Kozmela.com

JOHN FRİEDA

John Frieda markasında 36 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

John Frieda Şampuan

Yenilikçi teknolojileriyle saçlarınıza en iyi bakımı sağlamayı hedefleyen John Frieda ürünlerini Kozmela'da bulabilirsiniz.
 
Otuz yıldan fazla süredir sektöre öncülük eden marka ilk olarak Londra'da New Cavendish Caddesi'nde bir kuaför salonuyla faaliyete başladı. Kadınların dilinden oldukça iyi anlayan John Frieda, müşterileriyle ortaklığını uzun süre devam ettirmek niyetindeydi. 1989'da pürüzsüz ve parlak saçlar vadeden Frizz Ease saç serumunu piyasaya sundu. İnovatif saç serumu kısa süre sonra Instyle dergisi tarafından "Son 10 Yılın En İyi Ürünü" olarak gösterildi. Yenilikçi marka, 90'ların başında çıkardığı 7 farklı seri ile kadınların gönlünde taht kurdu ve saç konusundaki uzmanlığını günümüzde de hız kesmeden sürdürüyor.
 
John Frieda’nın şampuan, bakım kremi ve bakım maskesinden oluşan Blonde serisi, sarı saçın rengini kademeli olarak açarken, öte yandan saçlara göz alıcı bir parlaklık kazandırıyor. Markanın en beğenilen serilerinden Frizz Ease ise kabarma ve elektriklenmeyi önleyerek mükemmel görünen dalgalar yaratıyor.
 
Saçlarınızı kusursuz bakımla buluşturmak için John Frieda şampuan, saç kremi, saç maskesi ve şekillendiriciler arasından dilediklerinizi hemen sepete ekleyebilirsiniz!

John Frieda
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun