Kozmela.com

Avene Cicalfate Krem Çeşitleri

Yaşam şartları, hava koşulları, dış etkenler derken insan cildi hiç farkında olmadan yıpranabiliyor. Dış etkenlere bağlı olarak gerçekleşen tahriş durumları ileride çok daha ciddi sorunlara kapı açabiliyor. Konu cilt bakımı olunca özellikle hassas ciltler için çok daha seçici olmak gerekiyor. Avene Cicalfate’in Hassas Ciltlere Özel Bakım Serisi ise cilt onarımını destekleyici içeriği ile her yaşın kullanımına uygun ürünler olarak öne çıkıyor. Avene Cicalfate onarıcı bakım serisi kuruyan hassas ciltlere karşı sağladığı destekleyici etki ile oldukça kullanışlı bir üründür. Ciltteki hassasiyeti yatıştırıcı etkisi ile kuruluğu gidermede de yardımcı oluyor.

Hassas ciltlere özel geliştirilen Avene Cicalfate serisi bebek, çocuk ve yetişkinler için geliştirilmiştir. Cicalfate hassas cilt bakım serisinin içerisinde alkol, parfüm ve koruyucu bulunmaz.

Avene Cicalfate Krem

Hassas ciltlerin onarımına destek ürün olarak geliştirilen Avene Cicalfate özel bakım serisi 3 farklı ürünü içeriyor. Avene Cicalfate el kremi, Avene Cicalfate onarıcı bakım kremi ve Avene Cicalfate onarıcı losyon ciltteki hasar onarımlarını destekleyen bir yapıya sahiptir. Avene Cicalfate Krem içeriğinde termal su vardır ve cildi nemlendirmede yatıştırmada destek sağlar. Her yaştan kişi rahatlıkla kullanabilir. Sabah ve akşam olmak üzere temiz ve kuru cilde uygulandığında destekleyici etkisini görmek mümkündür.

Avene Cicalfate Krem Ne İşe Yarar?

Yeniden yapılandırmayı destekleyen Avene Cicalfate krem hassas ciltler için geliştirilmiş özel bileşenlere sahip bir üründür. Cildin onarım sürecini hızlandırmak için kullanılabilir. Mineral yağlardan oluşan içeriği sayesinde nemlendirici bir etkisi vardır. Cilt hassasiyetini bu nem özelliği ile minimuma indirmeye yardımcı olur ve doğal yapısını korumaya destek verir.

Avene Cicalfate Repair Krem

Hassas cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olan nemlendirici krem, yüzünüz ve vücudunuz için kullanabileceğiniz gibi lokal olarak uygulama yaparak da kullanabilirsiniz.

Avene Cicalfate Repair Krem Ne İşe Yarar?

Avene Cicalfate içeriğindeki bileşenleri sayesinde ciltte meydana gelen tahribatları onarıma ekstra destek vermesi amacıyla kullanılır. Tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olup cildi yatıştırmaya yardımcı bir bakım kremidir. Ciltte ferahlık ve rahatlık hissi uyandıran etkisi içeriğindeki Aevene termal suyundan gelmektedir.

Her yaştan insanın cilt konforunu artırmaya yönelik destekleyici bir etki sunar. Cildin nemlenmesi ve beslenmesine özel formülü sayesinde yardımcı olur. Cildin ihtiyaç duyduğu esnekliği kazanması için alınacak tedbirleri destekler. Hem yeni doğan hem çocuklar hem de yetişkinlerin kullanımına uygun olarak formülize edilmiştir. Bu anlamda her yaş grubu rahatlıkla kullanabilmektedir. Ciltte meydana gelen tahribatı en aza indirmek, ciltteki onarımı hızlandırmak adına etkili bir yardımcı üründür. Hassas ciltlere özel Avene Cicalfate bakım serisini Kozmela’nın online mağazasında bulabilir ve dilediğiniz an Türkiye’nin her yerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun