESCADA

Escada markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Escada Parfüm

Moda dünyasında elde ettiği başarı ile adından söz ettiren Escada, başarısını ispatlayarak Alman modasına büyük katkılar sağlamıştır. 1990 yılında kozmetik dünyasına adım atarak parfümleri ile iz bırakmaya devam etmektedir. İlk parfümünü kurucularının ismi olan Margaretha Ley ile piyasaya çıkarmıştır. İlk günden bu yana 52 parfümü koleksiyona eklenmiştir.
Kendine güvenen, klasik ve bir o kadar da iddialı olmayı sevenlerin kullanabileceği kokuları Escada parfümleri arasında bulabilirsiniz. Kadınların ve erkeklerin ilgi ile takip ettikleri parfümler, trend haline gelerek kadınların ve birçok erkeğin beğenisini kazanmıştır.
Escada Magnetism Parfümü
Escada Magnetism erkek ve kadınlara özel farklı seçenekleri bulumaktadır. 
Magnetism kadın parfümünde oryantal, çiçeksi kokularla hazırlanmıştır. Klementin, şakayık kokuları ile oryantal dokunuşu hissedebilirsiniz. Kokusu ile olduğu kadar şişesiyle de göz dolduran bir parfümdür.
Escada Magnetism erkek parfümü 2004 yılında piyasa çıkarılmıştır. 2004’ten bu yana erkeklerin vazgeçemediği kokular arasına girmeyi başarmıştır. Günlük kullanıma uygun koku, iddialı erkeklere hitap etmektedir. Çiçeksi ve odunsu kokuları bir arada deneyimleyebileceğiniz parfümün şişesi de hoş bir tasarıma sahiptir.
Escada bayan ve erkek parfümlerini Kozmela.com üzerinden uygun fiyat ve hızlı kargo avantajı ile satın alabilirsiniz.

Escada
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun