Kozmela.com

Facelle Kişisel Bakım Ürünleri

Kadınların günlük yaşamda daha hijyenik ve güvende hissedebilmeleri için ped ve tampon çeşitleri üretilmektedir. Bu ürünleri üreten markalardan bir tanesi de Facelle’dir. Facelle ped ve tampon çeşitleri son teknolojik üretim tesislerinde tamamen kadınların rahatlığı göz önünde bulundurularak üretilen hijyenik ürünlerdir. Vajinal akıntı dediğimiz iç çamaşırının ıslanması durumu regl döneminde çok normaldir. Günlük pedler ise bu ıslaklığın verdiği rahatsızlığı ortadan kaldırır. Facelle günlük pedler her ihtimale karşı kadınları güvende tutar. Özellikle düzensiz regl durumlarının ortaya çıkaracağı riskleri ortadan kaldırır. 

Facelle Günlük Ped

Günlük pedler ıslaklığı hemen emdikleri için egzersiz yapan ya da sıcak nemli günlerde terli iç çamaşırı sorunu yaşayan kadınlar için büyük kolaylık sağlar. Islaklığı anında çeken pedler ıslaklığı yüzeyin altına çeker ve kişinin kendisini rahat hissetmesini sağlar. Günlük pedler çok çeşitli tasarımlarda olabilir. Her türlü iç çamaşırı ya da akıntıya uygun şekilde günlük ped bulmak mümkündür. Doğru ebatlarda ihtiyaca uygun uzunlukta Facelle günlük ped aldığınızda maksimum koruma ve konfor sağlayabilirsiniz. Bu sayede tedirgin olmadan günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz. 

Facelle günlük ped çeşitleri nefes alan katmanlara sahiptir. Bu sayede hem sıvıyı hem de kokuyu uzaklaştırır. Kişinin hem ferah hem temiz hem de kuru kalmasına olanak sağlar. Çoğu ped ince bir ambalaj tasarımına sahiptir. Bu sayede ceplere bile rahat bir şekilde sığabilirler. Özellik olarak ise Facelle günlük pedler ince ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Kullanıldığında varlıklarını bile unuttururlar. O derece ince yapıdadır. Bu sayede vakit geçirirken tedirgin olma gibi bir durum da söz konusu olmaz.

Facelle tampon nedir?

Tamponlar da tıpkı pedler gibi kadınların günlük konforu düşünülerek üretilmiş bir başka hijyenik ürün çeşididir. Tamponun en büyük özelliği vajinaya yerleştirilmesidir. Huni şeklindeki tamponlar ped kullanımı gerektirmez ve oldukça avantajlıdır. Pedler emici özellikleri ile bilinmektedir. Ancak kullanım rahatlığı açısından tampon da sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak tamponun pedlerle tamamen aynı görevi üstlendiği söylenemez. Özellikle adet kanamasının olduğu dönemlerde kadınlar tampon kullanarak çok rahat edebilirler. 

Pedlere alerjisi olan kadınlar sıklıkla tampon kullanmayı tercih ederler. Facelle tampon çeşitleri pamuk ile yapılan ürünlerdir. Birbiri içerisine geçmiş yoğun pamuk kanı emerek akıntının dışarı çıkmasına engel olur. Genellikle tamponları ilk kullanmaya başladığında kadınlar tedirgin olabilir. Ancak kullanmaya başladıktan sonra ve tamponun rahatlığını keşfettikten sonra kadınların vazgeçilmezi olur. Facelle tamponun kullanımı da basittir. İpli ucu aşağı gelecek şekilde vajinaya yerleştirilir. Tampon, kabı dolmadığı müddetçe aşağıya inmez. 

Facelle tamponlar farklı boyutlarda üretilmektedir. Henüz yeni doğum yapmış kadınlar daha büyük tamponlar kullanırlar. Ancak tamponun vajina içerisinde çok uzun kalmaması gerekir. Aksi halde toksit şok sendromu dediğimiz sağlığı tehdit eden bir durum ortaya çıkabilir. Bu sebeple tamponun 4-5 saat sonra mutlaka değiştirilmesi gerekir.

Facelle ped ve tamponlar farklı paketlerde farklı adetlerle tüketicilere sunulur. 12’li, 28’li, 32’li, 50’li Facelle ped çeşitlerini inceleyerek kullanım sıklığınıza göre dilediğiniz pedi seçebilirsiniz.  

Genital bölgeyi temizlemek için ise intim jel dediğimiz ürünler sıklıkla kullanılır. Facelle markasının hem hassas hem de normal ciltlere özel intim jel çeşitleri bulunmaktadır. İntim jellerin içeriğinde sabun yoktur. Jel formülü ile rahat bir kullanım olanağı sağlarlar. Günlük bakıma uygun olarak üretilirler.

Facelle günlük ped, tampon ve intim jel çeşitlerini sitemizde inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü uygun ödeme seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun