Kozmela.com

Isana Ürün Çeşitleri

1972’de kurulmuş olan Rossmann bünyesindeki markalardan bir tanesi olan Isana, saç ve cilt bakım ürünleri ile öne çıkmaktadır. Markanın her cilt tipi ve cilt sorununa yönelik ürünü bulunmaktadır. Cilt serumu, cilt temizleme ürünleri, aseton, el ayak ürünleri, anti aging, akne, sivilce ürünleri marka çatısı altında sunulmaktadır. 

Isana Ürünleri

Markanın vazelin çeşitleri cildi gün boyu nemlendirmeye yardımcı olur ve cildi çevresel faktörlerden korumaya destek verir. Cilde yumuşak, pürüzsüz bir form kazandırmaya yardımcı olan Isana vazelin üstelik uygun fiyatı ile de her bütçeye hitap etmektedir. Göz çevresi bakımı için markanın birbirinden özel içeriklere sahip ürünleri bulunmaktadır. Isana Göz Çevresi Bakım Kapsülleri göz çevresinin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı sağlamaya yardımcı olur.

Yüz bakımı serumları ile birlikte kullanıldığında ciltte aydınlık, canlı ve parlak bir görünüm sağlamaya yardımcı olan kapsüllerin anti aging etkisi de bulunmaktadır. Göz çevresindeki ince çizgi, kaz ayağı görünümlerini gidermeye yardımcı olur. Isana Göz Çevresi Bakım Kapsülleri zencefil ve argan yağı gibi önemli içeriklere sahiptir. Göz çevresine yoğun bir bakım sağlamaya yardımcı olur ve cilde tazelik, enerji kazandırmaya destek verir. 

Isana Med Vücut Sütü

Isana markasının öne çıkan bir diğer ürünü de vücut sütüdür. Isana Vücut Sütü zengin içeriği ile cildin yoğun bir şekilde nemlendirilmesine katkı verir. Özellikle kuru ciltler üzerinde yoğun bir nemlendirme etkisi bulunan vücut sütü hafif dokuludur ve cilt tarafından hızla emilir. Nemlendirilen cilt rahatlar, hoş kokusu ile tazelik sağlar. İçeriğindeki shea ve E vitamini cilde bakım sağlar ve cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur. 

Markanın duş jelleri ise farklı aromatik kokuları ile cilde anında ferahlık sağlamaktadır. Tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilmiş Isana duş jelleri tende yumuşak bir his bırakır. Cildi nazikçe temizlemeye, nemini korumaya yardımcı olur. Mango ve limon aromalı duş jelleri cilt üzerinde hafif, nemli ve canlı bir his bırakır. Bu sayede cildi nazikçe temizlerken hoş kokusunu gün boyunca korur. 

Isana’nın çocuklar için özel olarak formüle edilmiş şampuan çeşitleri de bulunmaktadır. Isana Kids Kolay Tarama Şampuanı çocukların nazik saç ve saç derisine bakım sağlar. Gözleri yakmadığından çocukların banyo rutinini keyfe dönüştürür. Meyveli hoş kokusu ile saçları sarar. Nazikçe saçları temizlemeye yardımcı olan şampuan saçların yıpranmadan rahat bir şekilde taranmasına olanak sağlar. Panthenol, ipek proteini ve bal özü gibi içeriklerle saçlara parlaklık kazandırmaya yardımcıdır.

Ojeleri rahat bir şekilde çıkarmaya yardımcı olan Isana Oje Çıkarıcı Asetonsuz meyvemsi kokusu ile ferah bir deneyim sunar. Tırnaklarınızdaki ojeyi hızlı ve pratik bir şekilde çıkarmaya yardımcı olur. Bu oje çıkarıcı aynı zamanda protez tırnaklar için de idealdir. Vegan formüle sahip olan oje çıkarıcı mikroplastik içeriğe de sahip değildir. 

Markanın kadınlar için özel olarak ürettiği ağda bantları ise pratik bir şekilde hem yüz hem de bikini bölgesini almaya yardımcı olur. İçeriğinde üzüm çekirdeği yağı özü ve aloe vera bulunan ağda bandı uygulandığı andan itibaren uzun süreli, derinlemesine pürüzlük sağlar. Uygulaması da oldukça basit olan Isana ağda bandı ile istenmeyen tüylerden çok rahat bir şekilde kurtulmak mümkündür.

Pratik bir kullanıma sahip olan bir diğer ürün de kuru şampuan çeşitleridir. Isana kuru şampuan özellikle saçları yıkamaya fırsat bulamayanlar için oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Saçlarda kalıntı bırakmayan, ekstra hacim ve hoş bir koku sağlayan Isana kuru şampuan saçlara anında canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Saçlardaki fazla yağı emer ve saçlara parlaklık kazandırır. 

Isana ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun