MERT MASK

Mert Mask markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Mert Maske

Maske kullanımı özelikle günümüzde bir zorunluluk haline geldi. Eskiden sadece belirli durumlarda takılan maskeler artık hayatımızın her anında bulunuyor. Maske alırken ise amaca yönelik en doğru seçimi yapmakta fayda oluyor. COVID-19 virüsünün bulaşma yolu damlacıklardır. Bunun önlemek için ise en az 3 katlı cerrahi bir maske kullanmak gerekiyor. Bu maskeler karşıdan gelebilecek damlacıkları engellemeye yardımcı olmakla beraber kişideki damlacıkların da karşıya geçmesine engel olma adına yardımcı aparattır. 

3 katlı cerrahi maskelerin kullanımı basittir. Yüze düzgün bir şekilde oturabilmesi için ise burun kısmında ince bir teli vardır. Lastikli kulak halkaları maskenin tam koruma sağlayabilmesi adına özel olarak tasarlanmıştır. Tel lastikli cerrahi maske her yaştan insana ve yüz yapısına kolay bir şekilde oturabilmektedir.

Mert Mask 3 Katlı Cerrahi Maske

Mert 3 katlı cerrahi maske COVID-19 salgınına karşı alınabilecek tedbirlerden bir tanesidir. Ancak elbette maskenin de yetersiz kaldığı durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Doğrudan sıvıya maruz kalınan ortamlar, tehlikeli sıvılara maruz kalınan ortamlar, yüksek yoğunluklu yanıcı gaz ya da ısı kaynağı bulunan ortamlar gibi sayılabilir.

3 katlı cerrahi maske üreticilerinden olan Mert Maske ürettiği telli cerrahi maskeler ile insanlara bugünlerde önemli bir korunma aracı sunuyor. İç ve dış katmanlarında nonwoven kumaş ve iç kısmında polipropilen malzeme ile üretilen maskeler oldukça kullanışlı oluyor.

Üretilen cerrahi maskeler belirli kalite testlerinden geçerek standartları yakalamış maskelerdir. 50 adet şeklinde kapalı kutuda gelen maskeler tamamen güvenli şekilde kullanıcıya ulaşmaktadır. Genelde insanlar Koronavirüs sürecinde iki tip maske tercihinde bulundular. Bunlardan bir tanesi kumaş yüz maskeleri olurken diğeri 3 katlı cerrahi maske çeşitleri olmaktadır. 

Kumaş maske çeşitleri genellikle yıkanabilir kumaştan üretilmektedir. Bu maskelerin iki katlı kumaştan üretilmesi gerekiyor. Ancak bu sayede belirli bir filtre görevi görebiliyorlar. Ancak yine de bu maskenin aynı gün uzun saatler takılması dezavantaj sağlayabiliyor. Bununla beraber bu maskeler tıbbi maske özelliklerinde olmadığından enfeksiyon riskinin yüksek olduğu yerlerde yeterli korumayı sağlayamayabiliyor.

Üç katlı maskeler yıkanabilir kumaş maskelerin aksine tek kullanımlıktır, yıkanmazlar. Gün içerisinde belirli aralıklarla değiştirmek gerekmektedir. Bu sayede diğer kumaş maskelere göre çok daha fazla koruma sağlarlar. Maske tercihinde bu anlamda kullanma durumuna göre seçim yapmak yerinde olacaktır. Mert Maske çeşitleri üç katlı telli yapısı ile günlük kullanıma en uygun tıbbi maske çeşitlerini sunuyor. Günlük kullanım için ideal 50 adetten oluşan Mert üç katlı tıbbi maskeyi web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun