Kozmela.com

ORGANİC SHOP

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Organic Shop

Organik kozmetik ürünler sunan Organic Shop bu gücün esin kaynağını Rusya’nın Sibirya bölgesindeki doğal ortamlardan buluyor. Sert iklim koşullarında hayatta kalabilen Sibirya bitki örtüsü güçlü anti-oksidan özelliklere sahiptir. Bu dayanıklılığı ürünlerine yansıtmayı hedefleyen Organic Shop bu anlamda yaptığı çalışmalar ve ortaya çıkardığı doğal ürünler ile ülke genelinde büyük bir başarı elde etmiştir. Organic Shop yola çıktığı ilk andan itibaren gençlik ve güzellik için bu kusursuz bitki örtüsünün özelliklerini kullanmıştır.

Organik kozmetik ürünlerinde maksimum etkiyi sağlamak için ortamdaki en iyi bitkiler seçilmekte ve doğru bir şekilde formüle edilmektedir. Marka, sunduğu ürünlerde Avrupa organik ürün standartlarına uyumlarını belgeleyen çok sayıda önemli sertifikaya sahiptir. Bu anlamda yıllardır güvenle kullanılan ürünleri insanlarla buluşturmaktadır.

2012 yılında başlayan bu üretim sürecinde Kuzey Sibirya’da yaşayan yerli halk desteklenmekte ve 70 binden fazla nadir bitki yeniden ekilmekte ve bir döngü sağlanmaktadır. Bu anlamda Organik Shop markasının doğaya dost yaklaşımı yalnızca ülkemizde değil dünyanın pek çok ülkesinde takdir edilmektedir. Bu duyarlılık kapsamında Organic Shop pek çok uluslararası ödüle layık görülmüştür.

Organic Shop’un sunduğu organik bakım ürünleri içerisinde saç bakım ürünleri bulunuyor. Organik argan saç maskesi, bal saç maskesi, Hindistan cevizli şampuan, shea yağlı saç maskesi, saç dökülmesine karşı organik şampuan gibi pek çok saç bakım ürünü Organic Shop kalitesi ile hem Türkiye’de hem de yurt dışında sunuluyor.

Saç tipine göre nemlendirici, yumuşatıcı, zeytinyağı takviyesi ile güçlendirici, onarıcı pek çok saç bakım ürünü sunuluyor. Çok kısa bir süre içerisinde dünyanın önde gelen saç bakım ürünü markaları ile rekabet edecek hale gelmiş olan Organic Shop bunu tamamen doğal, organik ürünleri ile başarmış bir markadır. Özellikle son yarım asırdır insanların doğal olana yönelmeye başlaması, yapaydan kaçınması Organic Shop çatısı altındaki ürünleri de öne çıkartmış ve insanların ilgisini çekmiştir. Bu anlamda doğanın gücünü saç bakım ürünleri ile birleştiren marka doğal saç bakım ürünlerini her gün yeni kitleler ile tanıştırmaya devam ediyor.   

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun