Kozmela.com

Playboy Parfüm Çeşitleri

ABD’nin en ünlü erkek dergilerinden bir tanesi olan Playboy, kendi ismini taşıyan erkek ve kadın parfümleri ile şimdi tüm dünya ile birlikte ülkemiz tüketicilerine de sunuluyor. Playboy, arzuyu, tutku ve cazibeyi kokularına taşımakta ve bu büyüleyici deneyimi kullanıcılarla paylaşmaktadır. 

Parfüm sadece kişiye hoş bir koku vaat etmez, aynı zamanda karakteri de ön plana çıkarır. Bu sebeple hem kadın hem de erkekler tarafından parfüm seçimi son derece önemli bulunur. Playboy parfüm ve deodorant seçenekleri kişinin tarzını en iyi şekilde yansıtacak seçenekler sunar. Bu bağlamda zengin ürün çeşitliliği ile farklı kokular denemek isteyenler için ide Playboy parfümleri idealdir. 

Playboy Parfüm Erkek Orijinal

Playboy markası modern zamanın kalıplarına ayak uydurarak yenilikçi bir çizgide kokuları üretmektedir. Parfüm sektöründe kendine has bir çizgi yakalamış olan Playboy tutkuyu ve erotizmin gücünü işaret eden sembollerini şişeye taşımayı başarmıştır. Tasarımında tavşan kulaklarına yer veren firma hem kadın hem de erkeklere özel kompozisyonlara sahiptir. Şişeler, özgürlüğün ve tutkunun çağrışımlarını yansıtmaktadır. Playboy parfüm kullananlar parfüm çeşitlerinden ne denli memnun kaldıklarını dile getirmektedir. 

Markanın erkeklere özel ürettiği parfüm çeşitleri içerisinde pek çok aromatik esansa rastlamak mümkündür. Playboy erkek parfüm çeşitleri maskülen erkek stilinin güçlü tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkartmaktadır. Parfüm çeşitleri içerisinde resin özü, bergamot, gül ağacı, mandalina, kekik gibi özel notalar yer almaktadır. Yine sedir ağacı, lavanta, yasemin gibi pek çok içeriği parfümlerde bulmak mümkündür. 

Parfüm içeriklerinde hem çiçekli hem de odunsu kokular bulmak mümkündür. Baharatlı kokuların ağırlıklı olduğu parfümler yoğun etkisini gün boyunca göstermektedir. Duyulara en iyi şekilde hitap eden Playboy parfüm çeşitleri tek bir uygulama ile gün boyu tazelini korumaktadır. 

Playboy Parfüm Kadın

Playboy kadın parfümleri içerisinde de pek çok seçeneği görmek mümkündür. Yeşil nane, limon çiçeği, portakal çiçeği gibi etkileyici esanslar tek bir şişede toplanır. Ayrıca narenciye esansları ile ciltteki tazeliğini korumaya devam eder. Kırmızı meyvelerin büyüsü, uygulama anından itibaren çevredekileri sarar ve etkiler. Kişniş, süsen, sedir ağacı kokuları içeren parfüm çeşitleri duygulara derinlik katma adına oldukça etkilidir.  

Yine bazı parfümlerin içerisinde yer alan tonka fasulyesi, misk, kaşmir ağacı, sandal ağacı gibi hoş kokular etkileyicini korumayı başarıyor. İçeriğindeki taze çiçeksi kokular ile duyuları harekete geçiren kadın parfüm çeşitleri ister temiz tene ister kıyafete uygulanabilir. Üstelik yoğun ve güçlü kokuları ile gün boyunca tazelemeye ihtiyaç duymadan tadını çıkarabilirsiniz. 

Playboy parfüm fiyatları ise içeriği ve miktarına göre farklılık gösterebiliyor. Ancak performans ve maliyet dengesi Playboy parfümlerinde sağlanmaktadır. Bu anlamda ödediğiniz maliyetin karşılığını da en iyi şekilde almaktasınız. 

Hem erkekler hem de kadınlar için özel olarak üretilmiş, farklı esans ve kokulara sahip Playboy parfüm çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir, ister kendinize ister sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun