Kozmela.com

LYN SKİNCARE

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Lyn Skincare Cilt Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Lyn Kozmetik bundan 3 sene önce işine tutku ile bağlı iki kadın girişimci tarafından kurulmuş bir markadır. Bartın ilinde 15 bin metrekare kapalı defne fabrikasına sahip olan Selin Koyutürk ve markanın faaliyetlerini yürüten, ürünlerin yaratım sürecinde aktif olarak rol alan Vildan Akay tarafından kurulmuş olan firma kaliteli ürünleri ile cilt bakımında kısa sürede adını duyurmuştur. 

Lyn Scincare temelleri bu şekilde atılmış olup dünyaya ihracat yapan bir aile firması 23 yıllık kozmetik deneyimi ile yola çıkmıştır. %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan firmanın ürünleri Avrupa Birliği standartlarına uygun üretilmekte olup dermotolojik testlerden geçtikten sonra tüketicilere sunulmaktadır. 

Lyn Skincare Cilt Bakım Ürünleri

Lyn Kozmetik, doğada bulunan ve insan cildine faydaları ile bilinen bitki özlerinden gelen güzelliği cilde taşımayı hedeflemiştir. Bu anlamda tam donanımlı tesisleri ile doğanın mucize bitkilerini en iyi şekilde formüle edip tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Cilt bakım ürünleri konusunda oldukça hassas davranan bir marka olan Lyn Skincare sektördeki rakipleri arasında ürün kalitesi ile kendisini belli etmektedir. 

Lyn Skincare markasının farklı cilt tipleri ve cilt sorunlarına karşı ürün çeşitleri bulunmaktadır. Lyn Scincare yüz temizleme jeli, tonik, kil maskesi, anti-aging serum, nemlendirici krem, arındırıcı peeling gibi pek çok cilt bakım ürünü marka tarafından tüketicilere sunulmaktadır. Lyn Skincare Yüz Temizleme Jeli defne yaprağı suyu içeren özel bir formüle sahiptir. Bu sayede cildi yağ ve kirden doğal bir şekilde, nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Lyn Skincare içeriğindeki özel formülü sayesinde yüz, göz çevresindeki makyajı zorlanmadan çıkarmaya da yardım eder.

Lyn Skincare canlandırıcı tonik ise gözenekleri temizleyerek cildin rahatlamasına katkıda bulunur. Ciltteki tüm kalıntıları bir kerede, rahat bir şekilde çıkaran tonik ile ferahlığı anında hissedebilirsiniz. Ayrıca Lyn Skincare tonik yağlı ciltlerde cildin sebum dengesini ayarlayarak daha mat ve canlı bir görünüm sağlanmasına da olanak sağlar. 

Kilin cilt üzerindeki olumlu etkileri bilinmektedir. Lyn Skincare Cilt Aydınlatıcı Kil Maskesi kilin mucizevi gücü ile formüle edilmiş olup cildi nemlendirmeye, nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Lyn Scincare kil maskesi içeriğinde pek çok vitamin ve bitkisel karışım bulunmaktadır. Bu sayede cilt sağlığını da en iyi şekilde destekler.

Lyn Skincare Yaşlanma Karşıtı Serum

Yaşlanma etkilerini ortadan kaldırmak, pürüzsüz ve daha genç bir cilt görünümüne kavuşmak Lyn Skincare anti-aging serum ile mümkün olabiliyor. Doğal bitkisel yağlarla formüle edilmiş olan Lyn Scincare anti-aging serumu ciltteki yaşlanma belirtilerini minimize etmeyi hedefler. Lyn Skincare içeriğindeki doğal özler cildin daha sıkı, daha genç ve canlı görünmesine katkıda bulunur. 

Markanın nemlendirici kremi ise hyalüronik asit içeren yapısı ile cildi canlandırmaya yardımcı olur. Lyn Skincare nemlendirici krem ipeksi dokusu ile cilde nazikçe bakım sağlamaya, cildin canlılığını geri kazandırmaya destek olur. Lyn Skincare Arındırıcı Peeling mikro tanecikler sayesinde cildin sebum dengesinin sağlanmasına katkıda bulunur. Gözenekleri kirden arındırmaya siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ayrıca Lyn Skincare peeling farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkan ton dengesizliğini gidermeye de destek olur.

Lyn Skincare yüz temizleme jeli cildi pürüzsüzleştirmeye, kirlerden arındırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki doğal aktifler cildi derinlemesine temizlerken ciltte yumuşak ve aydınlık bir görünüm sağlamaya katkı verir. Lyn Skincare temizleme jeli ile cildinizdeki makyaj kalıntılarını da en iyi şekilde temizler, cildi arındırırsınız. Lyn Skincare jel ciltte anında bir ferahlık sağlar. Üstelik tüm cilt tiplerine uygun bir formülasyona sahiptir. 

Lyn Skincare markasının tüm cilt tiplerine özel ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünleri sitemizde yakından inceleyebilir karşılaştırabilir ve cildinize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Online alışverişin kolaylığını size sunan Kozmela’da Lyn Skincare ürünlerini tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun