Kozmela.com

NİVEA

Nivea markasında 239 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Nivea

Nivea Eczacı Paul Carl Beiersdorf tarafından 1882 yılında Almanya’da sıva icat ve onun icadından sonra kozmetik sektöründe yeni bir dönem başlamıştır. Cilt bakımı alanında uluslararası bir şirket olan Nivea tüketicileriyle yakın ilişkiler kurarak onların ihtiyaçlarını doğru anlayıp, yenilikçi çözümler getirmektedir. 130 yıllık cilt bakım deneyimi ve dünyanın en modern araştırma merkezlerinden biri olan Beiersdorf yenilikçi ve yüksek kaliteli kozmetik ürünleri ile varlığını sürdürmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve başarısı sayesinde tüketiciler tarafından beğenilen ve tercih edilen bir marka olmuştur.

Nivea Visage Ürünleri ve Çeşitleri

Cilt bakım markaları arasında öne çıkan Nivea her cilt tipine uygun ürünleri ile yıllardır tercih sebebi oluyor. Nivea cilt bakım ürünleri arasında yaşlılık belirtilerini azaltmaya yardımcı, cildi temizlemeye yardımcı pek çok ürün bulunuyor. Maske ve losyon gibi cildi destekleyen ürünler sağlıklı, canlı ve parlak bir cilt sağlamaya yardımcı oluyor. Kusursuz bir cilt bakımı için doğru ürünü kullanmak gerekiyor. Nivea Visage ise cilt bakımına özen gösterenlerin favorisi olacak bir seriden oluşuyor. 

Nivea Visage ürün seçenekleri içerisinde her cilt tipi için doğru ürünü bulman mümkün. Nivea Visage ürün çeşitleri içerisinde özelliklerini inceleyerek cilt için en uygun olanını bularak doğru bir bakım uygulanabilir. Yüz bakımı kişisel bakımın en önemlisi. Bu sebeple uygulanacak olan ürünün de dikkatli seçilmesi gerekiyor. Kuru bir cilt söz konusu ise cildi nemlendiren bir ürün kullanılmalıdır. Nivea Visage serisi içerisinde cildi nemlendiren, sivilce ve akne oluşumunu engellemeye yardımcı pek çok ürün bulunuyor.

Yeni ortaya çıkabilecek ince çizgi oluşumunu minimize etmek adına doğru nemlendirici bakım ürününü kullanmak yeterlidir. Nivea Visage gereksinimleri maksimumda karşılamak için geniş ürün yelpazesi ile yardımcı oluyor. Kategori içerisinde yer alan temizleyici tonikler özellikle yağlı ciltlerin bakımı için idealdir. Tonikler cildi en iyi şekilde desteklemek, rahatlatmak amacı ile üretilmekte ve sunulmaktadır. Nineva Visage kategorisinde yer alan tonikler deniz mineralleri ile güçlendirilmiş olup cildin doğal yapısını korumaya destek sağlar.

Kategori içerisinde göz makyajını etkili bir şekilde temizlerken cilde bakım yapmayı sağlayan göz makyaj temizleyicileri de bulunuyor. Suya dayanıklı makyajları bile çok rahat bir şekilde çıkarmaya yardımcı oluyor. Ayrıca mavi kantaron çiçeği özü kirpikleri nemlendirmeye destek veriyor.

Nivea Visage Nemlendirici Bakım

Nivea’nın cilt bakım maskeleri ise içeriğindeki doğal bileşenler ile cildi en iyi şekilde nemlendirmeye destek oluyor. Cilde doğal ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak için uygulanan maskeler Nivea Visage kalitesi ile sunuluyor. Cilt bakım maskeleri düzenli olarak kullanıldığında etkisini en iyi şekilde göstermektedir.

Eğer söz konusu zorlu makyajları çıkarmak ise Nivea Visage’ın bu konuda etkili ürünleri bulunuyor. Göz çevresini en iyi şekilde temizleyen bu makyaj temizleyicileri cildin desteklenmesini sağlıyor. Özellikle maskara gibi zorlu makyajları çıkarmak için içeriğindeki özel bileşenler etkili oluyor.

Cildin günlük bakımında nemlendirme son derece önemlidir. Nivea ise etkili ürünleri ile bunu en iyi şekilde sağlar. Nivea Visage’ın sunduğu günlük temizleme jelleri gün içerisinde çevresel faktörlerin cilde olumsuz etkilerini en aza indirmeye yardımcı olur. Cildi günlük olarak sadece temizlemekle kalmaz aynı zamanda ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamaya yardımcı olur.

Nivea Visage kategorisi içerisinde yer alan temizleyici bantlar ise bölgesel yağlanmayı kontrol altına alma adına oldukça etkilidir. Tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak üretilen bu bantlar yüzün T bölgesini en iyi şekilde temizliyor. Nivea Visage kategorisinde yer alan cilt bakım ürünleri ile taze, canlı ve ışıltılı bir cilt görünümüne kavuşmak mümkün.

Nivea
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun