Freya

Kozmetik sektörüne 1993 senesinde giren Freya Kozmetik, kurulduğu günden bu yana tecrübesi ve donanımı ile insanların cilt bakımı konusundaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlayarak yoluna hız kesmeden devam etmektedir. İçerisinde farklı departmanları ile koordineli bir şekilde çalışan firma bu anlamda deneyimli bir kadroya sahiptir. Satın alma, ihracat, pazarlama, yurtiçi satış, depolama, tasarım, Ar-Ge gibi birimlerden oluşan firma departmanları profesyonel adımlarla ilerlemektedir.  

Freya Kozmetik toplamda 1400 metrekare üretim tesisine sahiptir. Tesis, teknolojik ekipmanlarda anlamında yeterli donanıma sahip olup en yeni gelişmeleri kendi araç ve gereçlerine en iyi şekilde entegre etmektedir. Freya Kozmetik deposu 1000 metrekare açık alana sahip olmakla beraber 400 metrekare kapalı alana sahiptir. Bu anlamda depolama işlemleri de uygun araçlarla ve teknik ekipmanlarla profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Markanın fabrikası yıllık 20.000.000 litre/yıl üretim kapasitesine sahiptir. Bu anlamda geniş bir ihracat rotası söz konusudur. Tüm dünya ülkelerine ürünlerini ihraç etmektedir. Ürettiği ürünlerindeki hammaddeler Avrupa ve Hindistan menşeilidir. Farklı tasarımlara sahip ambalajları ise Çin ve Avrupa menşeilidir.  

Freya Cilt Bakım Ürünleri

Ar-Ge departmanına oldukça önem veren Freya Kozmetik üretim aşamasında her daim kalitesini geliştirmeyi hedeflemekte ve hep daha iyisini ortaya koymaya çalışmaktadır. Marka müşterilerine uygun maliyetli, kaliteli ve kullanışlı ürünler sunmaktadır. Amacı her daim tüm tüketicilerin ihtiyacını karşılayacak ürünleri üretmek olmuştur. Kişisel bakım ve kozmetikte hedefe yönelik ürünlerle müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır.  

Tüm bu ürünlerin üretiminin ilk aşamasında yeterli derecede Ar-Ge çalışmaları ve akabinde testleri yapılmakta, ürünün numunesi oluşturulduktan sonra son aşamada üretime geçilmektedir. Gerekli yerlerden alınan onay ve izinlerle kullanıcılara son hali ile ulaştırılmaktadır. Freya Kozmetik müşterilerinin isteklerini her daim göz önünde bulunduran ve buna uygun çalışmalar sunan bir firma olmuştur. Her daim kalite testleri yapan firma bu konuda hassas davranmaktadır. Çünkü amacı kullanıcılara en iyiyi vermektir.

Firmanın sunduğu ürünlerin içeriği kadar ambalajları da özenle tasarlanmaktadır. Ambalaj ve malzemeler tasarlanırken ve üretilirken müşteri isteklerine uygun bir şekilde hareket edilmektedir. Bu anlamda gerekli araştırmaları da yine uzman ekibi ile yapmaktadır. Freya Kozmetik uzun vadeli işbirlikleri ile güvenceli bir şekilde süreçlerini yönetmektedir. Bu anlamda yüksek kalite ve uygun fiyat politikasını benimsemektedir. Sadece sınırlar içerisinde değil, ürettiği ürünleri tüm dünya ülkelerine ulaştıran firma global anlamda kalitesini herkese göstermektedir. 

Freya Türkiye

Cilt, saç, makyaj ve kişisel bakımda ürün çeşitliliği ve kalitesi ile insanların tercihi olan marka her geçen gün ürün yelpazesine yenilerini ekleyerek yoluna devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesinde her cilt, saç tipine yönelik ürün bulunmaktadır. Bu anlamda sorun ne olursa olsun ya da arzu edilen bakım hangisi olursa olsun beklentilere en iyi şekilde karşılık vermektedir. Freya marka ürünleri sitemizde yakından inceleyebilir ve ihtiyacınıza yönelik olan ürünlerden dilediğinizi anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun