Seohwabi

Günümüzün en popüler Güney Kore kozmetik markalarından bir tanesi olan Seohwabi cilt için en uygun içerikli ürünleri insanlarla buluşturmaktadır. Kore’ce sabah açan çiçek kadar güzel kadın anlamına gelen Seohwabi tıpkı adı gibi ürünlerinde de güzelliğin formülünü uyguluyor. Farklı cilt tipleri ve farklı cilt problemlerine karşı ürettiği ürünler ile kendi sınırlarını aşmış olan marka ülkemizde de büyük bir beğeni ile karşılanıyor. Seohwabi ürün yelpazesi ise oldukça geniş. Aydınlatıcı ampul, aydınlatıcı gece kremi, volkanik kil içeren yüz temizleyici, anında cilt beyazlatıcı gibi pek çok ürün yer alıyor. 

Seohwabi Krem

Markanın krem çeşitleri içerisinde cildin ihtiyacına uygun ürünler yer almaktadır. Güney Kore kozmetiğinin etkisini cilde taşıyan ürünler düzenli kullanımda en iyi şekilde etkisini gösterebiliyor. Bunlardan Seohwabi Whitening C+ Night Cream aydınlatıcı gece kremi ciltteki eşitsizlikleri gidermeye yardımcı bir kremdir. Cilde uygulanması ile birlikte ciltte aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Kremin cildi canlandırmaya yardımcı bir etkisi bulunmaktadır. Cilde nem desteği sağlar, beslenmesine katkı sağlar. İçeriğindeki Aloe vera ile cildin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olur. Gece cilt bakımı için ideal olarak geliştirilmiştir.

Markanın yüz bölgesi için geliştirmiş olduğu Seohwabi White Sun Protection Cream güneş kremi ise SPF50+ faktör koruması ile cildi güneşe karşı etkili bir şekilde savunur. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcı olur. İçeriği bitkisel ekstrakt kompleks içermektedir. Uygulama sonrası cilt tonunu daha parlak ve net bir hale getirmeye katkı sağlar. Tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilen güneş kremi beyaz iz bırakmaz ve cilt tarafından kolayca emilim gösterir. 

Tüp şeklinde üretilmiş olan Seohwabi güneş kremi havayla sık temas etmediğinden dolayı uzun süre kullanılabilmektedir. Tüp ambalajı ile el değdirmeden hijyenik bir şekilde kullanmak mümkün olabilmektedir. Çantada, cepte rahat bir şekilde taşınabildiğinden her an her yerde güneşle temas öncesinde rahatlıkla kullanılabilir. 

Seohwabi Whitening C+ Ampoule

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi Seohwabi Whitening C+ Ampoule olmaktadır. Aydınlatıcı C vitaminli ampul cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur. İster çevresel faktörler olsun ister güneş ışınlarının etkisinden olsun erken yaşlanma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olur. Kuru cildi nemlendirmeye ve canlandırmaya destek olan aydınlatıcı C vitaminli ampul ayrıca cildin elastikiyetini artırmaya da katkı sağlar. 

Adından da anlaşılacağı gibi C vitamini desteği veren ampul ciltte aydınlatıcı ve nemlendirici bir etki sunar. Cilt üzerindeki koyu görünümü gidermeye yardımcı olan ampul cilt kalitesini artırmaya da katkı sağlar. Cilt yüzeyinde oluşan kırışık görünümü en aza indirmeye yardımcı olur. 
Cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur.

Cildin kalitesini arttırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cilde nem takviyesi sağlar ve cilt yüzeyindeki kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Kore kozmetiğinin sevilen markalarından Seohwabi ürünlerini sitemizden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun