Kozmela.com

SHE VEC

She Vec markasında 19 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

She Vec Ürünleri

Free Sepet Cosmetic firmasının sahibi tarafından kurulan She Vec markası %100 yerli sermaye ile hayata geçmiştir. İlk olarak 2015 senesinde genç bir girişimci tarafından kurulan Free Sepet ticari faaliyetlerine 2021’de She Vec markasını katarak devam etmektedir. Yerli sermaye ve yerli ürün konseptiyle tüketicilerin güvenini kazanmış olan marka sektörde emin adımlarla yoluna devam etmektedir. 

S'he Vec Kozmetik

Firma, kalite odaklı yerli üretimleri ve ithalat girişimleri ile hem yerli hem de yabancı pazarda adını duyurmuş ve sektörde tercih edilen bir marka haline gelmiştir. İlk kurulduğu 2015 senesinde sadece birkaç ürün ile hizmet veren firma tüketicilerin beklenti ve taleplerini karşılamak için ürün gamını artırmış, sermayesel anlamda güçlenmiş ve mevcut duruma ulaşmıştır. Free Sepet, She Vec markası ile dünya ihracat pazarına açılmanın ve bu alanda emin adımlarla ilerlemenin haklı gururunu yaşamaktadır.   

Markanın hizmet politikası tamamen müşteri odaklıdır. Müşteri beklenti ve isteklerini birinci sırada tutmaktadır. Zamanında, güvenli, hızlı ve kaliteli şekilde ihtiyaçları karşılamayı hedeflemektedir. Markanın odak noktalarından bir tanesi de daima gelişimdir. Yerinde saymayı sevmeyen ve her gün hizmet anlamında yeni bir tuğla ören firma yenilikçi adımlarla sektörde ilerlemektedir. Marka, çalışmalarını teknolojik gelişmelerin de katkısıyla sürekli ileriye taşımakta, değişen ekonomik şartları da göz önüne alarak kalite yönetimine uygun olarak sürdürmektedir. 

Online alışveriş sisteminde etkin şekilde müşteri talep ve ihtiyaçlarını karşılayan firma gerek satış öncesi gerek satış sonrası maksimumda destek sunmaktadır. Bu anlamda müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmekte ve en hızlı şekilde çözümler sunmaktadır. Marka ürünlerinde herkesin rahat bir şekilde erişebileceği ve kullanabileceği düzeylerde fiyat politikası uygulamaktadır. Free Sepet, sektörde kısa zamanda çok yol almış ve güvenilir hizmet anlayışı ile müşteri kapasitesini artırmış, arttırmaya devam etmektedir. Bir yerli marka olarak hem tüketicilere en iyi hizmeti sunmak hem de yerli ekonomiye katkı sağlamayı ilke edinmiş olan firma büyümeye devam etmektedir. 

Marka plan ve hedefleri doğrultusunda müşterilerin beklentilerini kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamayı kendisine görev edinmiştir. Sürekli olarak geri bildirimlerle müşteri beklentilerini ölçen firma her daim daha iyisini yapmaya ve değişen müşteri beklentilerine ayak uydurmaktadır. Bu anlamda yenilikçi, inovatif ve girişken bir ticari anlayışı benimsemiştir. 

She Vec ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir, dilediğiniz ürünü güvenli alışverişin adresi Kozmela üzerinden anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun