Kozmela.com

SKİNMİSO

Skinmiso markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Skinmiso Cilt Bakım Ürünleri

Bir cilt bakım markası olan Skinmiso, Güney Kore menşelidir. Güney Kore’nin cilt bakımı konusunda yenilikçi markalarından bir tanesi olan Skinmiso farklı cilt tipi ve cilt sorunlarına yönelik ürünler geliştirmektedir. Özellikle Güney Kore’den çıkan markaların ve güzellik bakım rutinlerinin trend olması ile birlikte gözleri üzerine toplayan markalardan bir tanesi Skinmiso olmuştur. Cilt sorunlarına yönelik geliştirdiği ürünler içeriğinde doğal bileşenler içerir. Bu sayede Güney Kore’nin doğal cilt bakım rutinini sağlamaya olanak tanımaktadır. 

Markanın serum, toner, peeling jel gibi cilt bakımına yönelik çeşitli ürünleri bulunmaktadır. Kuruyan cildi nemlendirmeye, yağlı ciltlerdeki yağ sorununu gidermeye, gözenek görünümünü en aza indirmeye yardımcı pek çok ürün söz konusudur. İçeriğindeki doğal özler sayesinde cildin ihtiyacını doğal yönlerden karşılamayı hedeflemektedir. Skinmiso, tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de büyük bir beğeni ile karşılanmıştır. Özellikle cilt sorunu yaşayan ve Kore kozmetiğini denemek isteyen kadınlar için iyi bir başlangıç sağlamaktadır.

İçeriğindeki doğal bileşenler ile markanın peeling jeli cildi etkili ve derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Özellikle ciltte gün içerisinde biriken kir, yağ ve makyaj kalıntılarını temizlemede son derece etkilidir. Uygulaması basit olduğundan ve hızlı emilim sağladığından kadınların da favorisi durumundadır. Kalıntılar ciltten temizlenmediği takdirde ciltte bakteri oluşumu hızlanır. Gözenekler tıkanır ve aşırı yağlanma söz konusu olur. Bu sebeple mutlaka cilt temizliğinin yapılması gerekir.

Skinmiso Pore Purifying Toner özellikle gözenekli cilt tipleri için geliştirilmiş bir üründür. Cildi temizlerken cildin ph dengesini korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda ciltteki gözenek görünümünü de azaltmaya yardımcı olur. Kolay bir uygulama sunan ürün cildini kirden arındırmak ve günlük temizliğini yapmak isteyenler için idealdir. Skinmiso Pore Corset Serum ise yine gözenekli ciltler için üretilmiş olup ciltteki fazla sebumu gidermeye, dengeli mat ve canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Formülü gereği hafif bir yapıya sahiptir ve cilt tarafından kolay bir şekilde emilir.

Skinmiso Real Clean Peeling Gel ise yine gözenekli ciltler için, gözenek görünümünü en aza indirmeye yardımcı bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Cildi temizlerken aynı zamanda cildi çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden de korumaya destek olur. Cilde canlı, taze ve enerjik bir görünüm kazandırmayı hedefler. Transparan renkte olan jel kalıntı bırakmaz, anında emilir ve cilt üzerindeki etkisini hızla gösterir. 

Markanın cilt bakım ürünleri yağlı, gözenekli ciltler için özel olarak doğal bileşenlerle formüle edilmiştir. Cildindeki fazla yağdan, gözenek görünümünden dert yanan ancak etkili bir ürün bulamayan kişiler için idealdir. Güney Kore’nin en sevilen cilt bakım markalarından bir tanesi olan Skinmiso ülkemiz tüketicilerinin de favorisi olmaktadır. Bunu içeriğindeki doğal özlere borçludur. Siz de Güney Kore’nin güzellik sırlarını keşfetmek isterseniz Skinmiso ürünlerini tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun