SKİN REPUBLİC

Skin Republic markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Skin Republic

Cilt bakımındaki son gelişmeleri doğanın yapıcı gücü ile birleştirme adına yola çıkan Skin Republic bu alanda çok sayıda ödül kazanmış bir markadır. Ürün yelpazesinde bilimsel olarak formüle edilmiş ve dermatologlar tarafından test edilmiş ürünler yer almaktadır. Ürün çeşitleri genellikle göz altı, yüz, dekolte, boyun, el ve ayak bakımına odaklanmaktadır. Cildin nemlenmesine, beslenmesine, yatışmasına, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olan ürünlerdir.

Firma ve dolayısıyla marka yola çıkarken güzel görünen bir cildin herkesin hakkı olduğuna inanmış ve kaliteden ödün vermeden Güney Kore'de geliştirilen ve her biri yenilikçi ürün olarak değerlendirilen ürünleri insanlar ile buluşturmaktadır. Skin Republic serisi ürünlerinde dış ambalaj da dahil olmak üzere tamamen biyolojik ve parçalanabilir hammaddeler kullanmaktadır. Marka için sürdürülebilirlik ve çevre sorunları oldukça önemli ve ön plandadır. Bu sürdürülebilir kapasiteyi daha iyi ve yeni teknolojiler ile devam ettirmenin ise markanın bir sorumluluğu olduğunu düşünmektedir.

Kalite ve yenilikten ödün vermeden çevre üzerindeki etkileri azaltarak etik değerleri ön planda tutarak ürünler ortaya çıkarmayı taahhüt etmektedir. Üretilen ürünlerde kaynak malzemelerin kalitesi ve formülasyonları önemli olmaktadır. Ortaya çıkarılan ürünlerin formülü daha çok bitkisel kaynaklı olmaktadır. Bu da cilt bakımı için oldukça önemlidir.

Üretilen her ürünün içeriği sıkı denetim ve testlerden geçmektedir. Ayrıca firmanın ürettiği ürünlerde hayvanlar üzerinde kesinlikle test yapılmamaktadır. Sadece Türkiye’nin değil dünyanın önde gelen cilt maske markalarından bir tanesi olan Skin Republic’in ürünleri bağımsız denetim kuruluşları tarafından test edilmektedir. Bu anlamda insanlara her aşamada güven vermektedir.

Skin Republic Maske

Skin Republic maske çeşitleri içeriğindeki yoğun formülü sayesinde ince çizgi ve kırışıklıkları en aza indirmeyi hedeflemektedir. Skin Republic Arındırıcı Köpük Kağıt Yüz Maskesi göz ve çevresindeki görünümün düzenlenmesine katkıda bulunur. Cildin temizlenmesine ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına katkıda bulunur. Skin Republic Spots + Blemish Face Mask Sheet ise çay ağacı içeriği ile cildi toparlamaya yardımcıdır. Cilt tonundaki eşitsizlikleri gidermeye ve dengeli bir görünüm ortaya çıkarmaya katkı sağlar. Çay ağacı,salisilik asit ve cadı fındığı cildi en iyi şekilde destekler ve bakım sağlar.

Skin Republic maske çeşitlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz maskeyi tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun