Kozmela.com

ESCADA

Escada markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Escada Parfüm

1976 yılında Margaretha ve Wolfgang Ley çifti tarafından yaratılmış olan Escada markasının kuruluş yeri Almanya’dır. Ünlü moda evi markalarından bir tanesi olan Escada Portekizcede merdiven anlamına gelmektedir. Marka, günümüzde ürünleri ile tüm dünyada popülerliğini sürdürmektedir. Genellikle sportif bir zarafet sunan marka kadınların favorisidir. 1978 yılından beri faaliyette bulunan firma ürün kalitesi ve çeşitliliği ile hızla yükselişe geçmiş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Moda dünyasında fark yaratmayı hedefleyen Escada bu anlamda yenilikçi bir bakış açısı ve çizgisine sahiptir. Farklı renk ve desenleri bir araya getirmekle beraber egzotik farklı havalar yaratmayı amaçlamıştır. Marka sadece moda da değil parfümde de aynı ilkesiyle yoluna devam etmektedir.

Escada tüketicilerine en yeniyi, en güzeli hızlı bir şekilde vermesi ve tüketici ihtiyacını en iyi şekilde karşılaması adeta merdiven çıkar gibi yükselmesi adına merdiven oldukça uygun bir mecaz olarak düşmektedir. Ürettikleri trendlere uygun yenilikçi çizgiye sahip kıyafetlerden özgün kokulara sahip kadın parfümlerine kadar Escada ilgi odağı olmaya devam etmektedir.

Escada Parfüm Kadın

Parfümler yüzyıllardır kadınların kişisel bakımda en çok önem verdikleri kozmetik ürünlerden bir tanesi olmuştur. Öyle ki 14. yüzyıldan bu yana farklı medeniyetler tarafından farklı esanslarla geliştirilmiş olan parfümler farklı duyulara hitap ediyor. Konu parfüm olduğunda çok geniş bir ürün yelpazesinden bahsetmek mümkündür. Geçmişten günümüze pek çok marka parfüm konusunda farklı esans ve notalarla farklı parfümler ortaya çıkarıyor. Bu anlamda her kadının zevkine de hitap edebiliyor.

Güzel kokmak ve kendi kokusuyla kişiliğini, karakterini ve zevklerini ortaya çıkarmak isteyen bireyler kendi duyularına en çok hitap eden parfümü seçiyor. Parfüm çok kişiye özel bir şey olduğundan markalar zengin bir çeşitlilik ile insanların karşısına çıkıyorlar.

Hem erkek hem de kadınlara yönelik farklı esanslarla ortaya çıkarılan parfümler erkeksi, kadınsı, cazibeli, kışkırtıcı, çekici etkileri ile ön plana çıkabiliyor. Bu anlamda kişi kendine en yakın bulduğu, duyularına en çok hitap eden parfümü seçiyor. Escada markası bu anlamda geçmişten günümüze hem erkek hem de kadınların farklı zevklerini göz önünde bulundurarak parfümler ortaya çıkartmakta ve insanların beğenisine sunmaktadır.

Escada parfüm çeşitleri özellikle farklı egzotik notalarla dikkatleri üzerine çekmektedir. Her biri adeta değişik bir karaktere sahip olan parfümler kadınların duyularına en iyi şekilde hitap etmeyi amaçlıyor. Egzotik oryantal notaları sevenler için Escada pek çok parfüm çeşidi sunuyor. Bunun yanında daha yumuşak vanilya aromalı Escada parfüm seçenekleri de bulunuyor. Geniş parfüm çeşitleri ile pozitif enerjiyi en iyi şekilde dışarıya vurmaya yardımcı oluyor.

Escada bağımlılık yaratan parfümlerinin üst notalarında sinameki, kavun, kırmızı yemiş, kara üzüm, ananas ve liçi meyvesi bulunuyor. Orta notalarında ise fesleğen, yasemin, kimyon, iris, yeşil yaprak, badem, zambak, gül, kediotu gibi birbirinden değerli içerikler bulunuyor. Parfümün alt notalarında misk, paçuli, benzoin, amber, sandal ağacı, karamel, vetiver, vanilya gibi değerli kokular kendisine yer bulmaktadır.

Özgür ruhlu romantik kadınların favorisi olan Escada parfüm çeşitleri çiçeklerin benzersiz tazeliği ve yumuşaklığını sunuyor. Gül kokusunu temel alan parfüm çeşitlerinde üst notada greyfurt, armut, Japon gülü bulunurken orta notalarda kehribar ve ylang-ylang yer almaktadır. Escada alt notalarını ise odunsu ve misk kokular tamamlamaktadır.

Çekiciliği, cazibeyi teninde taşımak isteyen kadınlar için farklı çiçeksi kokuları bir araya getiren Escada farkını bu anlamda en iyi şekilde göstermektedir. Üst notalarda orkide, şakayık ve mandalina yer alan parfüm, krema, çikolata ve kahve karışımı ile oryantal ve tatlı bir his sunuyor.
Escada parfüm markası sadece kadınlara değil erkeklere de birbirinden farklı notalara sahip parfümler sunuyor.

Erkeklerin günün her saatinde kullanabilecekleri iddialı kokular yer alıyor. Escada parfümün üst notalarında safran, odunsu kokular yer alıyor. Orta notalarında sedir ağacı, sandal ağacı ve deri gibi erkeksiliği vurgulayan tonlar yer alıyor. Alt notalarında amber ve misk ile kusursuz bir bitiş sağlıyor. Özellikle karşı cinste etkileyici bir hava yaratan bu notalar Escada parfüm çeşitleri içerisinde kendisine yer buluyor ve özgün imajını en iyi şekilde yansıtıyor.

Escada Online Satış

Markanın kozmetik ve dolayısıyla parfüm dünyasına girmesi 1990 yılında olmuştur. İlk parfümünü kurucularından bir tanesi olan Margaretha Ley’in adıyla üretip insanların beğenisine sunmuştur. Ardından yoğun bir talep beraberinde gelmiştir. Escada parfüm çeşitleri tatlı, hoş ve kaliteli içeriklere sahiptir. Dinamik kokuları, farklı meyve ve çiçek esansları ile kusursuz bir bütünlük sağlar.

Son teknoloji üretim tesisleri ve her biri alanında uzman parfümörleri ile marka her daim yenilikçi bir bakış açısı ile parfümlerini üretmektedir. Parfümlerin içeriği ise fiyatların belirleyicisi oluyor. İçeriğindeki yoğunluk, esans ve bileşenler parfüm fiyatlarında farklılıklara neden olabiliyor. Ancak Escada parfümleri her daim kalitesine paralel bir fiyat politikası ile alıcılarla buluşmaktadır.

Escada etkileyici esansları, benzersiz kokuları düşünüldüğünde ise fiyat oranlarının makul olduğunu düşünmek mümkündür. Markanın parfüm çeşitleri farklı tasarımlara sahip şişelere sahiptir. Göz alıcı şişeler parfüm içeriğindeki büyüleyiciliğe paralel olarak tasarlanmaktadır. Parfümün kendisine has asil çizgisini parfüm şişelerinde görmek mümkündür.

Escada kalitesini daima ürünlerine yansıtan bir marka olmuştur. Marka özellikle kadınların ne istediğini bilerek bilinçli bir şekilde hareket etmeye çalışmakta ve kadın zevkine uygun, onların her alanda kullanabileceği ürünler, tasarımlar ortaya çıkarma adına çalışmalar yapmaktadır. Kadınsı kokularda mutlaka yer alan kışkırtıcı, duyarlı ve etkili içerikler barındıran parfüm çeşitleri modern kadının çizgisini en iyi şekilde ifade etmektedir.

Saygın ve seçkin parfümörlerin imzasını taşıyan kokular günümüzün modern notalarını tene taşıyor. Escada markası bünyesinde 54 farklı parfüm bulunuyor. Her kadının zevkine hitap etmek üzere farklı esanslarla üretiliyor. Markayla çalışan dünyanın pek çok ünlü parfümörü bulunuyor. Bu isimler yıllardır parfüm konusunda uzmanlaşmış, sektörde tanınan isimler olarak öne çıkıyor.

Escada markasının sizlere sunduğu parfümler neşeli, özgün, tutkulu, gizemli, cazip ve baştan çıkarıcı olmak üzere pek çok özelliği barındıran parfümlerdir. Baştan çıkarıcı notaları bir araya getiren Escada farklı deneyimler sunmaktadır. Maceracı ruhunu yansıtmak isteyen kadın ve erkekler için farklı seçenekler sunmaktadır.

Escada parfüm fiyatları ise kalitesiyle doğru orantılıdır. Fiyatlara göz atıldığında bu denli yoğun esansları, etkileyici kokuları içeren parfümlerin ne denli uygun olduğu anlaşılabilir. Escada markası parfümlerini dünya kadın ve erkeklerine sunuyor ve bu deneyimden herkesin faydalanmasını istiyor.

Escada parfüm çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Her zevke hitap edebilecek Escada parfüm çeşitlerini tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz.

 

Escada
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun