Tüy Azaltıcı Krem

Tüy azaltıcı kremler, anlık olarak tüylerinizi dökmekten ziyade uzun süreli kullanım sonucunda tüylerinizin kalıcı olarak azalmasına yardımcı olur. Tüy azaltıcı krem ve bakım kürü çeşitleri bulunmaktadır. 
Bakım kürleri vücut ve yüz için kullanıma uygun olarak hazırlanmaktadır. Epilasyon işlemini tamamladıktan sonra pürüzsüz teninize tüy azaltıcı kremi uygulayabilirsiniz. Tüy azaltıcı kremlerde düzenli kullanım oldukça önemlidir. Tüy azaltıcı bakım kürleri genellikle 3 farklı ürün çeşidinden oluşmaktadır. Yağ, serum ve losyondan oluşan bakım kürlerinin kullanım şekli, kremlerden farklıdır. Ürünleri uygulamadan önce mutlaka kullanma talimatlarını okumanız gerekir.
En Çok Tercih Edilen Tüy Azaltıcı Krem 
En çok kullanılan tüy azaltıcı krem Bioder Karınca Yumurtası Yağı ‘dır. Eski dönemlerden beri kullanılan karınca yumurtası yağını, tüylerinizi aldıktan sonra cildinize uygulayabilirsiniz. 
Bioder tüy azaltıcı krem ve diğer tüy azaltıcı krem çeşitlerinin hepsine Kozmela’da ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürün çeşidini inceleyerek siparişinizi tek tıkla kolayca oluşturabilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun