Kozmela.com

SNOB

Snob markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Snob Deodorant ve Parfüm

Son yılların en gözde kokularını insanlara sunan Snob parfümleri Pinkar firmasının çatısı altındaki markalardan bir tanesidir. Pinkar firması ise neredeyse 80 yıllık bir geçmişi bulunan İstanbul merkezli bir firmadır. Pinkar firması bebek pudrasından kolonyaya, cilt bakım ürünlerinden saç boyalarına kadar çok geniş yelpazede ürünler sunmakta ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Birbirinden ünlü, dünyaca tanınmış markaların mimarı olan firma bugün ülkenin dört bir yanında büyük bir beğeni ile kullanılan ürünleri tüketicilerine sunmaktadır.

Pinkar, dünyada hızla değişen trendlere en iyi şekilde ayak uydurmayı başarmış, vizyoner adımlar atarak ve birtakım yeniliklere öncülük ederek yolunda hızla ilerleyen bir şirkettir. Kozmetikte kadınların ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamış ve bu anlamda değişen kadın zevklerine, duygularına ve heyecanlarına hitap eden ürünler üretmiştir. Sektörün dinamiklerini en iyi şekilde anlamış olan firma yaratmış olduğu markalarla bugün hem ulusal hem de uluslararası pazarda saygın bir konuma gelmiştir.    

Snob Parfüm Erkek

Hem erkekler hem de kadınlar için kişisel bakımın en önemli detaylarından bir tanesi hiç şüphe yok ki güzel kokmak yani parfümlerdir. Parfümler kişinin hoş kokmasının yanı sıra kimliğini de sergileyen çok özel ürünlerdir. Snob parfüm çeşitleri ise erkekler için özel olarak hazırlanmış baharat, meyve ve bitki özlerinin formüle edilerek esans haline getirilmesi ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Kadın kokuları genellikle daha hafif olabilmektedir ancak erkek kokuları biraz daha keskin formüle edilebilmektedir. 

Parfüm kokusu tamamen kişiseldir. Bu sebeple herkesin bu konudaki algısı ve zevki farklı olabilir. Duyulara en iyi şekilde hitap eden ve kişinin beğenisini dışa vuran kokuları Snob parfüm çeşitleri içerisinde bulmak mümkündür. Parfüm tarihine baktığımızda çok eski bir geçmişe sahip olduğunu görebilirsiniz. İlk zamanlar kötü kokuları bastırmak için üretilen parfümler zamanla kişinin daha hoş kokmasına, ortamda kendi izini bırakmasına yardımcı bir araç olmuştur.

Farklı meyve özleri, baharat ve sentetik bileşiklerle ortaya çıkarılan esanslar farklı kokuları ortaya çıkarır ve bu da pek çok alternatif sağlar. Farklı içerikler ile üretilmiş olan parfüm çeşitleri erkeklerin kendi stillerini bulmalarına da yardımcı olur. Parfüm tercihi kullanım yeri ve saati gibi etkenlere göre değişmekle beraber mevsimsel bazda farklılıklara göre de değişebilmektedir. Gece bir davette uygulanacak parfüm ile sabah saatlerinde uygulanacak bir parfüm farklılık gösterebilir. Yer ve zamana uygun şekilde seçilecek parfüm çok daha etkili olacaktır.

Snob Parfüm Çeşitleri

Markanın birbirinden farklı pek çok erkek parfüm çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Snob Classic Erkek Parfümüdür. Üst notasında biberin etkilerini sert bir şekilde hissettiren ve duyulara hitap eden parfüm orta notalarda Hindistan cevizinin hoş aromasını sergiliyor. Alt notalarda bitişini ise misk ve sandal ağacı ile yapıyor ve kalıcılığını saatler boyunca gösteriyor.

Bir diğer erkek parfümü olan Snob Black ise üst notalarda mandaline ve bergamot ile açılışını yapıyor. Orta notalarda biber, köknar, kakule ile hoş bir iz bırakan parfüm alt notalardaki bitişini ise amber, vanilya, sandal ağacı ve misk ile yapıyor. Snob White Erkek Parfümü ise sportif erkeklerin tercihi oluyor. Biber, Hindistan cevizi ve miskin benzersiz uyumunu sunuyor. Snob Sport For Men Erkek Parfüm üst notalarda limon ve nane gibi duyuları harekete geçirici bir açılış yapıyor. Yasemin ve ardıcın yumuşak etkisini ise orta notalarda hissettiriyor. Alt notalarda kehribar, misk ve sandal ağacı ile kalıcılığını sürdürüyor.

Snob Parfüm Fiyatları

Diğer tüm parfüm çeşitlerinde olduğu gibi Snob parfüm çeşitlerinde de fiyat kriterlerini belirleyen birtakım unsurlar söz konusudur. 100 ml ya da 150 ml gibi seçenekler doğal olarak birbirinden farklı fiyatlarda tüketiciye sunulmaktadır. Bununla beraber fiyatta etkili olan bir diğer unsur da içeriktir. EDT özellikli Snob parfümleri hem gece hem de gündüz kullanıma uygundur. Bunun yanında markanın gün boyu ferahlık sağlayan deodorant çeşitleri de bulunmaktadır. 150 ml Snob deodorant spor sonrası, duş sonrası güne taze bir başlangıç yapmak isteyenlerin tercihidir.  Snob parfümleri tekli alınabileceği gibi deodorant ile birlikte ikili set şeklinde de alınabilmektedir. Bu gibi setler ise daha uygun olabilmektedir. Farklı fiyatlarla farklı bütçelere hitap edecek Snob parfüm ve deodorant çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz.

Snob parfüm çeşitlerini ve setlerini sitemizde en uygun ödeme seçenekleri ile dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz. 

Snob
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun